• Z časových důvodů jsem se nemohl zůčastnit, tak mě zajímá jaký to tam letos bylo. Dík.Ahoj

    0 0
    • civetta  

      Ja jsem jeste v euforii z vysledku, vitezstvi nad trema vyzyvatelema a nasledne oslavne vanice, tak zkusim strizlive 8-))): dlouha trat pekna (jel jsem to naposledy v r. 2002 – to byly dve kola sprintu po panelech), i kdyz samozrejme nic pro hardcoristy, pocasi OK (na to, jak to vypadalo jeste v 6 rano), obcerstvovacek dost (i kdyz s omezenym sortimentem – ale ja stejne nestavel 8-))), poradatelu spousta (ale jedno problematicky neoznaceny misto za Jindrichovicema bylo…), servis v cili bidnej (myti?!), testoviny velmi dobry, startovny nehorazne vysoky, nepochopitelne spolecnej start dlouha/kratka, cislo bez profilu na rubu (ten ostatne nebyl ani na webu), chyby v kilometrazi na oficialni mapce (a ta mohla bejt v tasce v ramci toho stosu reklam). Celkovej dojem spis minus (zejmena pomer „cena/vykon“), ale jak se driv psavalo na reklamnich cukrech ke kafi: V Jizerskych horach vzdycky krasne 8-))) P.S.: Potvrdil jsem si svuj predpoklad, ze gary fisher 29" je to pravy kolo pro jizerske maratony.

      0 0
    • Beeda  

      4 defekty, pekny na 5. jsem dal prvni a cela spice se koukala pod kola kdo to dostal, za 200m druhy kolo, pak na 55 a 85km, no parada :-) B.

      0 0
      • civetta  

        Me to bylo hned divny – rikal jsem si ze to musi bejt shoda jmen 8-)))

        0 0
      • McBlacky  

        no dobrý to vozíš 4 duše? máš letos na závodech fakt kliku :/

        0 0
        • Beeda  

          Hehe jen 2 duse, pak jsem uz lepil a koukal jak lidi nadavaj na to bahynko. Jo a taky jsem lepil, tak jsem se oprel o draty pro kravy… a skutecne to porobiji :-)

          Jinak 3 zavody (po sobe) mi dopadly dobre, tak to jeste jde:-) B.

          0 0
      • emkaa  

        Tak z toho by mi jeblo, hlavne v ty kose. Nejaka sabotaz od souperu? :-) Jinak stala se mi divna vec, pocitove se mi jelo mnohem lip nez loni, ale cas v cili stal za houby, jen maly zlepseni, docela jsem se divil, ted mi vrta hlavou, jestli to nebylo delsi nebo neco. Spicka to teda jela mnohem pomalejc, rozdil pres dvacet minut, ale letos tam nebyl vlacek ze Sporitelny:-) Jo a zda se mi to, nebo tenhle zavod nejak upada?

        0 0
        • sfinga  

          nezdá, opravdu trochu upadá. Dřív to mělo větší úrověň. Já to jezdím už jen z pravidelnosti a od příštího roku to chci jet znova, ale jen s kombinací s lyžema. Na špici se jelo fakt pohodový tempo, nikdo nechtěl dopředu na vítr :-) tak proto tak pomalý čas v cíli

          0 0
      • Feďa  

        No mě by docela zajímalo, co jsi měl obuto (4 defekty za jeden závod…) Nechci vypadat jako kverulant, ale kousek po startu jsem viděl kohosi opravovat defekt a na plášti se mu vyjímal bílý nápis protěžované značky Schwalbe…

        0 0
      • sfinga  

        to je fakt, taky sem se koukal pod kolo, když ti to tam začlo syčet, máš docela pech. Ale škoda, jelo se tam fakt výletní tempo, takže by jsi nás možná i dohnal. Co si vyváděl? a další hned po 200 metrech???

        0 0
    • dave  

      2Beeda: Tak to jsi byl Ty, kdo to tam tak pěkně zasyčel. Moc pěkný :-) No jinak k trati: Mně by se to docela líbilo. Ale hrozný značení (vlastně žádný) a když jsme přijeli na rozcestí tak na jednom si pořadatel četl noviny, na dalším si s tím praporkem nacvičoval nějaký bojový umění, na dalším pořadatel s lahváčem v ruce a zády k nám diskutoval s nějakým domorodcem, prostě hrůza. Jinak se jelo pěkně, do 60km jsem jel s prvním balíkem, pak jsem si ustlal, ujelo mi to a špice bya fuč. Celkově 13. místo na dlouhý.

      0 0
      • sfinga  

        já zase čučel do země místo na soupeře, a špice mi odjela těsně před rozdělelním, nakonec z toho bylo jen 11. celkově a 10 v kategorii, ale i tak docela dobrý

        0 0
    • quassar  

      Jel jsem poprvy a popravde musim rict ze jsem pomerne dost zklamanej, jak z vlastniho vykonu tak celkove ze zavodu. Trat v pohode, na to jsem byl pripravenej (nejvic se pohybuju na trase Liberec – Nove Mesto, takze jizerky znam pomerne dobre), necekal jsem teda takovy bahno okolo jindrichovic, ale nevadilo mi, horsi mi prislo zabezpeceni, jontak, tatranky a banan mi prijde jako malej vyber na obcerstvovackach no ale co me nejvic zprudilo bylo jak rychle to chteli mit poradatele za sebou, vyhlaseni vysledku v dobe kdyz byla zpet teprve prvni stovka z dlouhy mi prijde opravdu dost brzy, pak to tam hned zacali vsichni balit a to dojizdela jeste spousta lidi… ve 4 hodiny tam uz nebyla pomalu ani noha :(( Jinak jsem mel jeden defekt (za jindrichovicema) a tak z toho bylo jenom 78. misto na dlouhy trati… Skoda fakt jsem se na tenhle zavod moc tesil…

      0 0
    • johny.h  

      Kdosi mi říkal, že už od pondělka jsou na netu výsledky. Já ne a ne je najít. Asi hledám špatně, ale na www.jiz50.cz/…ysledky.html poze rok 2004.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.