• jaradal

    Uvažuju o koupi batohu na CAMEL. Docela mě zaujaly nové batohy od AUTHORa. Vozíte je už někdo? Jak jste s nimi spokojení co se týká kvality zpracování, šití, jak sedí na zádech…

    Díky za vaše postřehy. J.

    0 0
    • Steel  

      taky by me to hodne zajimalo, platit za camela ty nehorazne prachy se mi nechce :(

      0 0
    •  

      Batoh A-B122-V1 Sda tenhle mám, akorát rok starej, jeden se mi jaksi uplně rozpáral, zapomněli to tam asi sešít, prostě se udělala jedna díra místo zipu navíc :), v pohodě mi to vyměnili, ikdyž sem v to moc nedoufal, vzal sem druhej batoh a pohoda, jinak si zkontrolujte jak vypadaj zevnitř švy a hlavně sí?ky kapsiček, jedna sí?ka jasi nešahá až na dno, a jelikož v ní vozím telefon, neni to moc dobry, jo o tom že větraj záda si nenche zdát, v létě záda totálně no jak to říct prochcaný od potu. Jinak celkem spokojenost

      0 0
      • BB  

        zase jsi mi potvrdil, ze je lepsi si priplatit a koupit neco poradneho

        0 0
    • enjoy  

      co hydrapak?

      0 0
      • ravo  

        Taky Axon stojí za zvážení. Ale Camel je Camel…

        0 0
        • enjoy  

          kouknul jsem na ne a opravdu za pozornost stoji,asi nevic se mi libi brook,ale nevidel sem zadovou cast,na tu davam nejvic.bohuzel sem jeste neobjevil lepsi syslem nez ma vape.

          0 0
          • ravo  

            Samozřejmě lze řešit i kombinaci jakéhokoliv ba?ohu s vakem na vodu a rezervoarem Camel – pořád si myslím, že Camel je prostě nejpropracovanější. A je to taky tak, že tahle kombinace může vyjít levnějí, než komplet Camel…

            0 0
            • enjoy  

              ten muj vape bohuzel nema kapsu na vak a taky je obcas moc velkej(21 litru),a­le to by nevadilo,proste bych tam ten vak hodil a hotovo.jenom stoji moc,to uz bych rasi koupil mule a ty vaky podle potreby prostoru prohazoval.

              0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.