• Nodar  

      základní verze Dawg a Kikapu s ocelovou pružinou ? No nevím jestli je tohle nějaké zlepšení .. :-)

      0 0
    • Meesha  

      Libi se mi ta silnicka – i kdyz Kona nezni jako silnicarska znacka :-) Jinak me to nejak neuchvatilo.

      0 0
    • JMT  

      king supreme je sympatickej… :-)

      0 0
      • Meesha  

        jj, na toho sem prehlid – na tom by se dalo jezdit :-)

        0 0
    • Lance  

      CALDERA

      0 0
      • karf  

        tak CALDERU mam cca 3 tydny a neco je spatne – neustale se desne zveda predni kolo i do mirnyho kopecku. Asi se naucim jezdit po zadnim :(

        0 0
        • JFB  

          a cos mel pred tim?

          0 0
          • karf  

            no, trekinga

            0 0
            • JFB  

              a posed mas vylazenej? mam calderu starsi model (ale ty geometrie snad nejsou tak odlisny) a v pohode… muzu to teda srovnavat jen s Authorem, ale jak rikam, na vyjezdy si nemuzu stezovat…

              0 0
              • karf  

                co myslis vylazenym posedem?

                0 0
                • JFB  

                  predo-zadni posun sedla, vyska sedla… nebo zkus vymenit predstavec za nizsi/delsi… a to zvedani se predniho kola se ti stava tam, kde si to predtim na krosu vyjel v poho?

                  0 0
                  • karf  

                    jo, presne na stejnych mistech – zkusim si pohrat d tim sedlem a predstavcem, diky

                    0 0
    • Dijck  

      Na tych foto vyzeraju podvyzivene:( Mozno v reali to bude krajsie. Inak, vsimnite si profilaciu trubiek na XC HT:) (caldera, cinder cone)

      0 0
    • raceface  

      Mě se líbí Coilair a Dawg Primo…

      0 0
    • cabbage  

      hm, tak z adeptu na pristi ram vypadla dalsi znacka…:/

      0 0
    • Darkson  

      Kona dělá hezká kola, my to víme a tak si je rádi prohlížíme…

      0 0
    • wroum  

      konecne je Stinky celkem pekny kolo, dawg taky nevypada marne. ale ty ciste XC modely se mi moc nelibej.

      0 0
      • Jester  

        No konecne se da na HT od Kony divat :-) Jo nejsme kazdej stejnej …

        0 0
        • wroum  

          ja myslel fully, na HT sem se ani nekoukal.

          0 0
          • Jester  

            :-)

            0 0
          • fousek  

            No ja se koukam taky jen na fully na HT neni nic noveho videt, vsechny vypadaj stejne:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              A fully vypadaj jinak???

              0 0
              • wroum  

                treba Stinky konecne vypada jako kolo :-)

                0 0
                •  

                  kdyz vsechno pude jak bych si pral tak se na ni budu vozit :)

                  0 0
                  • wroum  

                    tak preju aby to slo :-)

                    co se sejit nekdy na bixce?

                    0 0
    • JFB  

      nevite co to je za tu hnusnou vidlici, co ja na spouste tech KON? viz Kikapu, Kikapu Delux, Caldera, Cinder Cona… vypada divne (=lacine:-). jinak se mi libi ten Dawg Deluxe 06 a letosni Kikapu Deluxe:-)

      0 0
      • JFB  

        a vubec mi prijde ze letosni modely jsou hezci…

        0 0
      • kovar  

        to jsou vidle vyrobené u Suntourů (tj. Marzocchi MZ, EXR) asi.

        0 0
        • JFB  

          prave mi to pripomina ten nejlevnejsi model Marzocchi. uz podle tech vnitrnich nohou. trochu „nizky“ vidle na tak „vysoky“ kola:-)

          0 0
      • kamtcho  

        vyzera to ako MZ a ta je tento rok len elastomerovka, tak asi ju trosku potunuju. To by predsa nespravili dat na calderu elastomer.

        0 0
    • JFB  

      jeste – libi se mi, ze Kona ma vpodstate stale stejny system odpruzeni. u nekterych jinych znacek ma clovek pocit pokusnyho kralika – vymyslej nejakej system, ale pristi rok uz delaj neco jinyho… ale vlastne je to dobrej zpusob, jak donutit lidi stale kupovat novy a novy kola, strasne brzo se dostavuje pocit moralni zastaralosti:-) apropos-zajimalo by me, kam mizi vsechna ta stara kola. jeste pred par lety spousta lidi vozila ram RB/Author Suverign, letos jsem ho jeste nepotkal… ale mozna proste jezdim „jinudy“:-)

      0 0
    • pegal  

      Jenze je to Kona........

      0 0
    • Peslezedirou  

      Úžasnej je ten jejich singlspeed s pevnou vidlicí, mňam dal bych si ho jako předkrm.

      0 0
    • blue  

      a jeste lepsi fotky :-)

      http://www.mtbs.cz/…t050615.html

      0 0
    • pavitas  

      http://www.konaworld.com/…w/index.html

      btw budou se prodavat v cz uz letos (treba ten dawg)?

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Jak píše PAVITAS, nejlepší je přímo ten KONAWORLD. Nemám sice zprávy o jejich cenový politice, ale je jasný že podle volby leckdy levnějších kompnentů než minulej rok to bude střižený dost nízko. Podle mě je to krok zpátky, protože v tomdle roce jedno z nejprodávanějších kol: CINDER CONE to má spočítaný, kvůli kotoučům. Nejprodávanější kolo přece nebude mít MX2 nebo SOLE, i když možná se mýlím a cena bude tak nízko…

        Jinak na tu krátkou geometrii sem slyšel stížnosti už od více lidí, ale to v příštím roce rozhodně lepší nebude.

        0 0
        • madcat  

          no když někdo chce dlouhý kolo, tak si nesmí kupovat Konu, Kona je na hraní a zábavu, ne na nějaký šponování se na tom.. :-))

          0 0
    • Pinocio  

      Ty modely supreme jsou naprosto dokonalý!

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce