• mm

    ahoj, nevite, jestli se jeste nekde na tyto mtb ramy daji sehnat nahradni patky k prehazce? je to mtb flash z roku 2000

    0 0
    • Smazaný účet  

      Zkusil bych nějaký prodejce Rock Machinu, nejlépe co je prodávaj už delší dobu, mohli by mít něco zastrčenýho… jinak bych jako místní zašel do velkoskladu a vzorkový prodejny v LTM… jestli to tam v době krize teda dočista nevybílili. Já mam rám snad právě nějakej starší RM pokus… a koupil jsem ho po krachu RM v jedný litoměřický prodejně… skoro bych tipnul že patka bude stejná. Jak řikám, zkus prodejny co by mohly mít starý zásoby. Nebo by třeba pasovala nějaká podobná po menší úpravě pilníkem. Zkoušels to porovnat s nějakym CPS rámem?

      0 0
      • mm  

        jo dik. podivam se na ty cps. doted sem se o to nestaral. dycky sem to narovnal a vesele jezdil dal. ovsem ted se to dostalo do stavu, ze je tuha asi jak dva dny strej rohlik )-:

        0 0
        • zbynek1  

          treba zase ztvrdne na stav 4 dny stareho rohliku :-)

          0 0
    • Melnicak  

      já jsem ji vůbec nesehnal jsou prý těžko k sehnání ale nakonec tam snad jde patka z rava myslim že mam namontovanou.Ale stála mě přes 4 kila.Hlavně si ji sundej s kola at víš jakou koupit jenom author má prej 30 patek!Ale nevim co rock machine.

      0 0
      • slayer  

        Rozhodně taky nepoužívá jenom jeden typ a to ani když jde o stejný rok výroby.

        0 0
      • Pavlos  

        tAk myslim ze te pekne natahli ja sem koupil patku na rm tsunami za 50 KC

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce