• mawerick

    Ahoj, chci se jen zeptat jestli někdo nemáte v plánu dorazit dneska na ten jiřák?

    0 0
    • JMT  

      dalsi posuk co nem vnucuje ****** ridice…

      0 0
      • mawerick  

        proč myslíš? já nevím. nikdy jsem tam nebyl tak jsem jen zvědavej o co go…

        0 0
        • JMT  

          ty si toho tady asi oc neprecet, co ? http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

          0 0
          • JMT  

            taky se tam nekdy chci jet podivat, ale zrovna neska asi neeee.....

            0 0
          • mawerick  

            tohle jsem čet… A teď to čtu podruhý a je to 50/50… půl pro půl proti… A většina těch argumentů je docela dobrejch… Já neříkám že to nenasere řidiče… Nasere. Ale když uředníci nic nedělají? Tak jak je upozorníš????

            0 0
            • JMT  

              nekonecna diskuze je tu znova :-) A co by jako podletebe meli delat ? Postavit pres centrum cyklostezky ? Predstav si ze v centru by byla cyklostezka jako v braniku…by tam stejne bylo tolik lidi ze by se tam nedalo jezdit…

              0 0
              • JMT  

                pride mi, ze v centru maj s jezdenim problemy akorat ty, co neumej jezdit… Me to dost bavi :-) bunny hop na chodnik, nosemanual na cervenou, balancovat bez slepnuti az tam bude zelena, sjizdeni schodu, obrubniky ktery pripominaj lavky¨…

                0 0
                • mawerick  

                  neříkám že stejná jako v bráníku, ale možná že by uzavření centra pro auta pomohlo… konec konců je pravda že to tak funguje i jinde…

                  0 0
                  • Palec_82  

                    Ty tam jdedes?

                    0 0
                  • JMT  

                    jezdim autem z holesovic na pankrac, kdyz zavrou centrum, tak budu objizet celou prahu a zasvinim tim zivotni prostredi daleko vic…

                    0 0
                    • wroum  

                      jj ja jezdim z Chodova do Stresovic a mnohdy to je centrem rychlejsi nez po Jizni spojce a pak tunelama. zavrit centrum pro auta muze vymyslet nekdo, kdo premysli kolenem.

                      0 0
                    • fousek  

                      Hele a nebylo by nejekologictejsi pouzit MHD? Vim ze cesta MHD pres Prahu je jen o neco malo rychlejsi nez to jit pesky, ale je to hned po tom chozeni pesky a jezdeni na kole nejekologictejsi zpusob:-)

                      0 0
                      • wroum  

                        ekologie je jedna vec a cas druha. ja bydlim stridave na Chodove a na Strahove a pracuju u Stresovicky vozovny. Cesta MHD z chodova do prace trva hodinu a ctvrt a stoji 2×12 kc za listek. Tataz cesta autem (cca 15 km) mi rano v provozu trva cca 30–45 minut a mimo provoz tak 20 minut. slusnej rozdil a cena cca 35 kc. Cesta ze Strahova (nad klamovkou) do prace autobusem trva tak 30 – 35 minut, autem cca 5–10. no a kdyz vezmes ze jedu do a z prace, usetrim denne minimalne hodinu, coz je dost. a co se penez tyka, tak o cca 30% vetsi naklady na auto jsou zanedbatelne. a to mi auto jeste umoznuje si treba v poledne dojet pro obed. MHD bude sice z motorizovane dopravy nejekologictejsi, ale v pomeru ke kvalite i nejdrazssi a casove nejnarocnejsi a navic nemas moznost prevazet to co potrebujes a dojet tam, kam potrebujes. proste pokud nejedu na Hradcanskou 3 zastavky tramvaji z prace, MHD se nevyplati. a to nemluvim o komfortu…

                        0 0
                        • Meesha  

                          a v MHD si nesednes, protoze je narvana duchodcema…

                          0 0
                        • cabbage  

                          souhlasim ze auto je nejrychlejis a nejpohodlnejsi doprava (taky se rad svezu),ale jestli bude nekdo zavadet nejaky represe proti automobilismu v centru Prahy tak ho rozhodne podporim. prach/smog/hluk mi vadi vyrazne vic nez narvany metro.

                          0 0
    • fousac  

      tak zrovna premejslim co dneska odpoledne… chtel sem zkouknout neco na brdech.. ale ted si me nahnul.. ne ze bych byl nejakej milovnik skrumazi a demostraci, ale zvedavost, to je previt..

      ze by trochu cityterroru??? ;)))

      0 0
    • spipi  

      bohuzel nemam kolo v praglu..snad v cervnu=)

      0 0
    • Meesha  

      skoda, ze sem nemocnej jinak bych se „zucastnil“ :-))

      0 0
      • JMT  

        pojedeme nekdy spolu :-) pride mi ze sme asi tak stejny bojovnici za prava cyklistu :-)

        0 0
        • Meesha  

          OK! :-))

          0 0
        • Meesha  

          budem rozvracet „vlastni“ rady, trhat „peloton“ atd. :-))

          0 0
          • JMT  

            :-D

            0 0
            • Floydie  

              ja tam dneska budu

              0 0
              • Wizard  

                ja taky :-)))

                0 0
                • JMT  

                  tak se naucte zarazovat prispevky… :-)

                  0 0
                  • Wizard  

                    Ja ho zaradil spravne, reagoval sem na floydieho. Za to muze von :-)

                    0 0
                    • Floydie  

                      ja reagoval na to „:-D“ takze taky spravne

                      0 0
                      • pos3k  

                        to je svama obema tezky :-) btw jak se ti libi brachuv dres? :-))))

                        0 0
                        • Floydie  

                          PRimal wear je evidentne podvod, ty barvy nemaj plynule prechody, a na webu to maj zamaskovany.. skoda, ale jinak je slusnej. Jedes dneska taky?

                          0 0
                          • pos3k  

                            nn neni podvod, to dela digital, jsem fotil svuj dres a vypada strejne jao na webu, tj. uplne jinak nez v realu :-)) nejedu, jeste nemam bike v Pze, tvuj bracha se jen tak nezlomi :-)

                            0 0
                            • Wizard  

                              tak si ho privez moulo… 8-)

                              0 0
                            • Floydie  

                              jestli tam Wizard prijede s tema svejma tureckejma adidasama tak tam radsi dneska nejdu :)

                              0 0
                              • pos3k  

                                muhehe

                                no jsou fakt otresny :-) Uz mu vstipuju do hlavy myslenku na kratke cyklokratasy.

                                0 0
                              • Wizard  

                                Sis me s nekym splet ne… :-)

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.