• PEP/\N

    Ahoj, ve ctvrtek se vam jedu mrknout do metropole, a tak bych chtel co nejkomplexnejsi seznam cyklistickych obchodu, pokud mozno kolem centra…budu kupovat silnicni tretry

    0 0
    • Meesha  

      Kokukni nekam do zadu do Vela nebo do Peletonu… je toho dost.

      0 0
      • Meesha  

        Silnicni tretry – zkus Adidas outlet Na Porici – mely tam zajimavy ceny.

        0 0
        • sachil  

          Ale velikosti do sedmičky a pak až od jedenáctky

          0 0
        • Martin69  

          Ještě bych checknul Outlet na Zahraďáku… měli tam adidas tretry kolem 1000…

          0 0
        • Mirek1  

          Na porici je outlet Adidasu? To jsem nevedel. Chodim obcas do outletu na Zahradnim meste a tam uz par mecicu nemaj z cyklistickyho sortimentu v podstate nic…

          0 0
      • enjoy  

        treba bikeranch tam neni.ale to je mozna dobre:-)

        0 0
        • McBlacky  

          jako bez ******, když nepočítám to že se ti tam nutěj když zevluješ uvnitř, tak já jsem s nima spokojenej, seřízli mi vidli a posunuli ježka, na počkání a zadara… sortiment no to už je horší, ale co chceš od kamenýho shopu :)

          0 0
          • gummo  

            mozna to bude tim ze mas bike fuji a ty tam maj moc radi :D

            0 0
          • fousac  

            bikeranch bejval v pohode, kdyz tam jeste delal kamos Sambi.. ;) ted to beru jen tak jako ze existujou.. no ale stejne sem tam koupil desky do brzd, protoze to byl jedinej shop v centru, kde meli skladem desky do 525tek.. to je uroven.. :/

            0 0
        • BB  

          docela bych se Bike Ranche zastal, v obleceni slusny vyber, hadry Brico nejsou vubec spatny. Kolo jsem tam zatim nekupoval a servis nepouzivam, tak nemohu posoudit.

          0 0
          • Mirek1  

            Ja obcas nakupuju v Bike Ranchi v Pocernicich (protoze to mam cesto z prace domu), i servis jsem vyuzil, a nemuzu si stezovat.

            0 0
            • Otík :-)  

              Bike ranch v Počernicích je sqělej. Márty tam dělá dobrej servis a je na něj spolehnutí. Na Palačáku – taky no problem :-)

              0 0
          • enjoy  

            me malinko vadej jenom jejich ceny:-).potom maj taky takovy malinko jiny prodavace:-).ale nerikam ze to je uplne spatne.

            0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.