saltr??jaky?a za kolik v obchode???

87 nepřečtených
  • SID

    potrebuju koupit novou prehazovacku nevite nekdo kolik muze stat v obchode za moc a jakou doporucite???

    0 0
    • enjoy  

      vis co jses ze jo.

      0 0
    • enjoy  

      kup aceru,radi uplne stejne jako ostatni,aspon chvili.stoji malo.

      0 0
    • JMT  

      ja bejt tebou, tak si koupim tu od paula, stoji asi nejvic-takze bude nejlepsi, ale jestli ses gramar, tak si odvrtej starou plastovou favoritackou

      0 0
    • moratii  

      Jo nebo klasiku SRAM X.0…

      0 0
      • hydrant  

        třeba je to shimanista, takže XTR, to je kvalita za pár kaček

        0 0
        • SID  

          no neporadili jste mi celkem nic moc cenu jsem nezjistil tak jsem objednal XT 05

          0 0
          • hydrant  

            jsem věděl, že seš shimanista. A nakonec to šlo i bez nás… :o)

            0 0
            • SID  

              no ja mam sram akorat razeni a retez shimano pouzivam uz dlouho pred nekolika lety nebyl sram k mani a shimano je vcelku spotrebni material a jede to tak co sahnul jsem po dostupnem…jinak do sramu bych sel ale X.O je drazsi…

              0 0
              • Daf  

                Doufam ze mas Shimano kompatibilni razeni Sram, jinak mas problem…

                0 0
                • SID  

                  razeni sram je kompatibilni se shimanem jiz jsem to zminoval…mam sram attack

                  0 0
    • moratii  

      No to uz jsi si mel objednat misto XT rovnou XTR…tam je cena cca 2600Kc…

      0 0
      • SID  

        ale XT mam za 1400 a to je rozdil ne?

        0 0
        • SID  

          jinak pochybuju ze sezenes XTR za 2600!!!

          0 0
          • enjoy  

            s tema trema vykricnikama ho asi nesezene,to je fakt.

            0 0
            • pelt  

              No… nechtel bych takovy cislo platit, to by si nemohl dovolit ani Billy Gates…

              2600!!! – tedy faktorial z faktorialu z 2600 faktorialu… – kdyz vezmu, ze na vetsinu kalkulacek se vejde max. 64 faktorial…:).

              0 0
              • Lada1  

                vzhledem k tvemu veku ti odpustim tvoji neznalost, ale nemusis tu psat nesmysly ! Chapu, ze i zaklady teorie cisel jsou trosku slozite a nekdo by se v tom mohl i utopit; nicmene je to nutno uvest na pravou miru.

                1. faktorial cisla n definujeme jako soucin rady (k ,k=1..n); nebo taky pomoci rekurse n!=n*(n-1)!, pro n>1 a n!=1 pro 0 a 1
                2. vyssi faktorialove grupy:

                2a) multifaktorialy (vicenasobne), pro priklad k-nasobne – n!_(k) = n!(n-k)!_(k), pro n>=k a n!_(k) = 1 pro 0<=n<=k pozn. _(k) se vztahuje na znak ! Z vyse uvedeneho uz vidis tu svoji chybu a to, ze n!!! neni rovno ((n!)!)! (tak jak si to popsal ty) resp. je velice ostre mensi.

                2b,c) Hyperfaktoriály a Superfaktoriály (dle N. Sloane i C.Pickover) si nastuduj za domaci ukol :-P

                0 0
                • enjoy  

                  no a ty sis aspon zatrenoval psani a taky ego:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    a ty?

                    0 0
                    • enjoy  

                      ja trenuju psani furt,ale porad mi to mmoc nejde vsema deseti:-).a ego,to snad ani nemam:-).

                      0 0
                  • Lada1  

                    venku prsi nebo padaji kroupy. delam si pripravu na prednasky ze statistckych metod, tak jsem v laufu :-)

                    0 0
                    • Jarkeld  

                      Tos mi těžce připomněl VTA a numeru z výšky. Ještě teď z toho mám noční můry. Neznáš náhodou nějakého doc. Boháče? Byste si senzačně pokecali.

                      0 0
                      • Lada1  

                        ses trefil celkem blizko. zkus druhou univerzitu ve stejnem meste :-) (studoval jsem mj. aplikovanou matematiku na osu)

                        0 0
                • wbiker  

                  Ještě že tě tady máme, hned je mi jasné, kterou přehazovačku koupit…:-)))

                  0 0
                • pelt  

                  Interpretace podobnych obrazku je jen veci konvence

                  0 0
          • moratii  

            Sorry,uz ho za ty prachy nemaji…ted stoji 2785Kc…jo a jeste jsem mohl nabidnout muj saltr XTR,kterej ma najeto par set km po silnici,100% stav a cena 1999Kc…model 2004

            0 0
            • SID  

              to bych bral mas fotku???

              0 0
              • SID  

                no ale ja myslim ze ta XT bude dobra ne???jakej na to mas nazor ohledne inverzni pruziny a tak celkovyho dojmu?

                0 0
                • SID  

                  jinak prosim posli linka na obchod kde ji maji tak levne dik

                  0 0
                • moratii  

                  Jo ja jsem si ho hlavne bral, protoze se mi libil…)Kvalita razeni si myslim, ze je stejna uz od Deorecka az po XTR…

                  0 0
                  • SID  

                    no to me se taky libi designove no a o te kvalite bych se prel deorko to vubec to je na sezonu a vys uz je to lepsi a lepsi ale myslim ze XT a XTR je zhruba na podobne urovni…

                    0 0
    • Pekáček  

      Nechci vyrejvat, ale podle toho co jsem se dozvěděl, tak SID = malinkatej ďáblík = shooter…

      0 0
      • SID  

        ???nechapu???

        0 0
        • Pekáček  

          Měl by sis dávat pozor o čem si píšeš s mým kámošem. Ale to nebudem řešit tady, jde přece o přehazku, ne?

          0 0
          • SID  

            nejak nechapu

            0 0
            • SID  

              to je fuk no jakej mate nazor na tu XT 05

              0 0
              • enjoy  

                prehazuje o osum kolecek tam a pak zase zpatky,to si chtel vedet?

                0 0
              • cabbage  

                nechtel bych ji ani zadarmo…

                0 0
                • SID  

                  proc?ze by vsici prelezli na sram?

                  0 0
                  • enjoy  

                    to by me zajimalo jaky by k tomu meli duvod:-)

                    0 0
                    • GPX  

                      ja myslím že sram je v celku skvělá firma se skvělými produkty

                      0 0
                      • enjoy  

                        WOW:-)

                        0 0
                        • cabbage  

                          ma pravdu, ale bacha na datum reg.

                          0 0
                          • enjoy  

                            myslim ze shimano taky dela skvele produkty.treba na razeni/prehazovacku XT 03 si nebudu nikdy stezovat.stejne tak na kliky XT 04… ale treba takovy otocny razeni X.O… no to uz jsem nekolikrat komentoval.

                            0 0
                            • moratii  

                              Ja treba osobne bych si otocny razeni nevzal…Jsem zvyklej ze Shimana a proto ted jezdim X.9 trigger a cekam az se zacne prodavat X.0 trigger…

                              0 0
                              • Meesha  

                                Spravne! X.0 trigger bude prvni Sram, co me bude zajimat a co by mi mohl na kolo :-) Ale nikdy nebude tak skvelej jako shimano… :-))

                                0 0
                                • moratii  

                                  No to nebude,protoze uz je…) ..Skoda ze uz nedela Campa na bike veci…)

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    dela razeni na normalni riditka na 10ku prehazovacku. to ti na bike nestaci?:)

                                    0 0
                                  • Meesha  

                                    vim, ze uz je, ale este sem to nikde nevidel ofiko prodavat. Myslis dualy s lankama pod gripama? :-)

                                    0 0
                            • cabbage  

                              xt 03 je proste xt 03 = adept na vymenu. ale funguje. o gs X.0 vazne uvazuju.

                              0 0
                              • enjoy  

                                jo kdybych to mel 2 roky tak bys asi nebyl daleko od pravdy:-).nastesti se ale daji sehnat i ted nove.

                                0 0
                  • cabbage  

                    proc? protoze neni kompatibilni s mne vyhovujicim razenim.

                    0 0
              • Pekáček  

                Řadím Sramem. A nechápu co v jiným příspěvku nacvičuješ s osmikolečkem na sedmičkovým ořechu, to ti asi ta XT05 bude šlapat dobře. "dostanu na orech na kterym je ted sedm pastorku a podlozka osmipastorek???vim ze je to hloupej dotaz ale jsem proste jen takovej obycejnej cyklista obcas se v kole rejpu poradte dik " Na to jsou dnes doktoři.

                0 0
                • enjoy  

                  to by na nej v programu asi divne koukali:-)

                  0 0
                • SID  

                  tak pardon no jiz jsem to zjistil a zmenil jsem naboj s jinym orechem…vzdyt o nic nejde

                  0 0
                • cabbage  

                  patologove?)

                  0 0
                  • GPX  

                    bože tady řešíte pičovinky

                    0 0
                    • Meesha  

                      jo? Kde? :-O

                      0 0
                      • GPX  

                        v tomhle přízpěvku

                        0 0
                        • moratii  

                          jojo souhlasim…)

                          0 0
                        • Meesha  

                          Nahodou, kdyz nekdo nevi co chce, kde to maj a kolik to ma stat, tak je to hodne vaznej pripad a musi se mu poradit, ne?! :-D

                          0 0
                          • GPX  

                            ale vždyt vy tady řešíte hovadiny podle mě byste mu měli poradit a nerejpat každej neni na stejný úrovni a holt neví no…ja myslim že kdyby mu někdo řekl názor tak už to dál nebude pitvat ne???a je klid

                            0 0
                            • enjoy  

                              myslim,ze brzy poznas,ze tento clovek(nadsazka) byl opravdu nedavne dobe u doktora.ovsem jak to zname z televize,tak vetsina techto zarizeni je chabe zabezbenych a utect muze kdokoliv.

                              0 0
                              • GPX  

                                podle sebe soudim tebe?ze by prísloví fungovalo? nenavážej se zbytečně myslím že někdy nastane chvilka kdy budeš taky potřebovat pomoc!

                                0 0
                                • Meesha  

                                  …treba kdyz bude chtit poradit s helmou… :-))

                                  0 0
                                  • GPX  

                                    s helmou???

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      SIDe,nech toho:-) pro ostatni:az budu potrebovat pomoc,tak nikoho z vas volat nebudu,plati?:-)

                                      0 0
                                      • Meesha  

                                        budem tvorit flame? :-)) …kdyz te nekde potkam rozsekanyho a neposkytnu prvni pomoc…

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          me v posledni dobe potkas tak maximalne v praci,takze bez obav.myslim ze si me zahlidnul jenom jednou a to se o moji bezpecnost zrovna staral blacky,pokud se pamatuju:-)

                                          0 0
                                          • Meesha  

                                            no jo, ale co kdyby treba nejaka veverka prokousla Blackymu kolo, tak dete oba… A ty bez helmy bys dopad daleko hur! :-)) Mel by ses nad sebou zamyslet! du spat… :-)

                                            0 0
                                            • enjoy  

                                              nad sebou uz jsem se napremyslel az dost.uz stacilo:-) vyrobci helem by se meli zamyslet nad tim,proc nejsem ochotny si dnesni helmy vzit na hlavu.verim,ze na to jednou prijdou.treba se toho doziju,ze:-))

                                              0 0
                                            • enjoy  

                                              ps:proc mam vzdycky pocit,kdyz se probira moje hlava bez helmy,ze ti kazatele se chovaji asi takhle:ja mam helmu,me se nemuze nic stat a ty umres. at se kazdy zamysli sam.

                                              0 0
                                              • pelt  

                                                Nemyslis, ze pri stejne riskantnim chovani budou mit podstatne vetsi sanci prezit? Tedy pokud, samo, nebudou brat helmu jako samospasitelnou vec a budou jezdit stejne (vzhledem ke schopnostem) jako ty.

                                                0 0
                                                • enjoy  

                                                  tohle je pravda,proti tomu nic nemam.ovsem byva to tak jak jsem to napsal.

                                                  0 0
                                • cabbage  

                                  leda az spadne na hlavu a to uz bude potrebovat akorat pomoc posledni:)

                                  0 0
                        • enjoy  

                          jako v tomhle?:-).teda v tom nademnou?:-)

                          0 0
                    • Pekáček  

                      Si najdi výše zmíněné nicky v příspěvcích a? víš o co jde.

                      0 0
                    • cabbage  

                      ses tu novej tak se rozkoukej, at si na to rychle zvyknes:)

                      0 0
      • hydrant  

        jo, ten je jasnej

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.