• marhi

    Zdravím odborníci. Koupil jsem kolo přední do zásoby. Jen jako rezervu. Vysypal se mi drát v zadním a tak abych předešel tomu, že budu imobilní. Problém je v tom, že i když jsem to centroval dost dlouho vyskytl se problém. Při centrování podél špalku jsem schopen srovnat boční výkyvi. Ale za boha nemohu přijít na to, jak srovnat výškové. Kolo při roztočení hází nahoru a dolu. Je na to nějaký fígl. Do opravny to chci dát jako poslední možnost. Opatrně to musí jít i bez centr. vidlice. Dík za podnětné nápady.

    0 0
    • kovar  

      na to neni treba figl, protoze na vysku se kolo bezne centruje taky, tam, kde rafek hazi nahoru pritahnes nekolik paru dratu a tam kde rafek hazidolu povolis par paru. Musis ale manipulovat vzdy s parem dratu, abys to nerozhodil do stran. Par znamena 1 levy+1 pravy sousedici draty. ENbo taky treba vice 1 levy a mene dva sousedici prave nebo vice pravy a mene dva soudedici leve, podle toho kde a jak to hazi--- Stejne se to ale trochu hne do stran, tak pak jemne docentrujes i sranove.

      0 0
    • lubos  

      No, hlavne kdyz centrujes stranovy vykyv trochu vic, tak kdyz dotahnes na jedne strane, je nutne povolit opacnou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.