• gobike

    Tak kerou? Není to dlouho, jak jsem se ptal jestli můžu M-525 dát na sixe. Nakonec jsem se rozhodl, že dám mechaniku. U mne vede bb5, ale zajímaly by mne vaše zkušenosti těchto brzd. Nachystaný mám 2OOOKč.

    0 0
    • gobike  

      No tak co je?

      0 0
    • architekt  

      zkusenosti s nima nemam, ale taky do nich pujdu (BB5)

      0 0
    • kovar  

      a proč mechaniku? kvůli penězům?

      0 0
      • JMT  

        uz si nekdy videl mechaniku ze ktery vytek olej ? tak asi proto.....

        0 0
        • kovar  

          a už jsi někdy brzdil hydrou? Pružení lanka a bowdenů u mechaniky je hodně nic moc, třeba pocit na páce se nedá vůbec srovnávat s hydrou. Leda s mírně zavzdušněnou.

          0 0
          • marapara  

            Záleží na tom s jakou mech. brzdou srovnáváš. Zkoušel jsem hydry promaxe co má kellys na magnumu a ta páka docela klade odpor. Oproti tomu 525 chodí a brzdí daleko líp. Např. moje mechanické avidy 2002 na pákách Speed Dial5 si nic nezadají s hydrou 525 co se brzdného výkonu a lehkosti ovládání týče. Bowden mám od páky až k brzdě, to taky udělá hodně.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              .. brzdneho vykonu? A kdyz ti zacne pruzit lanko?

              0 0
            • vlk  

              myslím, že nemá smysl o tom již diskutovat bylo to tu mockrát.Na těžší lidi avidy brzdí hůře.Navíc dávkovatelnost je u nich oproti hydrám mizerná, dost se kousají.

              0 0
              • marapara  

                No, já vážím 72 kg, tak tenhle faktor – váhu jsem pominul. Asi bude rozdíl mezi 70ti kilovým a 100 kilovým člověkem. To je pravda. Ale jsem zkoušel kámošovo kolo se zajetýma deore 525 hydrama a pak jsem jel na svém a připadalo mi to skoro stejné co se brzd týče. S dávkovatelností problém nemám, díky pákám SD5 a tomu kolečku. Ale všechno je to o citu na brzdy a to je individuální.

                0 0
      • gobike  

        Přesně tak, olej ti nevyteče a taky kvuli vidli, mám bohužel jen Manitou Six a hydru tam radši dávat nebudu.

        0 0
        • Pavlos  

          Si myslis ze mechanika pusobi jinac na tu vidli nebo co? Bude se ti to kroutit stejne s mechanikou i hydrou.

          0 0
          • cabbage  

            zalezi s jakou nechanikou, s takovou tektro novelou sezkroutis ani silnicni vidli:)

            0 0
    • JMT  

      bb5, ale osobne bych si priplatil za bb7, tink je ma za 2600..........

      0 0
      • vlk  

        stále všichni píšete, že byste si připlatili.mě by spíše zajímalo, kdo už zkoušel bb5 a jak je spokojen.Pokud jde o jedno nastavovacé kolečko, tak to si snad může člověs nastavit stejně na páce ne.

        0 0
        • Luka  

          Kdybyste me zavrazdili, tak ted nevim ktery ty avidni avidy mam ja.. mozna ty 5? Nevim, nevim, ale rada bych se jich zbavila a dala tam neco, co brzdi, treba 525 :)

          0 0
          • Luka  

            za 3,5 i s pakama avid mag je dam do placu :)

            0 0
            • vlk  

              Pokud chceš ušetřit, tak si klidně zadní nech a vyměň jen tu přední za hydru.Vzadu to ubrzdí snad každá kotoučovka-tam ani není třeba kotoučovku dávat.Důležitý je hlavně předek.

              0 0
              • Luka  

                ee, dik, ale mam jasno v tom co chci, i kdyz jsou 525 pomerne hnusn dizajn oproti avidkum, tak klasik by rekl dizajn nejezdi (nebrzdi)… ale kus, no, kdyby mel nekdo zaujem, pisnete na mail (omlouvam se za radkovou inzerci).

                0 0
                • K2  

                  Kup si hydry LX, cena je odobná Deore a design lepší…

                  0 0
          • vlk  

            ty máš ty bb7,bb5 se začali dělat až letos.

            Já jen reaguji, jak všichni dávají od 5 ruce pryč.Osobně bych si taky vzal hydry.Vlastně já už si jednu vzal -LX dopředu.

            0 0
    • McBlacky  

      ikdybych měl žrát měsíc jenom rohlíky tak bych si připlatil na 525ky…

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.