Reklamovali jste tlumic,a co přesně?

29 nepřečtených
  • Jackal

    Kolik vás štastných reklamovalo tlumič? A co dražší kousky třeba od FOXE?

    0 0
    • vratan  

      kamo reklamoval fox triad

      0 0
    • BH  

      RS super de luxe x krat. Proste vzdy vytekl,proc se tak divne ptas? Tusim, ze mas problem s Foxem, ze? A asi mas nejaky podil na vzniklem problemu, ne?

      0 0
      • Jackal  

        Řekněme,že jsem si moh vybrat značku tlumiče,já si vybral FOXe, a spíš jen nasraně pátrám esli mám pech já,nebo je to běžná věc. Tlumič cvaká,zrovna to řeším s prodejcem,bylo to skrz web,tak je to takové nahouby.Sám bych to tipl na problém s kompresníma podložkama, je to s ProPedal, a sám sem na něj ani nešáh,boužel,jinak bych si spílal v soukromí.

        0 0
    • Meesha  

      Cabbage sve bohate zkusenosti neprida? :-))

      0 0
      • cabbage  

        FUCK OFF MANITOU SWINGER(r.v.04)!!!!!!!!­!!!!!! :))

        0 0
        • cabbage  

          plati i o dovozci..­.......:-/

          0 0
        • Pá-dlista1  

          To „swinger“ a ten rocnik bych vynechal a jinak se neda nez souhlasit :)

          0 0
        • Mike22  

          Co se ti na tom nezdá nebo posralo? mam ho novej na Giant reign 2 – a? vím co mám od toho čekat? Zatím funguje, je fakt že ho neumím asi pořádně vyladit. Když ho přifouknu (vrchní ventil) tak stvrdne, a potem nebere male nerovnosti, ale při dropech je pořád v klidu. Ani neví naco je ten spodní ventil, pač návod mi zůstal v USA a tedy na jsem ty vaše vyvětlivky moc nepochopil.

          0 0
          • cabbage  

            bud v klidu, modely 05 uz nemaj vzduchovou negativni komoru.....

            0 0
          • hanz  

            to si děláš prdel ne…tak si stáhni manual než něco posereš.....a jestli máš strach o tlumič tak neměj…mam ho, rok 04 a naprosto bezproblémů…najeto asi 3 tisíce

            0 0
            • Jackal  

              Jak tomu mám rozumět,že s propedalem cvaká normálně? Nejsem si vědomej toho,že by novej cvakal,ale dneska je to celkem peklo,když ti při každým zhoupnutí pod prdelí cvakne,jako když přeřadíš,obešel jsem servisy,a žádnej v nich neviděl tlumič,co by tohle dělal těsně po záběhu,snad až po letech ježdění to může něco vydávat. FOX přece není Marzochi.

              0 0
              • hanz  

                asi bude cvakání a cvakání…jestli to nedělal novej tak to asi dobře nebude, ale jak jsem psal, v propedálu normálně cvaká, není to nic velikého ale v rámu se to dokáže roznést solidně.

                0 0
                • Jackal  

                  Jen tak ze zajímavosti,mluvíš o RP3 nebo o nějakém starším 04 typu? Mimochodem,co jiné tlumiče,ty jsou tiché,co třeba tvůj Swinger?

                  0 0
                  • PePu  

                    Toto by mne take zajimalo – cvaka jen vanilla nebo i rp3 (a ostatni tlumice od foxu s propedalem)?

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.