• lempl

    hoj tak zavod je za nama a muzeme hodnotit… trat byla kvuli spatnemu pocasi poslednich dnu docela podmacena:( ale stejjna pro vsechny… mimochodem jak byste hodnotili tento start(rozjeti za motorkou…, no tady to asi jinak neslo pac projet Plzni za normalniho provozu by bylo husty..:) , co si myslite o hromadnem startu? a startu po vlnach?

    0 0
    • biker007  

      start byl podle me OK, jinak to udelat neslo.. nedovedu si predstavit ten masakr kdyby to na namesti pustily naostro:) trat byla dost bahnita, ale to se dalo cekat.. aspon ze nevysla ta predpoved podle ktery melo od rana prset.. nakonec zacalo prset az kolem treti.. takze sem zmokl jen pri cisteni kola pred barakem:) jinak dneska sem zkusil ject (jak tady nekdo radil) pomalejs ,do 170 tepu v kopci (max 197, ANP 171). a kdyz sem chtel v pulce zrychlit tak sem dobnul.. grr.. letos druhej bikovej zavod a druhej defekt..nakonec sem si poslednich 20–30km dost daval, skoda ze se me nikdo nechytl..tazke nakonec za 2:45.. nic moc:/ takze priste zase naplno od startu:) a ty Speed8 si dam dva:D

      btw.. u koho si nakonec vysomroval misto:)? zase vozidlo diplomatickeho sboru:DD?

      0 0
      • lempl  

        no jel sem nasim autem:) no a to auto je trochu out:( sme malem nedojeli do Plzne, z Plzne:/ nakonec se vse zdarne povedlo:) jinak s pripravenosti trate sem byl hodne spokojenej… jen skoda ze v cili nebyli zachody, to plati i o startu.. jinak v tomhle pripade aodu ten starrt byl ok.. a ted sem mel spis celkove srovnani tech starrtu, vsech typu a jejich pro x proti.. jinak ja jel od zacatku(to ta motorka odjela) na to co sem potreboval… na takhle relatine jeste kratky trate to nehlidam max dneska byl 195 prumer 178 zacal sem to merit o 3 min driv a o 3 min dyl… nevim jakej mam max ale urco pres 205 spis 210 pac pri florbale mi to ukazalo 205tepu a jeste sem mohl jelo se mi spis hur:/ tyden driv se mi jelo supr ale padal sem:/ jinak neroztavil sem se ani sem se nenatavil(az ke konci pac sem tahnul nejakou skupinku… a jak sem zjistil tak sem je docela utavil:) 41flek no na to ze sem ztracel ve sjezdech a blato nesnasim beru jako ok.. 4v juniorech beru spis jako pech…

        0 0
        • MIC  

          v tej skupince si sice tah, mozna ze si nekoho utavil, ale to ze si mi malem srazil v posledni zatacce, kdyz sem s tebou chtel spurtovat si budu pamatovat.

          0 0
          • enjoy  

            to je proste nas lempl,to se neda jinak rict:-).on to urcite neudelal schvalne.nebo mozna jenom trochu:-)

            0 0
          • lempl  

            sory..ale ja myslel ze cil je ten 1. oblouk, bylo tam preobloukovano… si myslim , ze bych te dal i bez ty zatacky, vedet ze to je ten oblouk… jinak ja sem chtel stridat a nikdo me nestridal:/(ten konec…) a to vybihani byla docela rana pod pas sem to necekal.. tam si mi ubehl:) sem se te snazil dojet a zjistil sem ze jedu na mensi pilu, tak sem prehodil a dojel… jinak zatacka jeste jednou sory........

            0 0
          • lempl  

            jinak nakonec to byl docela peknej spurt ne? treba se potame na nejakym dalsim zavode..:)

            0 0
        • lempl  

          ke konci sem se utavil(jak se jelo do kopce po asfaltce a a uhlo se doleva a pak naposled do stacek…) tam sem uz zrychlit nemoh… ale von me nikdo nechtel predjet ani stridat…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.