Pumpa na odpr. vidlici - hraje cena roli?

12 nepřečtených
  • wbiker

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi pumpičkami na odpružené vidlice v různých cenových kategoriích. Nejlevnější jsem našel za 550 od Meridy, většina, co jsem se tak díval, se pohybuje kolem 1000,–. Poznám nějaký rozdíl ve funkci, když bych ji měl pro svoji privátní potřebu, tzn že ji nebudu používat každý druhý den? Respektive, máte skušenosti s takto levnými pumpičkami? Dík všem

    0 0
    • blue  

      pro jakou jinou potrebu, nez privatni, bys ji chtel mit? jako ze bys ji treba na zavodech pred startem pronajimal? :-)

      0 0
      • wbiker  

        To ne:-), myslel jsem to tak, že ji nekupuju třeba někam do dílny, kde by se používala nějak extrémně často. Dofukuju tak max jedenkrát za dva měsíce a to ještě vlastní chybou, kdy chci, „aby mi trošku ta vidle změkla“ a upustím to prstem. A ona změkne…:-)))

        0 0
    • MARIN  

      Zrovna tuhle od Meridy mam par mesicu a je bez problemu. Navic stejna pumpa ale s jinymi napisy se prodava preve taky kolem 1000,–

      0 0
    • kovar  

      cena v tomto případě nehraje vůbec žádnou roli.

      0 0
      • zapet  

        A kde jsi ji za 550 koupil?Já našel nejlevnější za 650(Gyio)

        0 0
        • zapet  

          Už jsem ji našel.

          0 0
          • rb  

            Neserte mě,sem za ni dal 800 :o(

            0 0
            • Seveřan  

              Záleží pro jakou vidli to kupuješ, či tlumič. Pro většinu vidlic stáčí skoro cokoliv, ale v případě SPV či jiné fífárny můžeš narazit na unik vzduchu okolo ventilu. Je dobré mrknout dovnitř, jak hluboko je čep nad těsnící gumou pro otevření vetilku. Pokud je to téměř v rovině, tak ta pumpa nebude moc dobře fungovat. Pak by se ti mohlo stát, že budeš kupovat ještě jednu.

              0 0
              • kovar  

                qůli takové prkotině, která jde spravit, kupovat novou pumpu? Překupníci pump si jistě mnou ruce.

                0 0
                • Seveřan  

                  Prkotina možná, spravit, to bylo první co mě napadlo… V tomhle případě spíš vyrobit znovu :O)

                  0 0
    • saly  

      No, rozdil v cene ku kvalite bych nehledal. Spis se pumpy lisi dle rozsahu manometru – myslim ze nektrey vidle se foukaj na malo a pak by byl velkej rozsah nepresnej.

      Jinak tu od Meridy mam ze 550,– a jsem s ni spokojenej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.