• raceface

    Je tu někdo, kdo nemá s kym bikovat v Lužických horách? Jsem z Hrádku nad Nisou a nejčastěji jezdim oblast okolo Hrádku nad Nisou, Zittau, Varnsdorfu (německá část lužických hor Zittauer Gebirge), okolo trati Malevilu, někdy zavítám do míst ke Chřibské apod. nebo uplně na druhou stranu kolem Vápenného až na Ještědský hřbet… Pokud by měl někdo zájem se se mnou projet, ozvěte se mi na e-mail… Většinou jezdim lesní cesty a podle nálady i techničtější věci okolo Hvozdu, Oybina a tak…

    0 0
    • zac  

      ja tam jezdim na chalupu, mame v Krystofove Udoli, jezdim vetsinou nejak na Jested, a pak dal taky ke Hvozdu (Hochwaldu), Jablonne… Bohuzel jsen na chalupe stale min ale kdyz pojedu tak se ozvu!

      0 0
      • raceface  

        OK

        0 0
        • Želwmaister  

          vyjed si na Luz po zeleny z Nemecka, pak jed od Ptacince po cerveny(celkem mazec) na Jedlovou a z Jedlovy mocny DH po sutro korenove sjezdovce nasakle krvi predchudcu:)))

          0 0
          • Mik84  

            Jo. To je moc pekna trasa! Jak sjezd z Luze po cesky strane, tak sjezdovka na Jedlovce. Ale asi nejlepsi je dat si pivko na Jedlovce, potom vyjezdu chutna moc dobre.

            0 0
    • Želwmaister  

      jo anekdy muzem vyjet

      0 0
      • raceface  

        Budu rád, odkud jsi? Kdyžtak mi třeba na mail pošli telefon nebo tak něco…

        0 0
    • czertd  

      Do Lužickejch vyrážíme celkem často o víkendu na jeden den pojezdit. (autem z Ml.Boleslavi) Jezdíme, ale spíš jen tak podle turistickejch tras co vymyslíme večer před odjezdem a někdy natrefíme na nepěknou cestu. Bylo by dobrý, kdyby nám někdo znalý ukázal kudy a kam. Třeba na německý straně to znám jen z Malevilu. Zrovna tuhle něděli jsme byli užívat sněhových radovánek kolem hvozdu a po Ještědským hřebenu.

      0 0
      • raceface  

        Jasně, německou stranu Luž. hor znám jako svý boty a je to tam fakt super, takže vás rád provedu, když se domluvíme. Na Malevilský trati je vidět moc pěkná část tohohle kraje, ale sou tu i hezčí úseky. Byla by škoda je neprojet… Pošli mi na mail nějaký tel. číslo a já se ozvu…

        0 0
    • spyderman  

      Lužický hory jezdim celkem často, jsem sice z opačnýho konce než ty, ale to by neměl být problém, někdy můžem vyrazit…

      0 0
    • Feďa  

      Já jsem taky z „druhý“ strany (Stráž p.Ralskem). Když jedu na sever,tak po stejných trasách jako ty – Luž,Hvozd,Horní Sedlo,Vápenný,Ješ­těd,Čertova zeď. Můžem se sejít na nějakým kopci:-)

      0 0
      • raceface  

        no problemo… ale teď to nevypadá, nejdřív to vidim na pondělí po Malevilu…

        0 0
    • MARIN  

      Kdyz uz je rec o Luzickych horach na Stredohorskych sedmistovkach padlo neco o Luzickych sedmistovkach nekdy koncem cervna ale nedari se mi nikde nic najit.

      0 0
      • raceface  

        Můžeš mi k tomu napsat víc, moc tomu nerozumim…

        0 0
      • filipes  

        zdolat vrchloy vsech sedmistovek Luzicky hor je docela maso. Jednou jsem to zkusil, ale vynenchal jsem Studenec, protoze se uz stmivalo. Bourny jsem nejel upne na vrsek, protoze tam je les bez cesty. Jinak podle obtiznosti: Klic – nahoru tlacit, dolu skoro FR Luz – z nemecka se da vyjet, kopec jako prase Hvozd – OK, vsem znamy, da se i po asfaltu Bourny – kolem vrcholu pohoda ??? a jeste jedna se sjezdovkama,roz­hlednou a pohodovou sotolinou.

        Zkusim to dat tuto nedeli, nechce se nekdo pridat?

        0 0
        • raceface  

          Já já, bych se přidal…!!! Ale nemám kolo, prdnul mi rám:-(

          Ten kopec (s otazníkama) myslíš asi Jedlovou, což? Tak to bych si tuplem dal, letos sem tam ještě nebyl…

          0 0
          • Želwmaister  

            hele ale kdyz vi kudma tak jedlova je maso(po cerveny,znali vi) a jestli to sjede a nebude mit hnedou vlozku tak mu reknu „pane“:))))

            0 0
            • raceface  

              To jo, jedlová je nádhera… Kdysi sem se tam málem (naštěstí) zrakvil na sjezdovce…

              0 0
            • filipes  

              Jasne Jedlova, vypadlo mi jmeno. Je tam nejaka pesina s sutrama, cervena to mohla byt, ale proti Klici je to slabej odvarek ;-)

              0 0
        • Želwmaister  

          jak ja bych s tebou rad jel… skurveny cesty:(((

          0 0
        • Feďa  

          Tak na Jedlovou se v neděli 5.6. jede MTB časovka – viz. www.pekloseveru.cz Letos si to nenechám ujít:-)

          0 0
          • Želwmaister  

            to jo, doporucuju abys den predtim nic nejed…:)) ale neni to moc o umisteni( pokud nejses elitak) co vim tak tam bude Kooperativa, urcite Bohemie kamos si kvuli tomu koupil pevnou vidli… :)

            0 0
        • J.A.V.  

          Luž se dá vyjet i z české strany. Není to sice zrovna rovinka a chce to jet mimo hlavní pěšácké časy ale dá se to až nahoru. Tuším že je tam červená značka.

          Jinak do kompletního výčtu 700 ti chybí minimálně ještě: Velký buk (736), Malý buk (712) Pěnkavčí vrch (792), Weberberk (710). A to sem možná ještě na nějakou zapomněl :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.