• Corbett

    Tímto vás chci kamarádi z Prahy požádat o maličkost. V uvedeném termínu budu v Praze (bydlet budu na Točný) a tak jako v loni si tam beru bike a velmi rád bych ho provětral. Můj loňský průvodce McBlacky bude mít dovolenou a bude asi mimo a tak bych chtěl poprosit vás jestli by jste něco nedomluvili. Jde mi o to, že Prahu neznám a tak bych potřeboval, pokud by jste se nedomluvili někde buď přímo na Točný, nebo nejkratší cestou dole a to je myslím most na Zbraslav, nebo třeba jak je takový ZOO koutek podél potoka, když se sjíždí z Dolních Břežan, tak tam někde na rozcestí.

    Vyjížďka může být na celý den, někde u Prahy nebo bych si celkem projel Brdy.

    Píši už teď, protože zítra odjíždím do zahraničí na 14 dní a tak nebudu mít možnost si něco domluvit. Jde mi to, že když bych to nechal až na potom jak se vrátím, tak už by jste mohli být třeba domluvení někde na druhém konci Prahy a to bych nenašel, protože Prahu neznám.

    Tak dík:)

    0 0
    • Corbett  

      :(

      0 0
      • Thidney  

        na mě je to děsně daleko na nějaký plány, zavolej mi až budeš v Praze na 608029427 rád s tebou vyrazím a bajkra ukecáš na kolo kdykoliv .-))

        0 0
        • Corbett  

          S bajkrem jsem předběžně domluvený, ale ještě se mi neozval. Pokud by se mi ozval, tak byse to mohlo dát dohronmady, ale jinak dík:)

          0 0
      • ydaho  

        taky bych se klidne pridal :-) na točnou to má 5 km

        0 0
        • Corbett  

          Který den by byl nejlepší? Sobota, neděle, nebo až to pondělí? Já se rád podřídím, ale mě osobně by nejvíc vyhovovala neděle:)

          0 0
          • ydaho  

            sobota + nedele, jestli pojede i bajkr, tak nebude už v pondělí nikdo naživu :-)

            0 0
    • McBlacky  

      jsem měl dovču minulý týden, nakonec jsem ji musel přesunout. Můj plán ale na 90% bude pátek práce v práci pak práce doma :(, sobota pohár v maratonu v Písku 102km a pak přesun k Simče na chatu v posázaví, sobota večer pár piveček a v neděli jen zlehka něco na bajku když bude hezky, když ne tak regenerace/zewling

      ale myslím, že Bajkr tě provede po hezkých trasách, jedtě v sobotu na Brdy, červená ze Zb, sjezd od jezírka, oběd u paviána a když budeš dost fit tak cestou zpět trvej na karlickým udolí po červený nahoru a pak parádní sjezd Vonoklasy-Černošice i s letos novou sekcí Mordor od mistra Mrázka, rege pak u pigiho doporučuji kombinaci KG (kofola/granát)

      0 0
      • grizzlik  

        kde je presne prosim ten sjezd Vonoklasy-Cernosice ? Mame v cernosicich chatu kousek od odbocky na Vonoklasy tak bych to tam rad nekdy procesal..

        0 0
        • McBlacky  

          je to po modrý, ale už v cca polovině uvidíš cestičky okolo hlavní cesty s klopkama, skočkama a ostrýma zatáčkama, největší mazec je to pak napravo od cesty v poslední třetině, je to velká škola zatáčení :)

          chce to ale trochu znát, jinak se v té změti cestiček ztratíš, nebo dát víc pokusů..

          0 0
    • bajkr  

      čus hele SMS dorazila a vejkendu tady budu tak mužem dát nějakou nálož :o) koncem tejdne si to ješte upřesníme kde se sejdem(nejspíš zbraslavskej most) a kam vyrazíme ;o) Doufám že přijedeš odpočatej :oD

      0 0
      • Corbett  

        Doufám že přijedeš odpočatej :oD

        To zní záludně, ale odpočatej bych měl být:) Od biku určitě:) Tak jo, koncem týdne si to upřesníme, ahoj:)

        0 0
        • bajkr  

          nezní neboj ;o) já sem spíš takovej nenápadnej kochač :o)

          0 0
          • Corbett  

            Jinak v neděli bych měl být na tom líp. V pátek ráno končím v práci, pak nějaké běhání, pak hektický přesun do Prahy. To většinou bývám následující den takový zdrblý, to víš roky:)

            0 0
          • Corbett  

            No, domluvíme se podle aktuální předpovědi počasí. Zatím má být v sobotu lépe jak v neděli, tak uvidíme jak se nám to vyvrbí:)

            0 0
      • Corbett  

        Tak co, sobota, nebo neděle? Zbraslavskej most a v kolik? (8:00, 9:00, 10:00)

        Sory že otravuji, ale potřebuji upřesnit program s rodinkou:)

        A také večerní program s přáteli, to abych se jeden nesťal a druhej hned ráno nemusel vyrazit na NÁLOŽ:(

        0 0
        • Medunka  

          By se mohla jet treba klasika do Haloun, kdyby bylo pohodove tempo, pridala bych se

          0 0
          • Pebe  

            jsem pro, budu se courat na singlu, tempo zaručeno :-D

            0 0
          • Corbett  

            Já už začínal mít obavy, že s bajkrem se nikdo do křížku nechce zaplést:))

            0 0
            • Medunka  

              Tak OK, kdyz nekdo bude chtit, nedele 10:00 Barrandak Modranska strana

              0 0
              • bajkr  

                ja myslel sobotu :o)

                0 0
                • Medunka  

                  proc by nemohla byt vyjizdka oba dva dny?

                  0 0
                  • bajkr  

                    mohla proč by nemohla ale mělo by v tom bejt trochu jasno a nedelat v tom bordel

                    0 0
                    • Medunka  

                      kde? ty si napsal plan na sobotu ja na nedeli, at si ctenari vyberou ;-) Neni na tom nic nepochopitelneho

                      0 0
        • bajkr  

          Hele neotravuješ to je v pořadku chápu že si to potřebuješ naplánovat ;o) Mužu klidně so, ne a po ale v po musim dopoledne do práce. Tu sobotu bych viděl na 10 hod pod barandákm (pokud se bude chtít nekdo přidat) a v 10,15 :oX no dobře tak v 10,30 zbras­lavskej most :o) ale pokud planuješ nejakej večerni program mužem to dát 10,30 barandák a 11 hod zbraslav zaleží to na tobě ;o)

          0 0
          • Corbett  

            Nic extra neplánuji, ale znáš to když se v Praze večer u grilu vytáhne dobrá domácí VALAŠSKÁ slivovice. Když budu vědět, že v sobotu jedu NÁLOŽ (to slovo se mim líbí), tak si prostě slívku nedám.

            V sobotu v 10:15 – 10:45 hod. čekám někde u Zbraslavského mostu, ahoj:)

            0 0
            • bajkr  

              jasně domluveno ;o)

              0 0
              • Corbett  

                Jinak ještě jednou DÍK, líbilo se mi to:)

                V pondělí jsem se pokusil ještě v těžké kocovině odmaturovat a zase hovno:)

                Myslel jsem že na mokrém podloží to půjde líp a nešlo:(

                No nic, tak zase za rok:)

                0 0
    • bajkr  

      zítra kdo bude mít chut tak v 10 pod barandakem pojedu projet SS s pebem a romčou tempo v naprostem klidu jede se do loděnice na obidek 

      0 0
      • Pebe  

        fakt jo? :-D

        0 0
      • Meduza  

        Myslim ze se pridam.. Smichovska nebo klasicka Branicka strana???

        0 0
      • Pebe  

        tak bylo to moc pěkný, sice lehce delší než jsem předpokládal, ale fajn. Točit toho singla po rovině je fakt pakárna, jinak je to super svezení. celkem mi to dalo 5:55 a 115km, průměr tepy 154… fotky: pebe.rajce.id­nes.cz/19.8.2007_-_singlespeedi_do_Lo­denic/ video bude někdy později, musim to probrat a nějak upravit…

        0 0
        • Thapsus  

          Škoda, že jsem se nemohl zúčastnit :-( A kdopak nám to tam píchnul ? :-) Bajkr dnes bez defektu -))

          0 0
        • Pebe  

          tak video jsem nějak spáchal, není to nic moc 38minut, cca 330MB, rozdělil jsem to na dvě části část 1: www.sendspace.com/file/yyhkp4 část 2: www.sendspace.com/file/w3l0oa

          0 0
          • Tom New  

            Tak nevim, kdo jste to video take stahli… Dal jsem stahovat prvni dil, slo to pomalu a za hodinu to neslo nijak otevrit, jen to melo divny okno k potvrzeni – jakysi Volume ID:O. To mi normalne .rar soubory nedelaji. Otevrel to video nekdo po stazeni? Dik.

            0 0
            • bajkr  

              jedno sem otevřel druhe ne

              0 0
              • Tom New  

                normalne jsi to, bajker, rozzipoval? ja ten prvni part1 tedy ne…

                0 0
            • Tom New  

              tak to vypada

              0 0
            • Pebe  

              musíš mít stažený obě části, a potom rozbalit…

              0 0
              • Tom New  

                hm,tak já jdu stahovat díl 2, ok a díky

                0 0
              • Tom New  

                Tak jsem asi mimo. Mám stahly obe casti a kzyz jako to .avi spustil, hlasi mi to errora …

                0 0
                • Pebe  

                  zkus jenom v Total Commanderu dvojklikem otevřít první soubor a F5 Zkopírovat/rozbalit do jinýho adresáře

                  0 0
                  • Tom New  

                    'Tak jsem to zkusil i tudy a zaseklo se mi to na něčem, asi to nechám být na jindy: hlásí mi to další chybu. Tak jdu radši jezdit, mám zameškáno venku (zato na netu jsem si udělal slušny prescasy)

                    0 0
                    • blue  

                      tak dalsi moznost je, ze se ti to spatne stahlo… me to slo taky rozbalit a pustit bez problemu

                      0 0
                      • Pebe  

                        ještě mě napadá, že nemá správný kodeky, když mu to ten UltimateZip rozbalí…

                        0 0
            • SNAIL  

              Stáhl jsem to, rozbalil a normálně spustil – bez problémů

              0 0
    • bajkr  

      jj dnes to bylo super jen na tech rovinkach sem si připadal jak křeček v kolečku :oD nečekal sem ze při první vyjíždce na SS dam 96km :o) i klika to přežila :o) musime to brzo zopaknout ;o)a udelat zase SS vyjíždku :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.