• Crazykluk

    Co vozíte pod cyklo kalhotama? Jezdíte někdo „naostro“? V klasických trenkách a cyklo kalhotech není moc pohodlí.

    0 0
    • TNT  

      to mi chces rict ze vozis pod kratasama na kolo slipy nebo este hur trenky?? no, tak to klobouk dolu, to si fakt extremni prase........­.....NECHTELA BYCH BEJT TVOJI PRDELI!!!

      0 0
      • Crazykluk  

        Ja je nevozim, kratasy na kolo jsem si koupil dneska a proto jsem se ptal. Nevim proc se do me hned takhle poustis:)))

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          jasně že naostro. Možná pak na zimu by se pod ně dalo vzít něco z Moiry.

          0 0
          • Vrci  

            Na zimu PŘES ně dlouhý zateplený, ale pod nikdy nic.

            0 0
            • cabbage  

              nevim jak chces narvat zatepleny elastaky pres volny kratasy.....:)

              0 0
            • Brouk_Pytlik  

              No jestli v těch dlouhejch zateplenejch i závodíš, tak proč ne.

              0 0
            • Lister  

              Já třeba naprosto vpohodě používám kombinaci trenky sensor+kra?asy a zateplený nákoleníky. Při 10 st.C ideální kombinace, v dlouhých teplých bych se uvařil.

              Jinak v létě samozřejmě nic.

              0 0
              • Mirek1  

                Pri 10 nasazuju 3/4 s vlozkou (jsou o neco tlutsi nez kratky) a zatepleny nakoleniky…

                0 0
        • climber  

          Jasně, že na cikána. Jinak, asi by vypadalo docela komicky, kdyby jsi jel a pod elas?ákama by byly vidět slipy. Asi se do tebe tak pouští protože je crazyholka.

          0 0
      • hydrant  

        já teda jezdím na vostro ( teda pod kra?asama :-) ), ale tohle je hustý výrazivo na holku…

        0 0
        • wroum  

          klid. je ji 16 :-)

          0 0
          • hydrant  

            to neomlouvá :) já to vidím tak, že my jsme případně ti burani, co používaj občas drsný a ještě drsnější výrazy a holky a ženský jsou jemný, hezký, milý, jsou naším protipólem a vyrovnávaj to… :o) proto kolem nich děláme ty tanečky atd., holka, která mluví sprostě, tak ta mě spolehlivě odradí, ale to už je na jiný téma :o)

            0 0
            • orca  

              Tak s tímhle názorem také souhlasím…jen já s tou hrubou mluvou velmi šetřím… jo a já také na ostro…

              0 0
              • hydrant  

                taky se snažím mluvit slušně. Zdůrazňuju, že snažím :-) Je mi jasný, že ani ženskou neohromím, když se budu chovat a mluvit jako hulvát.

                0 0
                • wroum  

                  mas recht a me vadej sprosty zensky dost, ale nez se z 16ti lety holky stane zenska, tak uplyne dost casu a urcite dojde k nejakymu firmware-upgrade. i kdyz vyjimek je dost :-P

                  0 0
        • Martyss  

          Btw..co bys chtěl taky od holky s nickem TNT?:-)…třeba časem trochu zmoudří

          0 0
        • blue  

          co na tom bylo extremniho? prdel nebo prase?

          0 0
          • fousac  

            ja tam jednoznacne vidim extremni prase ;)))

            0 0
            • Želwmaister  

              koho ze tam vidis??? hele, nemas misto obrazovky zrcadlo;))))))

              0 0
              • cabbage  

                koukam ze fousace znas:)

                0 0
              • fousac  

                a ty mas misto mozku dlazebni kostku, ne???

                blue se ptal, co je extremniho a tak jsem mu odpovedel… ale pro negramoty musim evidentne celou vetou.. tak jeste jednou, lepe a radostneji.. cituji: „no, tak to klobouk dolu, to si fakt extremni prase.........“ konec citatu…

                uz to zacinas pomalu chapat??

                0 0
                • chobot  

                  omluv ho, je to ještě dítě… koukají mu z kapsy nítě… :))

                  0 0
                  • Želwmaister  

                    ooo, ty jsi basnik, ja vim…:)))) (nebylo tam ja jsem basnik????nevim;) )

                    0 0
                    • chobot  

                      ne to jsou Zuby nehty :))

                      0 0
                      • Želwmaister  

                        snaz tenhle text od Chlupatyho Hata?? to vam bylo takhle jednou v sobotu, sedim doma a hrabu se v CHOBOTU, najednou sem nasmatral na holubi, vytahl z nosu strcil si je do huby:))))

                        0 0
                        • chobot  

                          uááááááá zrovna snídám poblívku proti vypitosti,ale tys mě trumfnul :)) btw:holub bez holuba jako pán bez pána.taxe naučte česky pí Bubílková…

                          0 0
                • Želwmaister  

                  sorrry pane, misto mozku z piva kostku:) ale ja sem to myslel ze srandy… tak si prosimte tu kostku nevyndavej z hlavy a nehazej ji po me… ne ne , do hlavy neeee… :))))

                  0 0
      • black.horse  

        Já pod kra?asama vozím pindíka a koule a co Ty? Ty taky, co?:-D

        0 0
        • fousac  

          ale ona je fakt holka… no docela.. mistama… aspon se tak tvari..

          0 0
          • black.horse  

            Nooo, zjiš?ovat to nehodlám… už jen dle výraziva soudím, že se jedná o velmi jemné stvořeníčko:-D

            0 0
            • Lance  

              ale vzdyt nic nerekla

              0 0
              • wraftler  

                vam pekne hrabe:) tu zadeli naka baba jednu vetu a rozputa sa tu diskusija jak ked prejde baba okolo klastora… este mesiac sa o tom budu mnisi rozpravat:)

                0 0
                • hydrant  

                  no to víš, od šlapání na kole bolí nohy, ale huba, huba ta nás od žvanění nebolí :-)

                  0 0
      • Jarkeld  

        no ja bych nechtel byt prdeli od nikoho :o)

        0 0
      • kudlanka32  

        .....a jsi jeho pr…? :-P no offence pls.

        0 0
      • nika  

        Ses docela vybusna, uz chapu, proc prave TNT:-D

        0 0
    • Extremist  

      Zase inteligentni otazka, ze?… Odpoved viz. Jarin

      0 0
    • Bee  

      Mně osobně tak okolo 100 km začne bolet zadek vždycky, a? mám cyklistický kalhoty s vložkou nebo ne:-)

      0 0
      • Peewit  

        tak to Tě zase tak často nebolí :-)

        0 0
        • Bee  

          Nechápu, jak to myslíš…

          0 0
          • Lister  

            Já ho chápu. Z mého pohledu je to tak že 100km na kole v kuse jsem jel tak jedno za život :). Tak by mě to taky moc netrápilo. Ale uznávám, že tady budou i jiný, jaky ty, pro které 100km žádná vzdálenost.

            0 0
            • Bee  

              Pro mě je to právě velká vzdálenost a já se vždycky divim, že to vůbec ujedu:-)Ale ono je to spíš tim, že mě to hodně baví.A v kuse to taky nejedu, vždycky si dáme malý přestávky nebo jdem někam na jídlo…Je to takovej celodenní výlet:-)

              0 0
    • x-mass  

      V lete vozim slizaky (elasticke kratasy) a na ostro. Hodne brzo na jare a na pozdni podzim vozim zatepleny Kalase a pod to Moiru Duo. Nijak to neprekazi.

      0 0
    • vladaza  

      Moira dělá trenky ze sí?oviny, které mají vestavěnou vložku, čímž je problém za cca 400 peněz for ever vyřešenej.

      0 0
    • Vymi  

      na ostro :-) pritelkyni to aspon rajcuje… :-)

      0 0
    • Dan  

      nic!

      0 0
    • Alty  

      Ses si jednou na závod (road) zapomněl kraťasy s vystýlkou, nikdo nepučil. Navlík sem trenky, takový hodně těsný, přes ně čapáky, po 5ti km sme zmokli a pak už mě všichni krotili proč prej furt jedu ze sedla.90km. Takový stádo vlků sem ještě neviděl.

      0 0
    • riemel  

      Cest! Jasne ze jezdim na ostro! Je tam prece vlozka-takze zadna krec. Akorat kdyz je fakt zima tak beru trenky, lae neni to ono-svy rezou dou kouli. Do pristi zimy to osefuju nejak jinac. :-)

      0 0
  • ivaneck

    ted jsi to vystihl beze slov. Ideal.

    0 0
  • Luka

    cos to zas vytahnul?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.