• McBlacky

    Rád bych se zeptal někoho kdo jezdil oboje jestli je mezi těmito pákami velký rozdíl. Teda kromě servo wave – a jak moc se dá využít, nebo spíš jestli má cenu ho používat. Jezdil jsem jen deore, budu teď kupovat nové a nějak se nemůžu rozhodnout.

    0 0
    • Joe_Black  

      Já jsem jezdil 4 roky LX se servem, které jsem nastavil do předu na měkčí a v zádu na smyk.Od tý doby jsem na to nešáhnul (je to dobrý, ale žádná zázračná vychytávka to není). Rok poté jsem koupil s novým kolem Deorka a začal jsem poci?ovat, že mi LX chybí a to z důvodu: kratší brzdové páky (2 prsty) páku mačáš až skoro na konci, super citlivé, lepší záběr a chod. Deorka jsou moc dlouhý a choděj ztuha. Už mám zase LX :o)

      0 0
    • Tommy  

      Naprosto stejná zkušenost-jako první jsem měl Promaxy- odešly poměrně brzy-vymačkaný pouzdra, pak jsem si koupil Deorky a vydržely mi na kole asi měsíc. Ne ale proto, že bych je zničil. vydrží dost, ale kvůli dlouhým pákám, jinak s LX naprostá spokojenost.

      0 0
      • McBlacky  

        Tak jdu do těch LX, teď jsem je našel za 640kč a to už je sakra dobrá cena (a ne na akcebike). Doufám, že budou ok. PS. mám páčky, ale do budoucna, jak je to s gripshiftem a LX pákama? Vejde se to vedle sebe, tak aby se dalo dobře brzdit i řadit?

        0 0
        • Daf  

          Tak tohle je opravdu nestastna kombinace. Kamarad to tak mel a ta brzda nejde posunout kvuli vycnivajicimu pantu blizko ke gripu. Pak je to tak na jeden prst a jeste blbe.

          0 0
        • Joe_Black  

          Já jsem je ty 4 roky provozoval se 400 Gripshiftem a v poho. Je pravda, že jsou pak o trochu kratší cca 1,5 prsu, ale nedělalo mi to sebemenší problém

          0 0
          • Daf  

            Sel bys do te kombinase znovu po teto zkusenosti? :)

            0 0
            • Joe_Black  

              Klidně, sice bych si už asi znovu nekoupil Gripshift, ale pokud ti vyhovuje, tak bych do téhle kombinace bezproblémů šel.

              0 0
        • Mamut  

          Mam DX'99 paky (to iste, co LX) a gripy Sram 7.0. Navyse este mam velke pracky.

          Mne sa touto kombinaciou vyriesil niekolkorocny problem, ze pri brzdeni 2-mi prstami som si narazal pakou do klbu 4. prstu. Teraz ta kratka paka nedosiahne az k tomu klbu takze je to ok.

          Navyse koniec paky nedosahuje az ku koncom riaditok, takze ak to niekde polozim, maju vacsiu sancu prezit.

          Pokial mas dlhe prsty, kludne to mozes jazdit. ak mas male kasli na to. Musel by si sa natahovat nepohodlne za pakami

          0 0
        • zirecek  

          na to majzla. Shimano nedela kompatibilni paky ke gripshiftu. Je to pak o neco dal. Avidy jdou treba pouzit v poho.

          0 0
          • rb  

            Páky LX a gripschift Quartz jezdím pátým rokem,ruce nijak extra velké nemám a nikdy jsem neměl problém,funguje to f pohodě.

            0 0
          • náčelník  

            Páky XT + GS 800 X-ray. Žádný problém.

            0 0
        • TinkTink  

          Ja mel LX 02 paky a Sram 5.0 02 razeni vedle sebe – paky musely byt 1cm od razeni, protoze tam je ten kloub…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.