• dudek35

    Asi tak půl roku zpět, byl článek v novinách(MF?) jak si vyrobit(uvařit) vlastní ion?ák. Víte o tom něco? Máte někdo nějaký recept? Nejedná se mě o závody,ale o delší celodenní tůry v terénu. Dík

    0 0
    • Gumicuk  

      Myslim ze to bylo velice jednoduche, ale uz si moc nevzpominam. Caj +cukr+ spetka soli

      0 0
      • zonn  

        Jo jo, presne tak.

        0 0
      • dudek35  

        No, a když ten čaj uvařím z té Magnezky či jiné min. vody, mám tam ještě dávat tu sůl? A ten cukr asi ne řepkový že? Tak tam dát med?

        0 0
        • zonn  

          Nemusíš čaj vařit z minerální vody, stačí z obyč kohoutkový. Ionty máš v čaji (K), Na+ Cl v soli. Já sladím hroznovým s příchutěma, když nemám, tak obyč.

          0 0
    • pali  

      načo je to dobré?

      0 0
    • kusabi  

      hmmm…voda, cukr nejspis fruktosa/glukosa, hodil bych do toho ten šumivý prášek se sodíkem a draslíkem…a hotovo (nebo ta sůl, ale bude to hnusný) mám recept na regenerační drink(můj vlastní :) :3 lžíce bílého jogurtu, půl litru mléka(NE nízkotučné) a 3 lžíce medu…hodíš do mixéru a necháš med za míchání se rozpustit…je to dobrý a je v tom všechno

      0 0
    • Jogador  

      No, dej pozor na některé rady, třeba když do Magnezie dáš Glukopur, tak Tě to pěkně prožene. Ne vše se dá míchat.

      0 0
      • Vrci  

        Mne by prohnal i ten regenerační od kusabiho založenej na mléku.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.