• Dread

    Já osobně pátek třináctého jako špatný den neuznávám (to spíš středu dvanáctého:)), spíš mi to připadá jako psychologický podnět k tomu, aby člověk něco zvoral vlastní vinou (když si říkáte, že se něco stane, tak k tomu máte už velice blízko) Ale co vy? Jak dopad minulej pátek třináctého u vás, zaznamenali jste zvýšenej počet defektů, kreténů na silnici, pádů, nebo jiných veskze pozitivní příhod na bajku??

    Abych přispěl svou troškou do mlýna, tak se mi neznámým způsobem vytáhla pružina v přehazovačce (v pohodě jedu, a najednou to řadí jen na tři pastorky, tak slezu z kola, hledám, co je špatně a zjiš?uju, že tři závity na natahovací pružině jsou jsou uplně vytahlý do rovnýho drátku, to se pak člověk nemůže divit, že to nefunguje…)

    0 0
    • goofy  

      No mne osobne se v patek 13 spishe dari… Ja se byl projet do misniho skejtparku, aby se podival, jak vypada hlna po zime, ale bylo zavreno. Tak sem jel zase pohodicku domu, no ale pak sem zacall blnout, a nakonec nashel v lesiku takovy pekny trailsik, tak sem zkoushel jak nejrychleji to projedu… Ja vedel ze si mam brat i integralu a chranice, a ne jen blby xc shkopek… :o) Ale nashtesti jsem se vyvalel jen jednou, a to eshte uplne light… Jinak dushe zadna praskla, nic sem neznicil, kreteny na silnici sem nepotkal, bo sem po ni temer nejal, takze pohoda… :o)

      0 0
    • Axazel  

      V pátek mi praskl rám :(

      0 0
      • Dumbo  

        mne zasa dnes vidla :) uz druha RST… holt mal som ju ako docasne riesenie… dnes som to bohuzial neustal a napeckoval to do dubu :) ja som ok… stihol som vystupit… holt len bejk to pobral do matroša… vidla je lefty a dusa prerazena… :)

        0 0
        • DT Czech  

          No borci já v pátek píchnul a oprava mi trvala asi 40 za boha jsem nemohl to kolo dohustit, jinak mi to průměrně trvá asi 7 minut tak na tom možná něco bude :))

          0 0
          •  

            no to mozna bude kompresorem nebo velkou pumpou co s sebou na cesty netahaš ;)

            0 0
    • Shamick  

      Mno,já se v pátek třináctýho vydal na dirt a naučil sem se no-hand… :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.