• Vladimír

    nevím jak to funguje vam, ale ja musim vzdy po novem rozjeti stranek psat heslo, uz me to fakt nebavi, pritom jsem dal ANO pamatuj si heslo a ono nic. Poradite jak na to?

    0 0
    • JMT  

      COOKIES :-)

      0 0
    •  

      pořiď si treba Firefox

      0 0
      • Vladimír  

        hmm, nechce se mne experimentovat, to radeji budu tukat to heslo, na vsech jinych forech to funguje, jenom zde NEEEE

        0 0
        •  

          Mě teda FF neprijde jako experimentování ale jako účiná prevence proti spyware a podobnejm srackam, a taky to vsude vyplnuje hesla, muzes je v seznamu menit a podobne

          0 0
        • pos3k  

          hele neni experimentovani, ma to uplne stejne cudliky jako MSIE, ruzne styly (da se udelat aby to vypadalo jako IE), ovladani je otazka par minut. Dalsi funkce jsou vychytavky, ktere mozna budou v MSIE 7 :-). Keca to ne tebe cesky, pri prvni instalaci se automaticky prevedou zalozky (bookmarky). Neni problem jen vyzkouset (Firefox/1.0.4 CZ). Vice info na www.czilla.cz/help/ Samo ze muzes mit oba prohlizece na kompu, jen jeden zvolis jako default… Jsem spokojeny uzivatel Firefox

          0 0
          • fousek  

            Je to by me zajimalo jak docilim toho ze budu mit PC jen jeden prohlizec a to Mozillu? Jsem spokojeny uzivatel Mozilla suite 1.7.5.

            0 0
            • pos3k  

              no ie se da jen jako odinstalovat (jen zmizne z oci), je pravda ze je s vidlema hodne silne provazanej. Myslim ze uplne odinstalovat IE nebude tak jednoduche :-)

              0 0
            • Creckx  

              Jistý části IE se používají pro vytváření oken, zobrazování listviewů atd. takže se toho zbavíš tak leda odinstalováním wi­nů.

              0 0
          • cat  

            Jak se da nastavit FF jako default?

            0 0
            • JFB  

              mozna to jde i jinak, ale treba takhle: v otevrenym FFoxu – nastroje – moznosti – pri startu zkontrolovat, zda je FF vychozim prohlizecem

              0 0
              •  

                možnosti = předvolby ;)

                0 0
              • cat  

                jo, fakt moc dik-strasne mi to pomohlo, pac sem mel nastavenej IE jako vychozi, takze jakejkoli link se me „zobrazoval“ v nem, ale IE me prave z nakych neznamych dovodu nejede…

                0 0
        • Pebe  

          Taky se mě nechtělo, ale třeba otevřít si všechny fotky na MTBS do jednoho okna a potom už jenom postupně zavírat nebo předpověď počasí na týden(jde až na 9 dní) dopředu, to mě přesvědčilo…

          0 0
        • Radek Broz  

          FF neni experiment. Jako ciste experimentovani mi prijde pouzivani MSIE.

          0 0
          • Manas  

            Ja uz bych tomu ani nerekl experimentovani … castokrat kdyz odvsivuju znamejm pocitace tomu rikam sebevrazda.

            0 0
      • blue  

        a proc, kdyz MSIE si taky umi pamatovat hesla? to nebyl nejlepsi argument

        0 0
    • black.horse  

      FF experiment??? ses posral ne:-D předpokládám že seš nadšenej uživatel IE… přejdi na Mozilu nebo Operu a otevři oči;-)

      0 0
    • Lister  

      mě třeba víc vadí, že jsi nemůžu změnit heslo. K tomuhle nicku jsem si nakonec zafixoval na všech ostatních vebech jiné heslo a chtěl bych to změnit, ale nějak jsem nenašel, že by to tady šlo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.