• Katastrofik

    Zdravim, v pondělí mi ve škole kámoš řekl co se mu stalo na pátek třináctého a dost mě to znepokojilo: Říkal že si jako každý den projížděl asi tak v deset večer Bělský les (Ostraváci vědí o co jde) a nejednou z boku rána, spadl, a pak už jen viděl jak jeho kolo odjíždí a na něm nějaký chlap. Jsem mu na to řek, že se nemá čemu divit, když sám projíždí v noci Bělský les, ale stejně, taky občas přes Bělak profičim a teď jsem dostal celkem strach. Zajímalo by mě, jestli máte někdo nějaký typ, jak se proti takovéto krádeži kola bránit, jestli to je vůbec možné??

    0 0
    • Daf  

      No kdyby nejel sam tak by se to nestalo.

      0 0
      • Raydowe  

        proti takemu niecomu asi tazko, niec vacsinou chodim sam, nastastie chodim vacsinou rychlo. tak vidim kto sa uhne a kto by mal nieco zalubom. zvlast by tam bol tazky prevod keby mi na tom niekto chcel ujst.

        Jedine co asi plati sa ryhclo postavit na nohy pokial ta niekto zhodi, zas tak rychlo sa nerozbehne…

        0 0
    • kralovek  

      nejhorsi je to asi na kopci … jednak je clovek unavenej a jednak na ten smejd nesnadnejsi unikovou cestu … tj. davat si pozor hlavne tam

      0 0
      • Katastrofik  

        Je to hnus no, tak kovovou tycku a prastit kazdeho kdo se mi priblizi ke kolu :-)))))))))

        0 0
    • vlad@  

      Jedine brokovnice strelit ho do ****** a pak useknoun obe ruce at nic nekrade priste ..

      Trosku brutal ,ale jine reseni nelze .Parchant ..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.