RST-GILA T4 mate nekdo zkusenost???

21 nepřečtených
  • Vymi

    Zajima me jenom jestli ma s ni nekdo zkusenost?? Zatim posloucha ale zjistil jsem ze je prej mekka…

    0 0
    • RUMcajs  

      Rozbitá RST

      http://www.pinkbike.com/modules/photo/?…

      http://www.pinkbike.com/modules/photo/?…

      http://www.pinkbike.com/modules/photo/?…

      Mám 65Kg i s oblečením…, používaná byla na drsnější XC.

      0 0
    • Loner  

      Nejlépe pro dívku, která občas podnikne 20 km výletek se svým klukem a přes kořeny vede kolo protože to moc „drncá.“

      0 0
      • RUMcajs  

        Tak tak… Na FR to není. Teď už to vím :-)))

        0 0
        •  

          no já jí bohužel budu muset ještě celkem dlouhou chvíli jezdit – cca 3–4 měsíce .-( a vakl roste :-(((

          0 0
      • RUMcajs  

        Také mi to na kořenech drncalo, taxem je začal ve sjezdech přeskakovat ve stylu Marošiho, tzn. snažit se být minimálně na trati a obtížnější prvky raději přeletět :-)))

        P.S. Kdo ho loni viděl na Ještědu, jistě pochopí

        0 0
      • Joe_Black  

        Momentálně scháním pro přítelkyni nějakou hodně měkou vidli páč. má 58 kg a vidlice co má na kole se hejbe max. v prudším sjezdu. Tak jsem přemejšlel o tomhle RSTčku. Vím že co se týče kvality to neni nic moc, ale podle její tělesné schránky by to mohlo být to pravé ořechové :o) Akorát, nepovíte mi někdo co všechno je možné na ní nastavit a jak až moc je měká???

        0 0
        • Vymi  

          to me taky zajima… :-)

          0 0
        • RUMcajs  

          Panáček chce dědit?

          0 0
          • Vymi  

            dedit ne ale kdyz ji mam a jeste tak dobrej pul rok budu mit chci si ji co nejlepe nastelovat abych mohl byt aspon trochu spokojen..

            0 0
        •  

          No takhle: mám 60 kg, mám loňský model capa TL, ale myslím, že kromě zdvihu v nich není žádný rozdíl , vozím jí na 2 otáčky – pro „pohodlí“ a 4 pro ostřejší jízdu, když skáču motám tam co to de :), ale je to málo

          0 0
          •  

            jo jinak rozdíl tam je, ale i na max. předpětí se vidlice dá vahou jezdce (když se na ní postavíš zepředu) dostat na doraz

            0 0
            • McBlacky  

              to je právě to když si poskočíš na místě a přeneseš váhu na předek tak jí cvakneš, tohohle bych se bál, že to pak někdy rupne. Stále se snažím přesvědčit svojí přítelkyni, že musí investovat do jiné vidle. Podle mě je dávají na kola protože jich vyrábí hrozný kvanta, aby to bylo levný a kvalita jde do pozadí. Přece není možný, aby vidle stála 1500kč a byla k něčemu..

              0 0
              • Vymi  

                mam odpruzenou vidlu poprve, vzdy jsem mel pevnou vidlu. Moje nove kolo me stalo 15 000,– a tak jsem si myslel ze ta vidle co na nem je ze bude dobrej zaklad… no hlavne ze mam vse Shimano Deore… vim bude te se smat je Madison ale kdyz jsem to zhodnotil a zjistil ze to je Author sel jsem do toho + vytocil jsem si nejakou slevu k dobru…

                0 0
    • TinkTink  

      Hele…klidne ti ji prodam za 1390,–…ale s reklamaci za mnou nechod…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.