• blue

    mam dalsi drobnost… kdyz napisu odpoved na prispevek, tak bych mozna radsi zustal v diskuzi, nez aby me to prehodilo na seznam prispevku…

    0 0
    • krtek  

      Nevim jak hodnectes „konkurencni“ forum, takze to dam radsi i sem. Vyborne forum. Nejaky dalsi vylepseni:

      • prihlasovat automaticky podle cookie
      • ukladat do cookie cas posledni navstevy a podle toho obarvit/zvyraznit prispevky ve kterych se neco zmenilo (nekdy nevim kdy jsem naposledy byl na foru a koukam do prispevku ktery uz jsem cet a nic se tam nezmenilo, protoze nevim jestli sem to jiz cetl) Kdyz by slo udelat neco takovyho i primo u zobrazeni prispevku k jednotlivymu tematu tak to by bylo uplne nejlepsi.

      Vydrz tohle ma sanci na uspech.

      0 0
      • admin  

        prihlaseni pouze automaticke vyplneni loginu z cookies heslo musis dopsat (bezpecnostni duvody)

        stre nove prispevky barevne odliseny

        0 0
        • RenierX  

          Kdyz si dam kurzor na nick a zmacknu tabulator, tak se mi heslo vyplni. Nejak ta bezpecnost nefunguje, ale mi to tak vyhovuje.

          0 0
          • admin  

            to jde o nastaveni prohlizece nikoli o nastaveni na strane serveru. Prohlizece umoznuji ukladat hesla (vetsinou se na ulozeni ptaj) pokud si ho do PC ulozis je to vec uzivatele musi pak pocitat s tim ze se tam pres to PC da dostat.

            0 0
        • krtek  

          Nadhera, uz je to skoro dokonale :-) Kdyz vidim ze jsi tak pristupny k navrhum (a navic je rychle realizujes) tak bych mel jeste jednu drobnost. Umistit prosim link „zpet na seznam prispevku“ i na konec stranky. Kdyz je tema s mnoha prispevky tak clovek musi odrolovat na zacatek stranky coz je neprakticke. (ja vim je to kravina, ale to by snad nemelo byt tolik pracne) Diky

          0 0
          • Schwinn  

            Nikdy to nesmi byt dokonale!!! To pak nastane sebeuspokojeni a skonci to jako stare bikoforum:-)))

            0 0
          • admin  

            Pridano

            0 0
        • blue  

          nevim, jak je vyreseny to odliseni prectenych a novych prispevku, ale kdyz sem se ted zalogoval doma, tak mam zase vsechno neprecteny, ackoliv v praci jsem si to vsechno odklikal a precetl, takze to trochu postrada pak smysl

          0 0
          • admin  

            Jde o oznaci pro jednotlive PC (uklada se do historie porhlizece)

            Jine reseni (databasove) by byl asi problem. Nicmene by to take slo.

            0 0
            • RomanH  

              Včera jsem si na PC čistil disk kvůli místu. Přečtené příspěvky vidím jako nepřečtené (je mi to jasný, promázl jsem historii), ale i nové, které teď přečtu, se obarví jen někdy (a mám nastaveno v IE ukládání historie). Je ten problém jen u mě, nebo to začalo DNES dělat všem ?

              0 0
              • kovar  

                Taky mi to dela od vcerejska, jsem si myslel, ze chyba je na strane meho PC. A neni, jak vidno. A pekne me to prudi. Admine udelej s tim neco, prosim.

                0 0
                • M@rtin  

                  Když to otevřu v novém okně – neobarví se. Pokud to otevřu „normálně“ – obarví se. ;(

                  0 0
              • kOmE  

                me to zacalo dnes delat taky ,zatim se mi obarvily jen dve asi z dvaceti

                0 0
              • Daf  

                Pripojuji se a delalo to uz vcera vecer.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Njn, ale vzhledem k tomu ze se behem dne pripojuji i z ruznych PC, tak mi to tak nevadi, ale neskodilo by, kdyby to zase fungovalo. Uz se pomalu zaciname technicky (a kolikrat i obsahove) blizit staremu BF :)

                  0 0
              • preacher  

                Mě to začalo taky, a nic jsem nemazal. Je to nepřehledné…

                0 0
                • admin  

                  Je tam mensi problem, zpusobene prechodem na novej system logovani prectenych prispevku.

                  zkusim to behem dne nejak poupravit. O vikendu bych to chtel prehodit na novej design kde by tento problem mel byt vyresen.

                  Omlouvam se za komplikace.

                  0 0
                  • preacher  

                    My to do pondělka nějak vydržíme :-)))

                    0 0
    • blue  

      taky me napadla dalsi vec… pokud je diskuze uz hodne rozsahla a rozvetvena, tak se roztahuje doprava a jednotlivy prispevky se neumerne zuzujou… kdyby byla alternativni moznost nechat si zobrazit jen samotnej strom odpovedi (kterej by obsahoval jen hlavicku – jmeno a datum) a z nich kliknutim zobrazit pak jen samostatne odpoved, tak by to taky bylo fajn

      0 0
    • ravo  

      Co takhle možnost smazat vlastní příspěvek – duplicita, jeho zadání do špatné kategorie a tak nějak?

      0 0
      • admin  

        Zatim o tom neuvazuji (smazu sam rucne) Mozna v budoucnu (popremejslim o tom :) ), problem by mohl nastat v navaznosti s odpovedmi na tento prispevek.

        0 0
        • JirkA  

          Byli by mozno v loginu rozlisovat velka a mala pismena? Ted se muzu prihlasit jako „Jirka“ i „JirkA“ se stejnym heslem.Dik

          0 0
          • admin  

            To je trosku problem v komunikaci s databazi ta to nerozlisuje. slo by nastavovat napr vsechny pismena velky provni velky atd.. ale zatim tomu davam malou prioritu.

            0 0
        • blue  

          ahoj, koukam, ze si pridal ten strom prispevku, je to parada, ze to takhle vylepsujes, akorat si nejsem jistej, jestli si s tim stromem pochopil, co sem myslel…

          me slo o to, ze by se zobrazil strom prispevku, ale dokud by sis nekliknul na prispevek, kterej chces cist, tak by se pod tim zadnej neukazal, az po kliknuti by se zobrazil pouze ten jeden jedinej, aby si nemel hodne rozsahlou diskuzi namacklou do uzkyho sloupecku v pravy casti stranky…

          priklad je tady: http://forum.mt-siemens.com/read.php?…

          0 0
          • admin  

            Tvuj pozadavek sem pochopil nicmene mel sem tu pozadavek i na takove to reseni.

            Jeste se to pokusim nejak vyresit :)

            0 0
    • avi  

      Nove BF je skorodokonalé. ještě by to chtělo pamatovatelnější adresu.

      0 0
      • admin  

        Pokud bude o forum zajem tak urcite nejakou zaregistruju.

        0 0
      • BB  

        dej si odkaz do oblibenych odkazu a neni co resit

        0 0
        • blue  

          ne vzdycky mas v kazdym kompu svoje oblibeny odkazy ;-)

          0 0
    • ravo  

      Asi nebude všechno tak zlé, už jen ta sice jednoduchá, přesto ale registrace je první síto proti blbcům. Každopádně by ale registrace měla vyžadovat potvrzovací e-mail, aby se tady nikdo nemohl registrovat pod 150 různými nicky. Žádného blázna nebude bavit si pořád zřízovat nový e-mail, aby mohl prudit s jiným nickem.

      Reklama – příspěvky typu „shop X stojí za kulový nebo shop Y je super“ bych mazal stejně jako když někdo napíše „kotoučovka Z nebrzdí“ – pokud je to bez argumentů, nemá to tady co dělat. A vždycky bude mít poslední slovo admin, jinak to nejde, pravidla, nepravidla, je to jeho server a my to budeme respektovat, nebo půjdeme jinam. Nejhorší stav je anarchie, jako na starým BF. A pokud se nám zásahy admina nebudou líbit, určitě se s nim o tom dá diskutovat. Pokud ztratí o server zájem jako Tomáš R, pak to stejně bude jedno.

      0 0
      • admin  

        registrace nicku / i pristupu loguje IP v pripade neznicitelneho utocnika se 150 nickama se da filtrovat i podle IP.

        k mazani prispevku doufam ze to nebude zas tak zapotreby pokud se vyskytne jeden argument s diskutabilnim obsahem (reklama, kritika bez argumentu) asi bych nechal pokud by techto prispevku bylo vice promazaval bych cilenou reklamu.

        0 0
        • ravo  

          Jasně, to i technický antitalent jako já předpokládá, že to tak nějak funguje:-) A to ostatní se tady zatím řešit nemusí, důležité je, pokud to někdy nastane, abys byl „po ruce“:-)

          0 0
          • admin  

            pokud nebudu nemocnej neo na dovoleny tak bych poruce mel bejt :)

            0 0
          • ravo  

            Jo, a ne že mi zrušíš moje další 2 „rozjížděcí“ nicky:-)))

            0 0
            • admin  

              nemam duvod rusit nicky kdyz nepises blbiny :)) klidne si jich mej 50 :)

              0 0
        • blue  

          ta filtrace IP ale muze byt malo ucinnej nastroj, pokud se nekdo pripojuje pres modem a server mu pokazdy prideli jinou, ne?

          0 0
          • Twisp  

            A nebo zase neumerne ucinnej nastroj predstavte si velkej podnik kde jedou na jednu venkovni IP adresu se spoustou dynamickejch adres. To potom jeden biker z podniku muuze udelat nejakej kiks a ostatni na to doplatej.

            0 0
            • admin  

              ano oba mate pravdu doufam ze se ktomu take nebudu muset uchylovat. Nicmene jinak to zakazat nelze, az to nastane budu to resit pokud mozno s co nejmensim dopadem na ostatni uzivatele.

              0 0
    • Twisp  

      Nevim jestli to nebyla jenom nahoda, ale kdyz ctu poprve nejaky prispevek a hned reaguju, tak potom v seznamu prispevku nezmeni barvu jako „precteny“. Jinak si myslim ze nove BF nema chybu, jen doufam ze se z nej nestane takova zumpa jako ze staryho BFka. → good job

      0 0
      • admin  

        ano pokud reagujes na nejakej clanek pak je odkaz uz stvim prispevkem tudis se tvari jako neprecteny

        zkusim predel aby po vlozeni si zustal v prispevku a nehodilo te to do seznamu prispevku.

        0 0
      • admin  

        Melo by to byt opraveno

        0 0
    • Schwinn  

      Zadání nového příspěvku – sklerotikům jako jsem já by pomohlo, kdyby při zadávání nového příspěvku nebyla imlicitně nastavena ŽÁDNÁ kategorie, protože to svádí k tomu, zadat název, napsat obsah a bezmyšlenkovitě kliknout na přidat a zařadit tak příspěvek mezi kola.

      To jen v rámci boje za dokonalost:-)))

      0 0
    • ravo  

      Při prohlížení příspěvků by dole na stránce mělo být toto:

      [ Zpět na obsah příspěvků | Obnovit ]

      protože, když je příspěvků více, musí se zbytečně scrolovat po stránce zpátky nahoru. MAličkost, ale potěšila by:-)

      0 0
    • timi  

      Mam takovej podivnej dotaz. Vite co nechapu? Napisu odpoved na prispevek a normalne se mi zobrazi. Pak zmacku v explorelu tlacitko zpet a napise se mi platnost stranky vyprsela. Tak dam aktualizovat, vybehne a v nem dve volby – opakovat a storno. Dam opakovat a stranka se zase zobrazi v poradku. Jenze se mi do prispevku prida dalsi stejna odpoved kterou sem predtim napsal. Takhle sem to parkrat udelal, takze si musite myslet ze pocitac vidim poprvy v zivote. Mimochodem sem pro nove veci a toto forum se mi libi. Je pekne a prakticky udelane. Tomas

      0 0
      • timi  

        Uz je to tu zase, ten druhej se mi sem pridal po ty aktualizaci. Mel bych snad zmenit nejakou volbu v nastaveni explorelu? Nebo je snad vhodnejsi mozilla?

        0 0
        • blue  

          naprosto staci, kdyz misto Opakovat das Storno… stranka se sice nacte, ale nebude znova posilat predchozi formular

          0 0
      • BB  

        ja myslim, ze to souvisi s prihlasovacima cookinama a pouzivanim tlacitek expoloreru. Pokud jsem prihlaseny, tak se pohybuji pouze pomoci navigace v samotne uloze a ne pomoci browseru. Urcite to neni chyba tveho nastaveni.

        0 0
        • admin  

          Pokud nepouzivas k obnoveni F5 nebo reload tlacitko browseru tak by to melo byt ok

          Tento problem budu urcite resit.

          0 0
          • timi  

            Jasny, diky. myslim, ze bude prozatim stacit kdyz se naucim se pohybovat na strankach pomoci navigace, ktera je tu vytvorena. Me uz se podobna vec s tim obnmovenim stavala i na starem foru. Jen v pripade, ze sem dal neco konkretniho vyhledat, klepnul na prispevek a pak zmacknul tlacitko zpet – platnost stranky taky vyprsela. Obcas pouzivam takovy programky jako Norton System Works nebo nejakej freware z webu na vycisteni vseho mozneho. Pak to mozna slo zase OK, ale neobtezovalo to natolik, abych tomu venoval potornost. Zdravim. Tomas

            0 0
    • blue  

      dalsi navrh… neslo by pres cookies zaridit, ze by se cervene oznacily vsechny novy odpovedi v jedny diskuzi, nejen ta posledni? v pripade, ze do jedny diskuze za dobu nepritomnosti pribude vic odpovedi najednou, tak se blbe z toho lovi, kdyz si clovek nepamatuje, co tam uz bylo a co je novy…

      0 0
    • BB  

      nazapadl ten namet s upozornenim pomoci mailu, kdyz nekdo odpovi na muj prispevek ?

      0 0
      • admin  

        To bude trochu slozitejsi po konci mesice na to mrknu

        0 0
      • admin  

        Pridal jsem zadani mailu na ktery chcete dostat odpoved.

        Prosim o vyzkouseni pokud neco nebude fungovat OK napiste

        dekuji

        0 0
    • blue  

      test odpovedi na mail

      0 0
      • blue  

        test odpovedi na mail

        0 0
    • libik  

      Ocenil bych jiny font pisma a vetsi pismo – y tohohle me boli oci, navrhoval bych neco jako stary bf. Jednoduchy a pekny… Dikiz

      0 0
      • admin  

        Pismo sem zvetsil je to tak OK?

        0 0
        • libik  

          Je to kapku lepsi, ale myslim, ze bys nemusel davat na nadpisy a tak tucny, ale jen barevne odliseny jako na starym, jinak ti gratuluju a je bezva, ze se tady tohle forum da upravovat podle prani surferu. diiik

          0 0
          • fousac  

            po konzultaci s profesionalnimy grafiky byly velikosti a tucnosti pisma shledany uspokojujicimy, maximalne zmenit font, u pouziteho tolik nevynikaji „smajlici“…

            P.S. 14" monitor 1024*768 v praci, 17" 1024*768 doma…

            0 0
            • admin  

              Doufam ze do konce roku bude nahozen novej design stranek. Zkusim tam dat jiny font pismo. BTW: Me se tento cte dobre :)

              S tema smajlikama zkusim pridat nejaky graficky.

              0 0
              • blue  

                NEEEE!!! jen ne graficky smajliky… zaprisaham te, kdyz je sem neimplementujes! :-)

                0 0
              • ravo  

                Taky křičím NEEE! Grafické smajlíky to udělají příšerně nepřehledné a odvádějí pozornost od textu!

                0 0
            • ravo  

              Doma mám 15" monitor a v tomhle rozlišení bych na to potřeboval lupu:-)

              0 0
              • admin  

                Pismo sem zvetsoval a porad je to male? ja mam tedka taky 15" rozliseni 1024*768 a vidim to OK.

                Muzes pripadne poslat screenshot?

                0 0
                • ravo  

                  Já si nestěžuji. Jenom říkám, že pro mne je idální při 15" monitoru 800*600. 1024*768 mi přijde příliš titěrné – obecně, ne tady:-)

                  0 0
    • ravo  

      Nová doména, no koukám, že to toho jdeš na ostro:-) To se musí ocenit, už jen kvůli nekřes?anské ceně CZ domén…

      0 0
      • admin  

        CHtel jsem jit do .net nebo .com ale pak sem se plac pres kapsu :))

        0 0
        • blue  

          jen se mi pravo nepodarilo prihlasit se pres starou domenu, z novy v pohode

          0 0
          • admin  

            Ze stary adresy by to melo byt presmerovane na www.bike-forum.cz :)

            0 0
            • BB  

              mě to přesměrování tedy nefunguje

              0 0
              • admin  

                Jakej link ti presne nefunguje?

                0 0
                • BB  

                  takže už to chodí, ale ještě včera to psalo chybovou hlášku od Apache, že mám forbiden access

                  0 0
                  • admin  

                    neslo to z linku bikeforum.s4w­.net/forum/ trochu sem to poladil a uz to jede :)

                    0 0
                    • BB  

                      stále blbě zařazuji kategorie příspěvků, vše cpu do kategorie kola, možná by bylo dobrý vynutit si dotazem při odeselání příspěvků volbu kategorie ?

                      0 0
                      • admin  

                        ok kouknu na to a popremyslim jak to vylepsit :)

                        0 0
                        • marhi  

                          Děkuji za povinnost se přihlašovat a i za tu nutnou cenzuru. Už mě trochu obtěžuje jak se na sousedním bike foru mluví přespříliš jadrnou mluvou. Řekl bych že to není potřeba. Dík.

                          0 0
    • Demon  

      …mne by udelalo radost definovat ve stylech velikost pisma v % a ne v pt. Ja mam totiz ve win nastavene velke fonty (v prohlizeci pak vel. textu na male) a pokud je pismo v pt, je to pak na strance moc kravske…

      0 0
      • admin  

        kouknu se na to :)

        0 0
      • admin  

        Zmenil sem def. velikosti pisma z pt na % :)

        0 0
        • blue  

          u me osobne se to uvnitr diskuzi vubec neprojevilo, pouze na seznamu diskuzi je pismo ted trochu vetsi

          0 0
          • blue  

            to je pravda, v mozille to jde velice jednoduse klavesovou zkratkou, ale problem je, ze kdyz si zmensim pismo v prohlizeci, tak na seznamu prispevku si ho sice zmensim na prijatelnou velikost, ale zaroven ho zmensim jeste vic uvnitr diskuze…

            jde o to, aby byla velikost pisma jednotna na seznamu diskuzi i uvnitr

            0 0
            • admin  

              Nastaveno na stejnou velikost

              0 0
  • biker007  

    dasli drobnost – sekce hmotnosti. qkyz sem v pod-sekci napr. brzdy a dam „pridat komponent“, tak musim znova zadavat kategorii… stacilo by treba predvolit tu sekci ve ktere uz sem. taqze sem vlozil omylem brzdy do silnicnich kol…

    0 0
    • Peslezedir  

      Ahoj Admine, mám malinkatej problém. Není zase tak důležitý. Ale chtěl bych, aby nick mohl mít více písmenek :o( takle mi to vzalo jen Pelsezedi místo Peslzedírou. Jinak si myslím že se forum velice povedlo.......

      0 0
      • admin  

        Zvetseno na 20 znaku kdyby stim byl problem tak me prosim kontaktuj

        0 0
  • Lance  

    vyuziju threadu, co kdyby v sekci nase kola kazdy dal nazev kola a slo by to tridit podle nazvu?

    0 0
    • cabbage  

      anebo možnost setřídit biky podle nicků- bych konečně zjistil kolik je tu lidí…:)

      to myslíš třídění podle značek?

      0 0
      • Lance  

        jo podle znacek merida,author,gt apod.

        0 0
        • cabbage  

          no hodilo by se odlišit jméno od značky, přecejenom značku „milášek“ moc neznám…

          0 0
  • Splinter  

    Když už to tu je.. Nešlo by k číslu o počtu příspěvků přidat údaj, kolik z nich jsem jich ještě nečetl?

    0 0
    • Komi  

      Tohle není špatnej nápad

      0 0
    • Toams  

      Jj, toto ma tiez presne napadlo … setri to cas:-)

      0 0
  • goood  

    Tak ja teda taky jeste jednu prosbicku. Kdyz jsem treba na treti strance v seznamu threadu, vlezu do threadu a pak dam Zpet na obsah, tak me to hodi zpet na prvni stranku seznamu, takze znova musim prelistovat na 3 stranu. Slo by udelat aby si to pamatovalo stranu ze ktere jsem prisel ? Diky

    0 0
    • cabbage  

      tohle se dá vyřešit i uživatelsky…„ZPĚT“

      0 0
      • wroum  

        nebo otvirat prispevky v novym tabu

        0 0
  • pos3k  

    hodne se tu mnozi opakovane prispevky od jednoho uzivatele, pri zalozeni se uklikne, problem se spojenim… neslo by nejak casove omezit vlozeni prispevku po sobe? zamezilo by se hodne duplicitam… navic kdyz nekdo zasne radit do jineho nez dalsilidi tak je v tom bordel, pac si zakladatel neni vedom moznosti zamknout thread

    0 0
  • Jane  

    Sem to tedy nečetla, ale přeci jen by se našlo pár věcí na vylepšení – momentálně:

    • bylo by fajn více rozepsat popis kola – asi tak, jak je to na bicy.cz… Není kam psát gripy, rohy, taky každej nemusí mít stejnej přední a zadní plášť…
    • rozepsat sekci hmotnosti dle weightweenies. V současné době nemohu nikam vložit váhu blatníku SKS – kategorie Ostatní nějak nefunguje atd. Taky převodníky jsem musela umístnit do kategorie kliky a až pořídím šrouby, tak je tam taky budu muset hodit. Možná by se mohlo u jednotlivých příspěvků zobrazovat i jméno, kdo to vložil – lze předpokládat, že dotyčný komponent jezdí a třeba ho má také vyfocený na kole v profilu, takže mohu mrknout, jak to vypadá…
    • ošetřit, aby nebylo možné vložit 2 stejné příspěvky po sobě.
    0 0
    • cabbage  

      a nebylo by lepší přispívat rovnou na weightweenies? jinak rozšiřování popisu se meze nekladou..

      0 0
  • wbiker  

    Jé, admine když už se to tady znovu otevřelo, měl bych taky jednu věc. Nešla by třeba k recenzím dodělat samostatná položka rozměry plášťů? Někde v historii je pár plášťů rozepsaných, ale takhle by to bylo pohromadě a třeba by to ostatní nakoplo, aby se to trochu rozrostlo.

    0 0
  • Meesha  

    Admine, kdyz chci pridat neco do Hmotnosti a vybiram kategorii, neni tam na vyber kategorie Ostatni! Proto v ty kategorii nejsou ani zadny udaje :-)

    Dik

    0 0
  • dieegoo  

    Nešlo by udělat RSS kanál pro fotky, recenze…? Přijde mi to užitečnější, než třeba na nove thready, které stejně každej vidí hned po loginu.

    0 0
  • blue  

    navrhuju vytvorit ve fotogalerii samostatnou sekci LANCE s tim, ze nikdo, krome samotneho Mistra, nebude mit opravneni vkladat obrazky, pouze oslavne komentare :-)

    0 0
    • wroum  

      jo!

      Lance je nejlepsi!! (ten Malir, ne ten kaspar na kole)

      0 0
  • krtek

    Nevim proc, ale pridalo mi to odpoved trikrat i kdyz jsem ji zadal jen jednou, asi chybka.

    0 0
  • adweb

    Zrovna od začátku by jsem si rád ujasnil jednu věc: Jak to bude s likvidací nepohodlných příspěvků / poznámek ? Nebylo by dobré dopředu do hlavičky ( tak aby to měl každý na očích ) napsat, co se připouští a co ne ? Myslím, že by to předešlo nedorozuměním ohledně povoleného obsahu. Myslím, že návštěvníci www.bikeforum.cz budou vědět, o co jde. Například pod kategorií off topic si lze představit lecos ;-) .

    0 0
    • admin  

      Urcite bych likvidoval nesmyslne prispevky typu bla bla :)

      co se tyce likvidace na zaklade obsahu je to velmi tenky led a tedko ze tomu delaj hranice. Veci ktere se netykaji zadnym zpusobem fora nebo kol. Reklamu .. (take texko specifikovat). Mate na to nejaky navrh co odmazavat a co ne.

      0 0
      • adweb  

        Určitě bych tam vyjmenoval to, co se určitě vylučuje a to teď hned od začátku. Pak je ale nutno se toho striktně držet. Jinak to nemá smysl.

        0 0
        • admin  

          Striktne bych vylucoval pouze nesmysli (prispevek typu aaa plus urazky a nadavky.

          Ostatni veci mohou byt pro ctenare uzitecne.

          S reklamou nevim presne jak ji definovat neco muze byt uzitecny. Mate nejaky navrh?

          0 0
          • adweb  

            Já osobně jsem spíš zastáncem minimálních omezení, ale pokud nějaká budou, a? jseou hned od začátku jasně daná.

            0 0
            • admin  

              Taky bych chtel co nejmensi zasahy takze mazat budu

              nesmysli, dubplicity, nadavky vulgarni projevy.

              0 0
              • adweb  

                Tak na to Ti jenom přeju pevné nervy, budeš vystaven mnoha tlakům, co mazat a co ne. Jinak taková drobnost: po rozbalení stromu zmizí červené zvýraznění posledního příspěvku a strom nejde znovu zbalit , i když značka „-“ před stromem by k té představě sváděla. Nicméně jsi na tom za pár dnů udělal tolik práce, že smekám.

                0 0
                • admin  

                  mas pravdu chybicka se vloudila behem dne na to kouknu.

                  0 0
                • admin  

                  Opravil jsem

                  0 0
              • fousac  

                poved se mi prvni duplicit… udelal se pri obnoveni stranky…

                0 0
                • admin  

                  prosim u jakeho prispevku nejak sem to prehlednul nebo uz sem to smaznul vcera? :)

                  0 0
                  • fousac  

                    je to u "BLATNÍKY – čím bojujete proti blátu " z dnesniho rana… kdyz tak v praci probiham kolem pocitace, tak ze zvyku mackam F5, a udelalo to tohle… zkusim se polepsit a davat rucne obnovit, snad se to dit nebude…

                    0 0
      • blue  

        rozhodne bych odmazaval vzajemny vulgarni a osobni utoky, at si to resej sami v mailu

        pak mozna nic nerikajici hodnoceni typu „tohle je shit“ bez jakejchkoliv dalsich vysvetleni, co dotycnyho k tomu vyroku vedlo

        0 0
      • ivaneck  

        Myslím si, že nejlepší filtr jsou uživatelé sami. Proto netřeba zásahu shůry, prostě někdo napíše kravinu, všichni se na něj vrhnou (slovně) a fórum je zas o něco lepší.

        0 0
  • Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce