• JMT

    v pondeli se zase poradaj zavody v braniku, zavod terenem na cca 20–30 min pro dospele + kategorie pro deti, zacatek v 16h, startovne neni, dofam ze se prijedete podivat, esli mate cas…

    0 0
    • jecnak  

      Kdyz mi to pripomenes v nedeli vecir, tak rad prijedu.

      0 0
    • funtomas  

      tak ještě schází kde to bude.uzdravím děti a přijedu.

      0 0
      • Meesha  

        u branicky cyklostezky – na louce u kempu mezi bufacem a mostem inteligence.

        0 0
    • blue  

      nebyl nejakej takovej zavod pred trema tejdnama? kdy se davy cyklistu vsech kategorii motaly dole na ty ctyrproudovce bez ohledu na auta a semafory? to sem vazne nepochopil, to nekomu asi preskocilo

      0 0
      • JMT  

        no meli sme tam zavody pred dvouma tejdnama, ale nejezdime ani metr po asfaltu…

        0 0
      • Dew-spec  

        Jo to jsem taky videl…ten kdo to poradal by zaslouzil facku a tecku. Videl jsem tam chlapa, bez helmy, na skladacce jak suverene projizdel pred Barrandakem tu krizovatku na cervenou…

        0 0
    • sfinga  

      taky dorazím, nejsou k tomu nějaké propozice? Kde přesně v Bráníku je start? Díky

      0 0
      • JMT  

        urcite ses vitam, ale nevim jesli je to zavod pro tebe…

        0 0
        • lempl  

          to je zavod pro me… konecne bych snad mohl dat bednu nebo ne:(

          0 0
    • JMT  

      propozice sou zde http://hc4.wz.cz/, sou to zavody urcene predevsim pro deti, ale kdyz prijedou i naky dospelaci tak si muzou urcite zazavodit taky

      0 0
      • JMT  

        p.s. prihlasovani na miste…

        0 0
      • lempl  

        lol ja tam mam kategorii(studenti viceletych gymnazii:))))))))))­)))) tak v pondeli tam sem:)

        0 0
    • JMT  

      Koukejte prijet a zadny vymluvy !!!

      0 0
      • cabbage  

        ja tam „pojedu“ pesky, s nasranym vyrazem v obliceji a posranym tlumicem v ruce…:-/

        0 0
    • Luky  

      no, prijedu se mrknout, ale bude ze mne spise jen divak, aspon udelam nejaky fotecky, zatim se mejte…

      0 0
    • zac  

      tak fotky ze vcera diky fotografovi Meeshovi: http://www.lukash.cz/…ik%20Zavody/

      0 0
      • Meesha  

        fotografovi?! :-)) ja diky za prostor!

        0 0
        • TNT  

          pekny fotky!! ale priste radsi misto fotaku vem kolo!!!!

          0 0
          • cabbage  

            predevsim by to chtelo sehnat nejaky zavodniky do tvoji kategorie, 3juniori byla fakt slabota-budu muset naverbovat lempla;)

            0 0
    • jecnak  

      Az zas neco bude, tak se ozvi, ale prosim start tak od 17:00 driv se tam ve vsedni den nedostanu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.