• BB

    Právě jsem se vrátil ne z hradu, ale z Gardy a pokud někoho zajímá, co jsme tam jezdili, tak je to na http://www.sweb.cz/…arda2005.htm

    0 0
    • Tubby  

      Tak vidim, ze vsichni pouzivame takrka stejne zdroje informaci a pak jezdime v podstate tytez trasy. Pokud ovsem nebloudite jako ja. To se pak itinerar dost promneni. :)

      0 0
    • goood  

      Nevis jak to vypada na Garde v obdobi na konci cervence ? Nejsou tam sileny vedra ? Pokud ano, jakou lokalitu bys doporucil v tomto obdobi ? Cortinu ? Nebo spis Rakousko ?

      0 0
      • biker007  

        vedro tam je.. dole u jezere pres 30C.. ale o kazdych 100m metru nahoru to kelsa cca o 1C, takze to jde prezit:) ale chce to vyjet pred osmou rano abys v poledne byl uz nahore v relativnim chladku. cortina je taky supr v tomhle odbobi, jen tam je o poznani vetsi zima (Garda je 60m, Corina 1100m) a muze tam taky nekolik dnu prset.. nam loni zacatkem cervence i snezilo:/ idelani se me zda nejdriv tak 4–5 dni cortina a pak tak tejden Garda:)

        0 0
        • matra  

          to biker007: pamatujes, jak jsme se bavili o nejakych novych trasach na Krojc?

          0 0
          • biker007  

            jo pamatuju..ale zatim sem nedal dohromady vubec nic.. ani na nase stranky, ani pro tebe.. sorrac:( ale snad se k tomu ted nekdy dokopu.

            0 0
            • matra  

              OK, ja uz myslel, zes nejak zanevrel. Mas este tu naskenovanou mapu?

              0 0
      • BB  

        v cervenci bych ti doporucil Altipiani Lavarone. Je to nahorni plosina ve vysce nad 1000 m a teplota urcite priznivejsi nez na Garde.

        0 0
    • wertigo  

      pekne fotky, dobry popis, snad ho nekdy budu moct vyuzit az se na Gardu jednou odhodlam. jen nesmim moc ukazovat ty vyskove profily, to by se mnou nikdo nejel…

      0 0
    • kankrlicek  

      Moc pěkný :), určitě tam ještě letos pojedu. Poprvé :). Už se těším. Naprosto nechápu ty max. tepovky a průměry vzhledem k převýšení. I kdybych šel pěšky, tak budu mít víc :)

      0 0
      • BB  

        ja za to nemuzu, ja mam proti ostatnim o 30 tepu nize aerobni a anaerobni prah. A protoze jsem pocital se 6 dny driny, tak jsem neustale jezdil tesne pod anaerobnim prahem, ktery mam bohuzel pouze 123 tepu za minutu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.