Vase oblibena znacka piva??? :-))

260 nepřečtených
  • bazi.marko

    Tak panove a samozdrejme i damy, porad se tady tocime kolem kol a vsim s nima spojenym, ale zkuste napsat jake pivo mate nejradeji. Je jasne ze kazdy biker ma to sve nejoblibenejsi pivko a mnohdy zalezi i na kraji ze ktereho pochazi, preci jenom jsme pivni velmoc:-)

    0 0
    • kolombo  

      Svijanský Rytíř, co jiného :-)

      0 0
      • McBlacky  

        :)

        0 0
      • kolombo  

        Ještě jsem zapoměl na Vendelína a Vozkovo kvasnicové :-)

        0 0
        • piskot  

          tak pro Vozku hlasuju také a ještě pro Bělečského Cara (také kvasnice)

          0 0
          • wda  

            souhlas

            0 0
          • Švihis  

            Car je takzvaný nadpivo:-) Mňam…

            0 0
            • piskot  

              Car je pivo nad jiný, balzám na tvé ledviny… :) to bývalo kdysi na záchodech, nevím jestli pořád.

              0 0
              • wda  

                Mrknu se až tam pojedu ;-) což nebude dlouho trvat. Jezdíme tam s klukama na pivo dost často. By mě zajímalo, kdo jezdí jen kvůli pivu 10 km a 10 zpět :D

                0 0
              • Švihis  

                Kdepak, tenhle verš už tam nejni, je tam jen tohle…

                0 0
              • Švihis  

                … a tohle.

                Jen na vysvětlení já a w.d.a. bajkujem spolu.

                0 0
                • -Alan-  

                  A jaká to musí být slast, zapsat se do carského dvora. To bych potom už ale asi na kole neriskoval. Jinak Car podle mýho není co býval. Onehdá dělali i nejlepší pšeničné pivo, které jsem u nás pil. Mají tam i nějaké flašky od Belgických piv, tak jsme dali řeč. Ale lidi to nepijou, tak to omezili. Úpadek bude pokračovat, mám pocit, že se tam chytnul nějaký velký pivovar. Časem půjde do kopru Krakonoš a možná i Car. Už teď je ale při malém výčepu Car zkouška. Chce to v létě, kdy úl správně hučí :-)

                  0 0
                  • Kryton  

                    Tak s tím zápisem do dvora musíme pohnout. Nějaká nezávodní sobota…

                    0 0
        • JJ  

          Vozka jeste funguje? Ja myslel, ze uz nevari. Budu muset nekdy zase zaskocit:)

          0 0
        • default  

          JJ, lepsi pivo jsem nikdy nepil!

          0 0
          • bubas  

            No, ten me az tak neuchvatil :o), radsi jsme chodili do kasaren na Svijany 13° :o))

            0 0
        • Bulda  

          Vozkovo kvasnicové,to zní dobře, kde to maj? Jinak hlas pro cokoli z Chýně u Prahy, Shell v-power je proti tomu caj, jak to po tom jede :)) a kde seženete pivo za 12penez?? jo taky kvasnicovy, soukr. pivovar

          0 0
        • Baracuda  

          Misto Rytire Maz a jinak te muzu povazovat za pivniho fajnsmekra! Na Jezirku uz sem sakra dlouho nebyl – maji tam toho Vozku porad?

          0 0
    • BOREK  

      PLZEŇ!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

      0 0
    • McBlacky  

      bernard jenže po švihu je žízen a tak piju i toho hnusnýho starosráče u pigiho :)

      0 0
      • Beeda  

        aha, a to ja se porad chystam k pigimu zajit… starace taky ne.. Docela si vychutnam Radegast i ty Svijany, prvni jde na ex, druhy normal a treti cumlam jako cajik, pak si uz jsem skoro opitej :-) B.

        0 0
        • fousac  

          maj tam i cerny, garnata a dvandu (ale taky starace)…

          0 0
          • Smazaný účet  

            a maj tam eště gambáče v lahvi? sem si ho tam tušim kdysi dal… páč jejich sortiment (no, kofola gut) nee.

            0 0
    • blue  

      třeba granát na točný

      0 0
      • hydrant  

        to je dnes ten Velvet, ne ? To dám ze zvědavosti jednou za půl roku u nás ve Sportbáru na zkoušku a pak přejdu na klasickej Staropramen

        0 0
        • blue  

          velvet je velvet a granat je granat…

          0 0
          • hydrant  

            kdo ten granát dělá ?

            0 0
            • blue  

              staropramen

              0 0
              • hydrant  

                tak to v tom mám nějakej goulage, ty mezery musím do příště odstranit

                0 0
                • slayer  

                  Guláš v tom máš pěknej, Velvet je snad odněkud z asie ne? Ale stejně je nejlepší Plzeň z tanku.

                  0 0
                  • blue  

                    velvet je taky ze staropramenu ty asiate

                    0 0
                    • slayer  

                      Jó že sem ho tam nikde vařit neviděl? To bys moh říct že Stella Artois je taky ze staropramenu.

                      0 0
                      • hydrant  

                        a není ( ač se tváří belgicky ) ?

                        0 0
                        • slayer  

                          Tváří se belgicky protože belgický je a patří stejný belgický společnosti Interbrew, tak jako Staropramen, Braník a Ostravar kde se mimochodem vaří Velvet. :)

                          0 0
                          • blue  

                            takze si mel pravdu… velvet je s asie

                            0 0
                          • Burys  

                            Ano, stejně jako Kelt. Mimochodem už ne belgická Interbrew, ale největší pivovarnická skupina na světě InBew. Ale asi platí, že nejdůležitější je jak se o to pivo hospodský stará. Pokud ti nalije do špinavé sklenice, teplé pivo přes zasrané trubky ze sudu, který leží týden v plesnivém sklepě, tak se posereš i z toho nej nej nej piva. Jinak No1: OSTRAVAR !!! Potom Kelt, Stella Artois a Hoegaarden !

                            0 0
                            • McBlacky  

                              když jsem viděl na exkurzi v Leuven jak tu stelu dělaj -totál pc řízeno, nikde nikdo, celej pivovar řídí cca 8 typů u počítačů, tak mě nějak přešla chu?. Je to super pivo, ale nemá to charakter :)

                              0 0
                              • pos3k  

                                no kdyz jsem tam byl v 93 tak to pul dne vypadalo jako normalni pivovar :-)) byl to muj prvni pivovar z mnoha dalsich, rozdil jsem nasel jenom pri degustaci, v Belgii nas ladovali i syrem :-))

                                0 0
            • pelt  

              Krupp, Essen:)

              0 0
          • rtw  

            granat je byvaly millenium:-)

            0 0
            • hydrant  

              jo, to je ono, ja si nemoh vzpomenout, už jsem prohledával i Staroušovy webovky, ale tam už to není…

              0 0
              • rtw  

                to víš, já piju pivo od 3 let, tak mám znalosti:-)

                0 0
                • hydrant  

                  i když to tak asi nevypadá, já jsem dost na mlíko, a tak mám pivní ( nebo mléčné ? ) mezery :o)

                  0 0
                  • Mnemonic  

                    já jsem taky dost na mlíko, ale pivní mam tak akorát mozol :)

                    0 0
                • hydrant  

                  jé, teď jsem si všim, že si holka, docela mě to překvapilo :-)

                  0 0
                  • rtw  

                    Doufám, že příjemně, pivko a bikerka se snad slučuje néé?:-)

                    0 0
                    • hydrant  

                      příjemně překvapilo :o)

                      0 0
                    • fousac  

                      a co to nekdy predvest v praxi?? jako prazacka mas stejne mnohe A-cko na mnoha vyjizdkach.. ;)))

                      0 0
                      • rtw  

                        tuto výtku beru, ale teď jsem spíš bikerka v záloze, mám malýho sviště, takže toho moc nenajezdím a čekali byste na mě nejen z kopce ale už i do kopce, což bývala moje silná stránka:-)

                        0 0
      • black.horse  

        Souhlas, Točná = Freeride = Granát:-))) a maj tam dooobrej smažák s hranama:-)))

        0 0
    • caesar  

      beaujolais

      0 0
    • hydrant  

      točený Plzeň, Gambrinus, Radegast ( akorát ho už u nás nikde netočej ), taky Starouš

      lahvový nejlepší Budvar 12

      to bych tady moh vyjmenovat půlku značek, dobrej je náchodskej Primátor, sakra za chvíli z toho budu narvanej

      0 0
      • bazi.marko  

        jsem z Jesenickych hor a tak se ptam, co takhle Šerák od Holby alias nase ryzi pivo z hor? :-)

        0 0
        • pelt  

          Šerák je nějaká zkomolenina od Šaratice?

          0 0
          • hydrant  

            to si tady některý u nás taky myslej. Holbu maj v hospodě, co je nejblíž k mýmu baráku, ale já tam nechodím, tak nevím.

            0 0
        • goofy  

          Holba?!? Si delate srandu, ze? Sem to pil asi dvakrat, a vzdy mi z toho bylo shoufle, ze o tom ani nechcu mluvit… Bleee :o)

          0 0
          • well  

            Holba ještě ujde, ale třeba Starobrno, to je nářez :-). Nikdy jsem nic horšího nepil. Nejlepší pivo je jednoznačně z Plzně ;-). Gambrinus 10° a Prazdroj 12° mňam

            0 0
            • goofy  

              Na Starobahno mi neshahej… :o) To tady nekdy popijim v Brne a proti Holbe to je bozsky lektvar…

              0 0
            • gadzo  

              Ses asi posral v kině nebo okolika? Starobahno 11 je úplně skvostná. Dobrý je taky nepasterovaný pivo z Dalešic a pšenice u pegasa.

              0 0
              • chobot  

                a pak sepsali petici a inzenyra sesadili…kolikrat Vam mam rikat,abyste nemluvil sproste kuwa drot :)

                0 0
          • Meesha  

            jj, pivo sice moc nepiju a nepoznam, ale z tohodle mi taky nebylo nejlip! A to soused pivar ten se napil a nemoh se z toho vzpamatovat! Chudak, ale co mu zbejvalo, nez ten karton dopit, kdyz v Italii nic jinyho nebylo (teda krome piva za 4eura)… :-))

            0 0
          • piskot  

            od Holby jedině Šerák 11° – to rozhodně doporučuju

            0 0
            • Hanes  

              Správně jedině Šeráček a když už tak si ho dát na Šeráku!

              0 0
              • bazi.marko  

                Presne tak, nejlepsi je vyplazit se na biku na Šerák, tam si dat radne vychlazenyho Šeráčka, divat se na nedozirne vyhledy a ve finale si to pak sletet dolu po zlute nebo pod lanovkou, proste idylka:-)

                0 0
        • cholis  

          Jo, Serak, to je aspon pivo! Ne jak tady nejaky jiny zminovany patoky:)

          0 0
          • plukovnik  

            Jo starobrno, to je pivo znalců. … Kdo ho zná, ten ho nepije. Jinak já na kole piju Clausthalera nebo Radegast birell.

            No a v civilu vítězí z českej budvárek, z daleké ciziny Guiness, Beamish a Hoegarden.

            0 0
        • Jarkeld  

          houbu nebrat

          0 0
      • Silas  

        Radek je Radek! Ja mam vetsi stesti, tady u nas ho toci na kazdem rohu i vrchu a fakt dobre!

        0 0
    • Darkson  

      klasika-Gambrinus, Staropramen, Krušovice, ale já vypiju skoro všechno. nejhorší je pro mne Budvar-sladká sračka, Holba-strašnej chlív a Ježek-píchá, když leze dovnitř, píchá, když leze ven:-)

      0 0
      • hydrant  

        můžu taky skoro všechno, někde na školení měli Lobkowitz a Plzeň, kolegové pili Plzeňku a že prý se po Lobkowitzovi po*eru a taky jsem to přežil :o) Plzeň si můžu dát doma kdykoli, ale tamzemský samoser mě u nás doma nenatočej :o) Taky jsem pruboval ty ovocný, jako třeba třešňový a medový. To byl ale hroznej humus. Koukám, že mám nejdelší pivní příspěvky, tak už toho raděj nechám :o)

        0 0
    • Haryk  

      Černá hora

      0 0
    • JMT  

      ja pivo moc nemusim, ale kdyz uz tak zkousnu jakykoli az na cernou horu.....bleeeeee

      0 0
    • goofy  

      Radegast… Jedine Radegast. :o)

      0 0
      • pegal  

        Tak to je peknej „samoser“. Das si 4 a druhej den…

        0 0
        • goofy  

          No nevim… Ja si dam klidne i shest a druhej den… v pohode. To znam hodne jinych samoseru, treba tolik tu zminovany Gambac, ale co se tu budu hadat… :o) Jo a samozrejme se bavim o 12 neboli Premium…

          0 0
        • Silas  

          Presne tak a druhy den ses v naproste pohode. Takhle rozeznas zrno od plev.

          0 0
    • biker007  

      plzen-gambrinus-..dlouho nic..-bernard-krusovice-..dlouho nic.. budvar :) ale kdyz je horko a pivo prechladi tak to chutna vsechno stejne:))

      0 0
      • Maara  

        Pod tohle se klidně podepíšu (až na ten Budvar, ten nemusim), ještě před tu Plzeň bych dal nefiltrovanou­ Plzeň.

        0 0
    • black.horse  

      Granát:-) a nebo pivo se Spritem:-) Ortodoxní pivaři a ortodoxní spriteři prominou, a když ne, tak a? si trhnou nohou:-D

      0 0
    • gobike  

      Zkoušeli jste někdy pivko s kofolou? Není to špatné!

      0 0
      • JMT  

        kofola je sracka, lepsi s kolou… (coca)

        0 0
      • Kotěnočkin  

        Výborné je Weizen-Cola:-) Kvasnicové pivo s kolou, včera jsem dal pár stiefelů…

        0 0
      • biker007  

        boha jeho!:), ze pivo michaji se sladkyma tlamolepama uchrochatany helmuti nebo rakusaci sem si uz zvykl..tim tomu jejich moc neublizi:D ale ze i u nas? asi tady v okoli plzne sme nejaky konzervativni, ale grr…brrr…fujj:/!

        0 0
        • Kotěnočkin  

          Hele, já jsem v Plzni 6 let studoval, chodil na brigádu do pivovaru, tak mám k pivu z Plzně vřelý vztah a taky ho dost vypiju:-) Ale za a) život je změna a za b) Zajeď si třeba někam do Oberfranken (z Plzně to náš kousek) a ochutnej pár značek, nejlépe z malých vesnických pivovarů a některé pivní speciality.Jsem patriot, ale svět piva nekončí v Plzni…

          0 0
          • biker007  

            ne, jasne ze nekonci, ale proste me to nase chutna nejvic:) ale i ten bernard a krusovice taky moc mnam:)) jinak s tema domacima a malyma pivovarama souhlas, to co sem zkusil tak bylo gut. jen co sem pil jako normalni (velky znacky) piv v rakousku/ne­mecku/italii tak me prislo takove..no.. plytke:)) ale treba takovej anglickej Strongbow – www.greensbeverages.com/strongbow.html ultra-mega-supr dobrej:) ale vlastne to neni pivo, jen se to cepuje do pivnich sklenic. v horku na zizen neznam nic lepsiho..jen hoodne rychle leze do hlavy.. a da se koupit i u nas!!:) sakra ja na nej dostal chut, ze bych vzal auto a sjel do tesca:D?

            0 0
      • fousmen  

        Kofolu ne, ale sem tam piju Radler (-: se Spritem, v Rakousku normalne v lahvich rovnou michany.. Jinak z piv nejradsi Granata, Plzen atd. takova klasika.. (-: Jediny co me ted prekvapilo je Eggenberg, vzdycky se to nedalo pit, ale ted delaj vyborny pivo, prodava se jen ve tretinkach a je celkem drahy, ale nestacil jsem se divit.. (-:

        0 0
        • blue  

          u nas normalne rovnou michanej v plechovkach

          0 0
          • fousmen  

            tak to sem si jeste nevsim.. travim dost casu v Osterreichu a pres vikendy sem akorat tady v malomeste (-: kde se Radler v plechovkach nenachazi.. (-:

            0 0
    • ToBo  

      pivko z dobrovaru… v poslednom case kofolka a inde ako v dobrovare kozel… ale len velmi zriedka…

      0 0
    • gummo  

      nejlepsi toceny piva sou plzen a kozel a z lahve jedine branik

      0 0
      • Proche  

        Z lahve i z pípy jedině Kozel!!!

        0 0
        • Mnemonic  

          Musim říct že jako rodilej plzeňák nepiju skoro nic jinýho než Gambo, nebo Plzeň, ale musim říct že 12-ka kozel je faktz výborný pivko.

          0 0
        • JFB  

          z pípy samo jedině KOZEL (10 i 12). ale z lahvacu je nejlepsi Branik… ale kdo by pil lahvovy, ze:-)

          0 0
          • JFB  

            a taky ma KOZEL nejhezci logo;-) vyjima se dobre napr. misto loga operatora:-)

            0 0
            • hydrant  

              já mám logo PIVO a na začátku a konci nápisu půllitr… To je ale už námět na další off topic puber?ácký diskuzní téma

              0 0
              • fousac  

                neco takovyho bych si do mobilu nikdy nedal.. tam radsi logo nemam, jenom fajne a flupne pozadi lahodici oku i duchu… ;))) http://fousac.wz.cz/…s/pozadi.jpg

                0 0
                • m.k.2  

                  spíš popředí

                  0 0
                  • wraftler  

                    ale pozadia su lepsie… ako popredia:) ale to je len subjektivny nazor, no flame:)

                    0 0
                • hydrant  

                  Tak to je superkvalita ! Můj mobil je starší model, pozadí tam nende a tak vypadám jako slušný a seriozní mladý muž :-) Dokud se neobjeví to logo…

                  0 0
    • rb  

      Radegast,Plzeň,čer­ný Bernard,Belgické pšeničné baj aj s ovocem,to ja možu…

      0 0
    • corse1  

      Hoegarden,Primátor – oboje kvasnice,Plzeň12

      0 0
    • pegal  

      Jednoznacne Jezek (ja ho sice nepiju ale musim rozhlasovat ze je nejlepsi pac mi na dresu zabira asi tak 70 %) :) To by me sponzor asi prestal mit rad…

      0 0
      • hydrant  

        jo milej pane, já nejsem nikde registrovanej, tak si můžu pít a říkat, co chci a nikdo mi do toho nekecá :o)

        0 0
        • pegal  

          :-D Ale zase kdyz mi vsechno zaplati… huba mi zato neupadne

          0 0
    • RomanH  

      Tocene na kole – Starobrno 11 Tocene v hospode – Plzen 12 Lahvove – Radegast 10, Plzen 12

      Hlavni ale je, aby bylo pivo dobre vychlazene.

      Obcas si davam i tocene psenicne pivo Pegas a 14-tku Kvasar

      0 0
      • goofy  

        Jo Pegase si taky davam… Ale uz sem dlouho na nem nebyl. Asi zase budu muset nahnat kamoshe… :o)

        0 0
    • saly  

      Jelikož jsem jihočech, tak Budrar – ale když je žízeň, tak chutná snad všechno co má oprávnění být nazýváno pivem

      0 0
    • Martin  

      Právě jsem objednal na akci 12 sudů Radegastu. Takže asi tak.

      0 0
      • fousac  

        zvrhliku… barbare.. na akci jedine kvasnicovou trinactku z pivovaru v jecny… ;)

        0 0
        • Martin  

          Jsa chlapcem z Moravy, musím na akci (čti na svatbě) dodržovat tradici!!! :-)

          0 0
      • Silas  

        Spravna volby

        0 0
    • widlicka  

      Plzen a Zlaty bazant 12stka…ani teple ani velmi studene…

      0 0
    • fousac  

      rozhodne ano: gambac, starac, zlatopramen 11, lobkowitz ano: krusovice, zubr, bernard ne: radegast, budvar, krakonos, chodovar rozhodne ne: branik

      0 0
    • Vymi  

      Zubr 11 a potom samozrejme Cerna Hora 12 a urcite nejradeji Plzen :-)

      0 0
    • Novak27  

      Pivo je alkohol a jako sportovec ho pit nemuzu :o))) Takze piju jontove napoje. napr. ISOCHMEL :o))))

      0 0
    • sluníčko  

      Svijany, Polička a Kvasar ze Sentic, mňam mňam

      0 0
    • dalimil  

      jakýkoliv na zahrádce…

      0 0
      •  

        Svijanský 10 a 11 -ti stupňový. A co nemůžu je Zlatopramen o stupeň lepší jak to inzerujou v reklamě. Naposled když jsem to pil, tak jsem jentaktak doběh do nejbližšího křáčí(asi 200m od hospody)Hrůza. Ahoj

        0 0
    • Matts.  

      Topvar 12, keď je smad a nedá sa vybra? – tak hocičo. Občas u nás narazím aj na nejakú kvalitnú českú desítku.

      0 0
      • honz@  

        No. 1 je R A D E G A S T, potom Ostravar, Gambrinus, Plzeň. Jinak mám zkušenost, že taková ta regionální piva chutnají nejlépe tam, kde mají původ. Jinde nejdou tolik na odbyt a je to znát na chuti.

        0 0
    • norman  

      Ač Plzeňék, preferuju Svijany , Bernarda a případne točenej Prazdroj. Ouplně vypouštim gambáč, je v poslední době hnusně kyselej.

      0 0
    • cabbage  

      k pivu nejakej kladnej vztah nemam(sem prilezitostny abstinent:), ale je to jedina vec co se da pit v hospode- takze u me vede gambrihnus a plzen 12. co povazuji za opravdu nepozivatelne je Kelt- jeste sem nepil kysely pivo, fakt humus. docela se tesim na sud svijanskyho mázu 11, co si chladi nas tridni ve sprchach v telocvicne- obcerstveni pro maturanty a nektere cleny maturitni komise:))

      0 0
    • Axazel  

      Krakonoš.....­......pak dlouho nic a pak Gambrinus.

      0 0
      • pegal  

        Jim Beam....... :)

        0 0
      • czertd  

        Krakonoš?!?!?! Jej! Toho jsme měli loni poprvé na Jestřebích horách a ze tří lidí nepozřel celý ani jeden (12ctku). Pak jme pili řezaný a už bylo lépe. Jinak top: Radegast 12 Budvar 12 – (ráno bolestivé) Plzen, Gambrinus 12, Bernard řezaný Svijany – zvláště ze žirafy u pivovaru

        0 0
    • keksik  

      zlaty bazant nealko 0.5l dobre chladeny.

      0 0
    • M@rtin  

      SVIJANY !!!!!!!!!

      0 0
    • mastihuba  

      Vyškov 10°

      0 0
    • Alibaba  

      protoze pijes jen jeden patok a on ti navrhuje zmenu na lepsi:)</> …moje řeč ;)

      0 0
    • pos3k  
      1. Stela Artois
      2. Budvar 12
      3. Plzen 12

      se zaprenim jeste Gambrinus, ostatni nemusim

      0 0
    • Michel  

      Tak to je jasne! Radegast, Gambrinus a jeste mozna Krusovice…

      0 0
    • wraftler  

      Siedl

      0 0
    • senožrout  

      Jsem z Plzně. Všichni, koho znám a jedou na švih nakonec skončí na Bílé hoře na Bernardovi. :-). A mají ho tam fakt bombovýho :-).

      0 0
    • senožrout  

      ŠMANKOTE, CO JE TO PLZEŇ. PLZEŇ JE MĚSTO, NÉĚÉ PIVO!!! KDYŽ SI OBJEDNÁTE PLZEÑ MNOHDE VÁM NAČEPUJÍ GAMBRINUS A NAÚČTUJOU PRAZDROJ. PRÁVĚ PROTO PRAZDROJI HOSPODSKÝ ZAVEDLI NÁZEV PLZEŇ. MNOHDE UŽ SE MI TO PŘIHODILO… OBA PIVOVARY JAK GAMBRINUS, TAK PRAZDROJ JSOU V JEDNOM AREÁLU A PATŘÍ JEDNOMU MAJITELI.

      0 0
      • cabbage  

        a co Pillsner Urquell? to neni plzen? ikdyz patri jihoafricanum­.......

        0 0
        • senožrout  

          No, to je právě ten Prazdroj :-).

          0 0
          • senožrout  

            A co je pak Budweiser? Pod to se přece vleze Budvar, Samson, BB všude je to vycapený. Pivovar v Plzni je Plzeňský Prazdroj, viz. http://www.prazdroj.cz/…agc_form.php?…www.prazdroj.cz/cz/index.php. Urquell byl původní exportní název. Prostě dneska ty názvy hospodský zneužívají zneužívají. Když ti naúčtujou Prazdroj a nalijou Gambrinus nemáš obranu, protože tak jako tak máš Plzeň a to sis přece objednal. Když budeš chtít Prazdroj má výčepní jasný zadání. Když ti ovšem není jedno co piješ a poznáš to…

            0 0
          • rtw  

            Nejhorsi je, ze v tom ma hokej i personal, mne jednou servirka rekla, ze Prazdroj nemaj, jenom Plzeň:-)))

            0 0
      • norman  

        Mluvíš mi z duše. Objednat si v plzeňský hospodě Plzeň, vysmějou se ti a bucdeš za idiota. Bydlim mimo Plzeň asi 14 let ale s tímhle mám problém pořád. Respektive hlavně obsluha v mimoplzeňských hospách. Na jejich nabídku „Plzně“ je deptám dotazem, zdali míní Prazdroj nebo Gambrinus.

        0 0
    • gucan  
      1. Radegast
      2. Starobrno (clovek si zvykne :))

      … 1000. Cerna Hora

      0 0
      • goofy  

        He he… Cernou Horu piju v Alterne, ale jedine 12, a pokud mozno predtim uz nejake pivka na znecitliveni chute… :o)

        0 0
    • Luka  

      Jeeee, pivooooooo! :D Ja rada dobre chlazeny, honeny vzduchem… pak je to celkem fuk… Svijany jo, Velvet joooo, Kelt Jooooooo, kvasnicovy vseho druhu jooooooooooooo, ale i Krushky, Gambosh, Staroush, Zlatej, zlatej mame radi taky!

      0 0
    • mosquito  

      miluju 12 Staropramen, pak 12 plzen a pak kazdy poctivy pivko – kolikrat podle znacky patok ale kdyz se hospodskej umi postarat aby mel cisty trubky a nevede kozenky, tak je to skvely pochutnani

      0 0
    • Eila  

      hmm jako spravnma plzenacka jedine staropramen:-) neni horkej jako plzen

      0 0
      • blue  

        to nesmis do sebe lejt hned z kotle :-)

        0 0
        • cabbage  

          z kotle, to jako jeste s kvasinkama? tak to bych fakt nemoh.....:/

          0 0
        • biker007  

          to vis, to bys ji musel videt jak to do sebe leje:)) takovej kotel asi ani v plzni nemame:P

          0 0
    • Thomas  

      SVIJANSKY MAZ,SVIJANSKY RYTIR, SVIJANSKA KNEZNA, SVIJANSKY KNIZE, SVIJANSKY BARON A SVIJANSKA DESITKA :-))))))))))))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      12 Plzeň 10 Gambáč na zácpu Braník 12

      0 0
    •  

      Rychtáře asi nikdo nepije co ;)

      0 0
      • Volf  

        To je z Hlinska. Já ho piju v jedný hospodě u rybníka když se vracím ze švihu a ta 12 se mi zdá docela dobrá.

        0 0
      • McBlacky  

        jo jedenáctku, ale vžycky tak první 4 si člověk zvyká, další dny už pak v pohodě :)

        0 0
    • climber  

      Zlatej Bažant

      0 0
    • admxx  

      Vratislav 11° a Braník 12°; Bernard 14°

      Nejhorsi jsou piva typu: Prides tam a na hospode napsano krušovice, slunecniky jsou gambrinus, tacky radegast, ubrusy černá hora, na pípě braník, výčepní ti řekne, že čepujou starobrno, chutna to jak lahváč a platíš jak za plzeň:-)))))

      0 0
      • Twistercube  

        Starobrno 10° 11° pořádně vychlazené

        0 0
      • Smazaný účet  

        No s Braníkem 12 mam bohužel každodenní zkušenost a to již několik let :o)) Pivo je to řekl bych dobré, resp. umístění na prvním místě, ale mezi největšími samosery co lze v republice zakoupit… V případě Braníku 10, má píč i jiné zážitky než pouhé močení a hedvábné ******… Aæ je Braník mým domovským pivovarem, v žádném případě o něm nemohu referovat jako o labužnickém výrobku. Denně se scházím v místní restauraci v hojném počtu odborníků a nelze konstatovat nic jiného, než že to je pouhý samoser, na tom se shodnem v celé píčské obci… Na druhou stranu není zas tak špatný, protože nás nedonutil přemoci lenost chodit někam jinam, kde onen samoser netočí… A v každém případě – proti gustu… :o)

        0 0
      • Burys  

        Hooodne dobrý !!! :-)))

        0 0
    • Sethi  

      plzen, belecsky car

      0 0
    • Vymi  

      myslim ze se vsichni shodneme na tom ze pivo je dar od Boha :-))) bez nej to proste nejde…

      0 0
    • jjirka  

      Kvasnicové polotmavé z pivovarského dvora v Chýni u Rudné a ještě zázvorové to je taky lahůdka a mají tam pěknou zahrádku

      0 0
    • Burys  

      O S T R A V A R !!!!!

      0 0
    • RUMcajs  

      Guinness – ted prechodne na par mesicu :-)

      0 0
      • RUMcajs  

        Stale Guinness – ostatni piva jsou ridka jak chcanky (vyjma Plzen 12 s pozlatkem)

        0 0
    • vlad@  

      Ja nejradeji 12 stupnu radeji 3kousky po 6–8 je na posrani /samoser/ kolikrat tak tak dojdu dom .Kdyz 10stupnu je v poho a pak kvasnice namka,ale take na posrani.

      Moje nej: 12 – Pilsner 10 – Staropramen,Gam­brinus 14 – Cerna hora

      Dale – Starobrno 11,Policka a Kozel

      Hlavne ,ze chutna ne…

      0 0
      •  

        u Policky je dobrý poměr cena/kvalita, si myslim,

        0 0
        • McBlacky  

          a hlavně je to dobrý pivo :) Třeba na Luckým Vrchu mi šmakuje luxusně

          0 0
          •  

            to neznam ,ale k bramborakum bylo dobry, hlavne v sobotu, nevim co me to napadlo v takovym paraku nekam jet

            0 0
            • McBlacky  

              to je kousek od Poličky asi 8km. Hezkej výhled a oldschool majitel, je to bejvalej ROH rekreakční komplex (s rezervou) :)

              0 0
    • cabbage  

      Po tomhle vikendu nesnasim Gambrihnus. Zn.: Hodne! :))

      0 0
    • Vojtíšek  

      Berounský Medvěd 11°

      nefiltrovaný kvasnicový světlý ležák

      http://www.svetpiva.cz/article.php?…

      0 0
      • Kotěnočkin  

        Kolik jsi ho vypil? Vždy? je to takový samoser, taky jsme ho pili jako patrioti, ale každé pití = sračka u všech. A viděl jsi to prostředí, kde se vaří? Možná by tě přešla chu? a to ani nemluvím o majiteli. Ale proti gustu:-)

        0 0
        • Vojtíšek  

          No už to bude pěkných pár hektáčků …

          Prostředí, kde se vaří znám, sládka taky. Je to skvělej typan a pivo vařit umí. Prostředí mi nevadí. Že „majitel“ je bejvalej milicionář a STébák mi taky nevadí, já se s nim nekamarádím a navíc majitelem je jeho žena a ne on.

          Chápu, že může mít někdo po kvasnicovým pivu sračku, ale to se většinou spraví pravidelnou konzumací. Já naopak po 5–6 Medvědech nejsem vůbec schopen pozřít P-U. Po tak skvělým a hustým pivu mi přijde jako chcanky… Jinak proti P-U samo nic, ale u piv, stejně jako jiného alkoholu platí, že lepší je nemíchat.

          0 0
        • Vojtíšek  

          Rozhodně nejsi první berouňák od kterýho jsem stejný názor vyslechl.

          Je smutným pravidlem, že místní „svým“ pivům neholdují. Např. starobylý pivovar v Březnici Herold vyrábí kvalitní pivo. Jeho tmavá 13° je skvěle hodnocená předními světovými pivními znalci. No a v Březnici nenajdeš jedinou hospodu (pokud nepočítám pivovarskou a bufet na kurtech), kde by regulérně čepovali Herolda. Všude je příšerný Gambáč nebo Staropramen či Kozel, ale Heroldu se nevěří :-)

          0 0
          • Kotěnočkin  

            Jo, Herolda znám…A myslím, že kvasnicový Herold je 100× lepší než Medvěd.Kdysi jsem od jedné firmy z Březnice dostával „úplatek“ basičku kvasnicového Herolda. To byly časy:-) Jinak máš pravdu, všude jen G,S,K a jiného piva jako šafránu.

            0 0
            • Vojtíšek  

              Ono diskutovat o tom, které pivo je lepší, to mi přijde asi jako volba královny krásy. Každý si najde to svoje s čím je spokojený, co se mu líbí, nebo co mu chutná :-)

              0 0
      • Gorgov  

        no tim sem se jednou hrozne zlískal. Pak sem jel do prahy na kole a kdyz sem se chctel vycurat a slezl z kola, prastilo to se mnou primo na prdel. Ale na kole se to dalo

        0 0
    • pos3k  

      sup nahoru,at te zase vidi slepci

      0 0
    • pos3k  

      .

      0 0
    • wroum  

      200 :-)

      0 0
    • Bebe  

      KVASAR

      0 0
    • coolboy  

      zubr

      0 0
      • wroum  

        Zubr je spolecne s jihlavskym Jezkem to nejhorsi co sem kdy prolil hrdlem :-)

        0 0
    • perry  

      Pilsner Urquell Starobrno 11

      0 0
    • JirkaT  

      Pelhřimov 12° nebo stejné kvasnicové, Plzeň 12°. Kdo si zvykne pít víc hořké, už mu žádná europiva jako Gambrinus, Krušovice nejedou.

      0 0
    • posvi  

      …depak… to best je Petr Vok-řezaný,Plzeň z tanku U Šmiků a starej pramen Pod Hradem

      0 0
    • wroum  

      Plzen v lahvi

      0 0
    • dydy  

      Jsem tu jediny, kdo pivo nepije, nebo jsem exot i tady?

      0 0
    • Santus  

      je mi to fuk vypiju vsechno, akorat mne tento rok na cyklovandru vadilo, ze od Pardubic po Prahu bylo vsude jen Gecko. Ne ze by to bylo hnusny pivo, ale chcu ochutnat i mistni piva. Pritom zastavek bylo opravdu hodne, tech 180km jsme jeli 4dny, az na Zizkove byla zmena a fakt jsme si na tom nasem pochutnali.

      0 0
      • stary_noviny  

        to „G“ je opravdu hnusný pivo, zvláště „desítka“ Mám rád Svijany, Plzeň, Bernard, Poličku když se k ní dostanu.

        0 0
    • raceman  

      1.Radegast 12° 2.Ostravar 12° 3.Radegast, Ostravavar 10° 4.Gambrinus 12°, 10°

      Holba never more !!!!!!!!!!

      0 0
    • oxyaction  

      Doma Bránik.Točený vidíš na foto.Jinak mě chutnalo pivo Černá hora,Který jsem koštoval v kempu u Plumlova,moc do­brý.

      0 0
    • Arri  

      Svijany nejlepe 13° a pro chut i 15°

      a nebo cokoliv jen ne „G“

      0 0
    • Krutor  

      Černá Hora Páter 11-ka. !!! Nemá chybu – "kdo ochutná, neodolá " !!!

      0 0
    • hawrda  

      kvasničáky-Berounský Medvěd(11 svě­tlé,13tmavé a nově 14 polotmavé).

      0 0
    • hawrda  

      logo médi

      0 0
    • Tesak  

      já nikdy neodolám tomuto…

      0 0
      • Hnoj  

        Lahůdka největší ! škoda, že se k němu dostanu tak málo :-(

        0 0
      • RUMcajs  

        Tak po tomhle hnusu jsem se na skolnim vyletu tak zeblil, ze po me spoluzaci pokrtili zed u hospody v Oparenskem udoli.

        0 0
    • vinca  

      A copak a kdepak je asi tohle ?

      0 0
      • Tesak  

        hrubým odhadem tipuju severní stranu jizerek-kdesi v polsku

        0 0
        • vinca  

          BINGO :-)

          polská strana jizerskýho smrku – chata na stogu izerskym ,

          jedna ze tří hospod na polský straně jizerek :-)

          0 0
      • hawrda  

        Zkusím:Hvozd…Lu­žické?

        0 0
    • Kubiczech  

      Guinness…

      0 0
    • Tomcat  

      Granát , Hoegarden , Stela

      0 0
    • Pi†el  

      Oblibenci: KRAKONOS, BUDVAR a muze byt i BRANIK.. Na konci zebricku tleje zejmena: gambrinus a primator..

      0 0
      • Fana.A  

        První dvě piva souhlas.Koukám že Krákoru propaguješ všemocně nejenom na zádech svého dresu.

        0 0
    • karliner  

      Prazdroj

      0 0
    • Forx  

      U R P I N 10 v Predajnej na namesti, pripadne Archa Lopej :)

      0 0
      • stan.zak  

        Svijany a Plzeň 12°se dají. Nejvíc vypitejch hektolitrů ale G10° Foto: G10° jsme si koupili a zaslouženě vychutnali po dojezdu na rozhlednu Žalý, podotýkám že po „žlutý“.

        0 0
      • stan.zak  

        …ještě to foto

        0 0
      • stan.zak  

        …ještě to foto2 (bylo to moc velký…)

        0 0
    • kassar007  

      good beer je Kilkeni…piju ho tady celkem dost (mno jsem ted v nemecku)

      0 0
    • Dan  

      Cokoli ze Svijan, nic z Prahy nebo od písmena G!

      0 0
    • Gorgov  

      pivo

      0 0
    • wendak  

      PRAZDROJ a Budvar, každý je jiný, ale obě mám rád a taky Gambrinus a piju taky místní piva tam kde sem a docela mi chutná pivo od NOVOSADA v Harrachově a pak znova PRAZDROJ !!!

      0 0
    • Vojtíšek  

      Téměř každé pivo z pivovaru s výstavem pod 200 000 hl je poctivě uvařené a většinou chutné. Piva z minipivovarů nebo restauračních pivovarů (převážně kvasnicová) bývají většinou naprosté lahůdky. Vyzkoušel jsem za poslední cca 6 měsíců tolik různých piv, že bych si vůbec nedovolil tvrdit, že některé je dobré, některé lepší a jiné nejlepší. Jsou většinou skvělá a záleží jen na tom, co komu konkrétně chutná a co preferuje.

      0 0
      • mastihuba  

        máš recht, jen bych dodal že největší mor pro jakýkoliv pivo je nekompetentní hospodskej.

        0 0
    • Maara  

      Kvasnicová Plzeň (Prazdroj 12), a pak Géčko

      0 0
    • Švihis  

      Kdepak, tenhle verš už tam nejni. Je tam jen tohle…

      0 0
    • orca  

      Ač 15 let v Plzni tak místní pivo nemusim … G je řeďák a Urquell zase předraženej , Momentálně dlouhodobě vede dar ze Svijan a zvláště kvasničák a pro Plzeňáky a z okolí je to v Letkově a mají tam to nejlepší … www.pilsnerpubs.net/…-ceske-lipy/?…

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse