• JMT

    Chci si koupit speedstera (pouze ram) a chtel bych se zeptat jaka je jina alternativa (jesli sem neco nevynechal) pozadovanej zdih okolo 100 mm a pude na to vidle se 130 mm. rozpocet mam 30k …koukal sem na santa cruz superlight

    0 0
    • Meesha  

      Speedstra fakt neee! To mi pripada absolutne prezity!

      0 0
      • bajaja  

        giant trance

        0 0
        • Meesha  

          jj, to mi prijde jako dobry reseni. Ale nevim, jestli se prodavaj samostatny ramy…

          0 0
          • JMT  

            samotny trancy se neprodavaj a navic bych chtel neco aspon trosku kultovniho…(za tohle si poslechnu buzeraci…:-) a myslim si ze speedster s rp3 bude fungovat slusne…

            0 0
            • Meesha  

              Me se to nelibi, ze to je nejjednodussi mozny reseni fulla a bude to houpacka… Jestli to ten tlumic nejak vyresi nevim.

              0 0
              • JMT  

                sice se to houpe, ale to by mel rp3 eliminovat a navic pri zaberu ve stoje je to tvrdy…

                0 0
                • bajaja  

                  tohle sem resil dlouho muselo bejt RB a chtel sem speedstera , projel sem se snad na vsech tlumicich ktery se tam davaj a skoncil sem u pevny 1300 , proste se to houpe i v zaberu , fakt houpe , ten tlumic tomu moc nepomaha

                  0 0
                  • JMT  

                    momentalne mam crx, to se sice nehoupe, ale za to dost kope do riti…

                    0 0
                  • senožrout  

                    Jo, jo taky jsem chtěl fulla a skončil u CRX. Až začnou u RB dělat virtuální čep, tak do toho jdu :-).

                    0 0
            • bajaja  

              ten trance chodi naadherne fakt marathonskej ful kterej jede

              0 0
              • JMT  

                ma dve nevyhody

                1. je to giant
                2. neprodava se ram
                0 0
                • bajaja  

                  jen 1 nevyhoda je to giant ale jak pro koho, ram se da sehnat

                  0 0
                • TinkTink  

                  No to je nevyhoda jak svine teda :o)…nejen ze kdyz koupis celyho bajka a rozprodas to, zaplatis malo, ale to, ze to je Giant je jedna vyhoda – je to znacka, ktera s fullem jeste neslapla vedle a jejich systemy jsou dokonceny…ne jako u Meridy napr. kde jsou rozpracovane a testuje se to na lidech…

                  0 0
                  • kovar  

                    mno i giant není bez chyby, například starý NRS bych nazval hodně velkým šlápnutím vedle, jen názor.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Hmm…natudle chrtarnu jsem zapomnel…sorry…do­bre…tak kterej dalsi? :)

                      0 0
                    • Bohus  

                      Čo myslíš pod starým NRS? Systém NRS bol menený alebo ho zavrhuješ celkovo?

                      0 0
                      • kovar  

                        pod starým NRS myslím čepy u patek proklatě nízko. Jinak NRS nezavrhuju, ale ani v žádném případě neobdivuju. U Gianta konkrétně se mi líbí jiné systémy pružení.

                        0 0
              • muffin  

                Zdravim! Mas s tym trance-om nejake skusenosti? Ako sa sprava v stupaniach, v zjazdoch? Jazdim pohodove xc-maraton 20–100km podla nalady a casu, sem tam radoby-chrtim, a toto je pre mna horuci kandidat.

                0 0
          • bajaja  

            do 27 by se dal sehnat

            0 0
        • senožrout  

          V testu ve Velu psali, že je málo tuhej, prostě, že se to kroutí…, byl tam test

          0 0
    • Dinoxus  

      Jdi do toho Santa cruz. Měl jsem podobný dilema, akorát chci větší zdvih. Nejdřív jsem chtěl Giant Reign 2. Pak jsem ale viděl SC Heckler ve skutečnosti a když jsem zjistil že je za stejný peníze tak bylo rozhodnuto. A ta jednoduchost systému taky rozhodla. Moh jsem si to projet SPV vepředu i vzadu a naprosto bez problémů. Na jednočep nádhera.

      0 0
    • raceface  

      Speedster je docela v poho… Super vizáž. Trochu se houpe, ale dost toho pobere. Je měkčí do boku. Jednoduchý systém. Perfektní geometrie!

      Santa Cruz je ale taky pěknej…

      0 0
      • tutite  

        Santa Cruz mě teda nenapadl, protože Blur je za 45 tkc, je to sice jeden z nejlepších systémů, ale taky zaplacenej. Právě Giant Trance se mu dost podobá, cenově však někde jinde. Obecně řečeno, Giant Trance vers. Merida Trans. vers. S.Cruz Blur neuděláš chybu, zdar.

        0 0
    • Pebe  

      Co třeba Jamis: http://www.phenix.cz/index.php?…

      0 0
    • tutite  

      1/GIANT TRANCE 2/MERIDA TRANSMISSION Na Speedstera zapomeň. Příliš drahý na tak jednoduchý systém.

      0 0
      • JMT  

        to sedi od cloveka co si koupi jednocep za 150 litru…

        0 0
      • Twisp  

        neni v jednoduchosti krasa ? :)

        0 0
      • JMT  

        speedster je jednoduchej ??? mno asi jo, asi bude urcite jednodusi vyfrezivat blok, nez trubka…

        0 0
        • Twisp  

          tuttie ale myslel system zadku

          0 0
        • Smazaný účet  
          1. trubku nikdy neohnes tak, aby Ti nahradila frezovany blok
          2. z hladiska pevnosti by sa poohybana trubka nevyrovnala CNC bloku, o estetike ani nehovorim…
          3. RB pouziva industrialny design – je to jeden z poznavacich znakov, identita… Cannondale si tiez vyvinul Lefty a pritom kazdemu musi byt jasne, ze existuju jednoduchsie riesenia…
          0 0
          • JMT  

            a tim chces rict jako co ?

            0 0
            • raceface  

              No, dostal jsi to od něj pěkně :-)))

              0 0
              • JMT  

                spis mi pride jako by mi chtel rict neco, co uz vsicni davno vedi…

                0 0
                • raceface  

                  Ode mě to byla ironická poznámka…

                  Jinak tenhle tejden bych už měl mít Speedstera v oranžový metle, tak sem na to sakra zvědav…

                  0 0
    • Peslezedirou  

      Jezdím Santiče Superlighta a zatím spokojenost..­.......

      0 0
    • kesu  

      noo,speedster mi prijde moc obycejnej za ty penize a santa cruz,ja nevim jestli bych do toho sel.ale toho trence by umel bez problemu sehnat a odstrojit cykloadamj v suchdole samozrejmne se zarukou a vsim

      0 0
    • JMT  

      dekuju vsem, pac se tvrdohlavej tak sem si pred chvili objednal speedstra :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Mi teda prijde divny dat dozadu stovku na chrtackej ram a dopredu lousknout 130mm. (rika clovek co ma 170 na pevnaku:) Si myslim, ze kdyz fulla, tak vetsi zdvih vzadu…jinak je to softail.

        0 0
        • hanz  

          a co když mám předek rovnej zadku?..190/190?…to je potom na pomezí fulla a softaila?

          0 0
        • tutite  

          to padlista. Proč se Ti zadá divná kombinace 10 cm vzadu a 13 cm vpředu? Když má pevňák vpředu 10 cm se Ti divné nezdá? Třeba Scalpel má vzdau 6,7 cm v vpředu 11 cm. Myslím, že fantazii se meze nekladou, viděl jsem už hodně obludných kombinací, a dalo se na tom jezdit. zdar.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jiste. Na softailu se preci da taky jezdit. Jen to uz neni plnohodnotny full, ale jen takova berlicka na osekani nejostrejsich razu jako treba odpruzena sedlovka.

            0 0
        • JMT  

          qani mi nepride, uz sem to ne koe kdysy mel a bylo to v poho. a stejne mi vzdycky zadni kolo pride lip odpruzeny nez predni. A ten zdvih mam hlavne kuli nakopnuti geometrie…

          0 0
      • patejl  

        a udelal jsi dobře mam to i s rp3 a je to bezva

        0 0
        • JMT  

          tvoje se mi docela libi :-)

          0 0
          • Gumicuk  

            Jakou barvu jsis obednal?

            0 0
            • JMT  

              po pul roce na matne cernym sem usoudil ze to chce neco barevnejsiho a sel sem do sid blue s bilejma polepama, prestrikat prej neni problem…

              0 0
              • raceface  

                Konečně tvý kolo nebude vypadat jak z márnice… :-) ale já mám co kecat! :-) Taky dost přemejšlim nad barvou – chci zkusit nějakou metlu, nejspíš zelenou… bo červenou… možná modrou?

                0 0
    • raceface  

      Kuva, mi předevčírem prasknul Giant – ****** jeden – tak du zpět do Speedstera… Koupim to s RP3… A přemejšlim dát na to Rebu Race s U-Turn Air nebo Fox FRL 100??? Co se vám, panáčkové, pozdává víc???

      0 0
      • Meesha  

        osobne Fox

        0 0
        • raceface  

          Taky se mi to tak jeví, je to asi držák… Ale ty Reby nevypadaj zle… Máš s těmahle vidlema nějaký osobní zkušenosti? Finančně mě to vyjde na stejno – hodně levně…

          0 0
          • Meesha  

            zkusenosti ma Cabbage – nebo jestli mas chvili cas, tak koukni na thread o Piku! :-)) Reba nevypada zle, ale Fox je Fox. Reba je zas takova „prizpusobitelna“ – uturn atd (to osobne vubec nepouzivam – proto u me Fox)

            0 0
            • panaczek  

              …no pockej – tvrdost se nemeni, jen rychlost odskoku. jinak pro me je tahle vidle trosku zklamani. na mou vahu je doporuceno 75 psi, uz jsem na 60, ale 100 mm jsem z ni jeste nedostal. tobe chodi nadoraz? zehli skvele – prvni pulka zdvihu jde maslove, pak se ale strasne pritvrdi…az nejde vubec.

              0 0
              • panaczek  

                …to melo jit o prispevek niz…

                0 0
              • cabbage  

                uf, uz sem se lek ze pises o rebe:)

                0 0
              • zac  

                jasny ale ta rychlost oskoku prave taky dost dela pohodli, spatne sem se vyjadril! nadoraz sem ji snad nedostal zbyva tam tak 1–2cm, ale zdvih mi staci bohate. Mam 88kg a mam ji na 80PSI.

                0 0
                • panaczek  

                  …no to je ono. pokud jsem ji mel nastavenou dle doporuceni vyrobce, dostal jsem z ni max 80mm – coz mi na 100mm vidli prijde jako pruser. vypustena jde vpohode nadoraz, zadnej blok tam neni. bohuzel nejsem jediny – na mtbr.com je nekolik threadu na toto tema. dost lidi tady rve FOX FOX, ale malokdo ma zkusenosti…

                  0 0
                  • zac  

                    zase mozna lepsi nez ji dostat uplne na doraz.. :) no ja nejezdim takovou kudlu ze by mi ten kousek chybel, ale uznavam ze by se to asi u tehlech vidlic stavat nemelo… :(

                    0 0
          • zac  

            Mam fox F100RL a je super! tuhej, tech 12 poloh nastaveni mi bohate staci, ve meste to mam nastaveny na max. zehlicku a v terenu si trosku pritvrdim aby se rychleji vracela, locout taky pouzivam ale jenom na dlouhym kopci na asfaltu a taky je to znat ze to lip jede… (aspon psychicky)

            0 0
          • cabbage  

            s rebou sem zatim nemel zadnej problem(az na to ze ji mam na ramu pro 80mm skareba:) ma hladky chod, prakticky vsechno se da nastavit nebo vypnout,atd…jak rika milan1 -reklamni keci:)ale je takova i realite, nevim jaky je fox, na tom sem zatim nejel, ale myslim ze at zvolis jakoukoliv z techto 2 vidlic tak neudelas blbost.....

            0 0
      • Bohus  

        Ako a kde Ti praskol Giant NRS? Mohol by si sa o tom viac rozpísa?? Určite to zaujíma aj ostatných (budúcich) majiteľov.

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.