Merida Matts Special Edition V - dobrá koupě?

9 nepřečtených
  • zino

    Potřeboval bych poradit. Chci koupit kolo kolem 25tis. Původně jsem uvažoval o Meride Matts Speed D s kotoučovýma brzdama za 26tis. Ale je to na Deore. Možná bych se nechal zlomit i na Special Edition V, nemá sice kotoučovky, ale je na Shimano XT. Trošku mám strach z té vidlice od Suntouru. Máte někdo s těmato kolama nějakou zkušenost. Nebo mi plis poraďte klidně i jinou značku v podobné cenové hladině. Díky moc!

    0 0
    • koleso  

      aj mna by zaujimalo,aka je ta merida special edition.

      0 0
    • samael  

      Ja by som sa prikolnil k special edition, ale priprav sa na výmenu vidly

      0 0
    • johny  

      Mam lonskej model ale s diskama a jsem velice spokojen. Jen ta vidlice by mohla byt lepsi,ale kdo nezavodi tomu je to jedno. Model 2004 ma daleko lepsi ram, je daleko tuzsi a neprohyba se tolik. Ale jinak super kolo, za tu cenu nic lepsiho nesezenes.

      0 0
    • koleso  

      v marcom cisle casopisu BIKE je kratky test meridy,ktora ma rovnaky ram ako special edition.

      0 0
    • chorvat  

      ja mam ten ram, zbytek skladacka a aby to bylo kvalitni =(marzosi, mavic, fizik atd.)

      • .

      neco pres 30000,– a mam jenom deore, takze to ze je tam XT za tu cenu se musi projevit jinde :-(

      0 0
      • petersv  

        Ja mám rám matts sp.edition V – asi 3.týždeň, zbytok poskladané,vidla Duke sl Uturn,a celé deore LX.Je to bez kompromisov a ešte o niečo lepšia cena.- maximálna spokojnos?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.