• PEP/\N

    Ahoj, tak uz jsem take uspesne slozil maturitni zkousku a hned pozitri me cekaji prijimacky na VUT v Brne. Chtel bych se zeptat nekoho, kdo uz je jejim clenem, zda je nekde nejake levne ubytovani a kde. Nebo by bylo mozne se na jednu noc k nekomu prikamaradit na kolej?:) Je to dost nalehave, potrebuji to do zitrejsiho dopoledne. Mockrat diky, ahoj

    0 0
    • goofy  

      Ke mne by si klidne mohl, ale az tak prishti tyden, protoze ted mam na pokoji celkem plno… :o)

      0 0
      • PEP/\N  

        Mno, tak to bohuzel, ty prijimacky jsou tam jen jeden den:o) Ale jestli bys mi treba nemohl poradit aspon nejaky pomerne levny ubytovani nebo moznost prespani nekde pobliz? DIKY

        0 0
        • goofy  

          No ja jednou dobou bydlel na Hotelu Božetěchova v KrPoli, ale nevim kolik tam stoji ubytovani nebo tak, bo sem tam mel studentskou cenu, a nakonec sem stejne neplatil nic… :o) to by se mel ozvat negdo, gdo uz s tim mel tu zkushenost… Proc tu vubec chcesh byt na noc? Prijimacky jsou 2 dny? Na co jdesh?

          0 0
          • PEP/\N  

            Ne, ale jsem az z Plzne, tak potrebuju jeden vecer prijet, prespat a druhej den na prijimacky, nebot jedem se student agency a ta nejezdi nijak brzo rano, mimoto by to bylo dost neprakticky… A jdu na Stavebni fakultu…ale pochybuju o tom, ze to udelam, fyziku jsem mel naposled ve druhaku a nebyl cas se ji ucit, teprve vcera jsem odmaturoval. A co ty, v jakym ses rocniku a jaky to je?

            0 0
            • goofy  

              no ja jsem na Stavebni Fakulte 3. rocnik… No je to celkem narocny, ale gdyz to clovek neflaka, tak se to da stihat… :o) Hlavne je dulezite, jaky obor si clovek pak vybere. Ja si vybral zrovna blby obor, a ted celkem nestiham… :o) ted se zrovna ucim na zkoushku, a vubec mi to nejde… Jo a prijimacky byly celkem fklidu… Fyziku sem se ucil az rani ve vlaku, jak sem na ne jel, a nejak sem to sesmolil. Lip nez matiku.. ;o)

              0 0
              • Mayan  

                Tak to pockej na ctvrtak (zimni sem.), to teprv poznas ze prave cim vic clovek neflaka, tim spis to hoooodne nestihne… :), teda jestli ses na oboru S.

                0 0
                • goofy  

                  Ja to nepoznam… Ja to flakam… :o)

                  0 0
                • tibro  

                  No tak pockaj na piatak. V pondelok mam statnice. Ale stavebna v Kosiciach, odbor statika, kovove konstrukcie. To len tak, ma potesilo ze tu niesom sam stavbar biker :)Vela stastia na prijimackach

                  0 0
                • architekt  

                  nechcete nekdo zkusit architekturu kdyz se vam zda ze na FAST mate moc prace? :-D

                  0 0
    • seis  

      zkus nejaky internat – ja jsem pred trema rokama byl ubytovany v Domove mladeze ul.Jedovnicka (www.sousae.cz/).

      0 0
      • PEP/\N  

        Covece, ten tvuj odkaz mi nefacha

        0 0
        • seis  

          sorry – je to bez toho lomitka :) zkousel jsem to ted jeste jednou a je to ok

          0 0
          • PEP/\N  

            eee, www.sousae.cz mi proste net nepobira:o) Teda diky, ale trebas tam zapomnel nekde pomlcku, nebo tak:o)

            0 0
            • seis  

              hele tak to je fakt divny tak tady mas kontakt

              Mgr. Ladislava Vachová ZŘ/SOU S a E Tel. 544 422 830 vachova.ladislava@seznam.cz Domov mládeže, Jedovnická 10, 628 00 Brno-Líšeň

              ale moc netusim, jak daleko je vlastne ta fakulta, kam delas prijimacky. nejsem z brna

              0 0
    • McBlacky  

      na kolejích na Palackýho vrchu nevím přesně která to je, ale v jednom baráku promajímaj pokoje, před dvěma lety to stálo 450 na noc. Nebo to zkusit ukecat na černo za půlku :)

      0 0
    • tjuren  

      Kdybys nic do vecera nesehnal tak zavolej na c. 605877516. Necham te vyspat ve sklepe.

      0 0
    • RapMan  

      Zkus si zavolat primo na koleje – www.skm.vutbr.cz/ nemaj volny misto, precijen uz je cerven a nekteri lidi uz muzou mit hotovo. Ja uz tam nejsem, uz rok mam hotovo uplne :)

      0 0
      • Luke  

        chlape, nebyl jsi spravce site a nebydlel jsi nahodou na k2?

        0 0
        • RapMan  

          jojo, to jsem byl ja, to byly casy… :) ale ted se mam taky dobre, sice musim pracovat ale co se da delat :)

          0 0
          • PEP/\N  

            Tjurene, diky za nabidku, jestli to myslis vazne…Kazdopadne pokud by bylo nejhur, urcite rad tvy nabidky vyuziju, resp. vyuzijeme, jsme dva, ale to by nemel byt problem? Jinak jsme slusni a vychovani chlapci a slo by vylozene o to prespat a rano papa. Tak predem diky a mozna se ozvu, takze c. 777072784 neig­norovat:) Diky

            0 0
            • Luke  

              zkus zajit na koleje pod palackeho vrchem. uz je tu docela prazdno. spousta lidi je odubytovanych

              0 0
          • Luke  

            tak jsem se trefil :-) me prave zacinaji posledni prazdniny, jeste chybi rok. ted jsem dosel z posledni zkousky, uz mam hotovo :-)

            0 0
      • PEP/\N  

        Jo a rapmane, ten odkaz nefunguje, zkousel jsem to najit i normalne pres jejich stranky a to samy…jeste to zkusim u kamose, ale dik!

        0 0
        • RapMan  

          me to funguje, na uvodni strance je kontakt:

          Kontaktní adresa: Vysoké učení technické v Brně Koleje a menzy v Brně Kolejní 2 61200 Brno Telefonní ústředna: 541 641 111

          0 0
    • goofy  

      Tak sem byl dneska na zkoushce, a lidi na fakulte jak svin… Se mne nejaka pekna budouci prvanda ptala kde je, tak sem ji mile rad poradil, ze v prdeli… :o) Jinak hodne shtesti pri zitrejshich prijimackach, at tu muzem prishti rok zapit. :o)

      P.S.: kamosh dneska na nich byl, a rikal ze celkem fklidu, ale jak sem se na to zadani dival ja, tak bych uz nic nevypocital… Mozna snad prez nejake integraly. :o)

      0 0
      • wroum  

        jak se pocita pres helmu?

        0 0
        • goofy  

          Tesne vedle… :o)

          0 0
        • fousac  

          uplne normalne pres Murphyho konstantu… ;o) (murphyho konstanta je cislo, kterym musime vynasobit/vydelit vysledek tak, aby vysel vysledek SPRAVNY :)

          i kdyz treba pri vypoctech magnetickych obvodu sem dost casto vyuzival funkci „random“.. ;)

          0 0
      • ota  

        nechtěl bych být v kůži té holky,po setkání s „mazáky“.

        0 0
    • mike!1  

      Tak zitra na VUT delam prijimacky taky. V kolik hod. je mas?

      0 0
      • goofy  

        To je pekny, jak kazdy pishe, ze dela prijimacky na VUT, ale vy delate prijimacky na VUT FAST! VUT ma pod sebou Informatiku, Stavarinu, Elektro, Strojarinu, Chamickou, Architekturu, Podnikatelku a Vytvarna umeni… tak prishte budte presnejshi… :o) Peace :o)

        0 0
        • mike!1  

          ha tak sory:-) Takze upresneni. dneska sem delal prijimacky na VUT na fakultu informacnich technologii:-))))

          0 0
          • goofy  

            No vidish… Takze vyste vlastne delali prijimacky kazdy na jinou fakultu… ;o)

            0 0
    • madcat  

      Ubytovna NA VÍDEŇSKÉ Vídeňská 106, Brno, tel: 543217814 547­213814. za la­cáka

      0 0
    • Feroman  

      Zdar,jak dopadli zkousky?Ja delal ty samy v utery.

      0 0
      • PEP/\N  

        Tak je to za mnou, zkousky byly nastaveny na opravdu nizkou obtiznost, takze jsem vysokoskolak:o) Diky Tjurenovi za pomoc, skoda ze to nakonec nevyslo. Misto spani jsme holt vecer proflamovali, ale skoncilo to dobre:o) Mejte se, cus

        0 0
        • RapMan  

          jojo, ty prijimacky jsou pouze jedno z prvnich vyrazovacich kol, neni tezky je udelat, o dost tezsi je pak se udrzet…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.