• Bak0nuk3m

    Ahoj tak by mě zajímalo jak je to u ostatních bikerů doma ? Co kolo a Vaše drahá polovička ? Mám tím na mysli jak to bere :)

    0 0
    • mar_tin1  

      taky jezdi :-) ale myslim, ze uz to tady bylo :-)

      0 0
    • R.1  

      Normalne, jako soucast mne. Me by spis zajimalo,jak ji prijmout, aby se mnou jezdila castejc? Mate nejakou taktiku?

      0 0
      • Bak0nuk3m  

        Já musím slíbit že druhej den nikam nepojedu … :/

        0 0
        • grafik  

          nejsi sam :)

          0 0
          • vlk  

            já bych možná věděl jak je na kolo vytáhnout.Nejet jen sám s ní ale z nějakým kamošem a jeho holkou.Když budou baby 2 tak se jim to třeba bude líbit, jednou už jsem to tak zkusil, a v pohodě, nestěžovala a bavilo ji to,ale může se stát že to bude zase 2 násobné zlo-chce to zkusit.Jenže já to zkusím až tak za rok, teď se mi furt vymlouvá, že má zkoušky závěrky, konference a že se musí učit.

            0 0
            • R.1  

              a pak vecer si to hezky spolu pekne cele jeste jednou probrat doma, v klidu, skupinovo :))

              0 0
            • grafik  

              My si obcas vyjedem, sice jen tak 15 km nekde na zmrzku – takze v tom problem ani neni a je to celkem pohoda. Nastesti se z ni na kole nestava typ stezovatelky a otravy, ale poslusne jede ‚svym‘ tempem :) Jenze mnohem horsi je kdyz ja chci zmizet na celej den.

              0 0
      • vlk  

        ta taktika by se mi tahy hodila.Jsem na tom stejně.

        0 0
      • wroum  

        jasne. pritelka si ted poridila novy kolo – Kona Dawg matic a od te doby taha na kolo ona me :-)

        0 0
        • Bak0nuk3m  

          tak to ti tiše závidím…

          0 0
          • Bak0nuk3m  

            btw jeden kamos uz to resi tak ze ma kolo v garazi a dela ze musi do prace, jede do garaze prevlikne se a odtamtud vyrazi… :) jsem zvedavej az ji nekde potka :-D

            0 0
          • Smazaný účet  

            Já ti nahlas závidim…

            0 0
        • R.1  

          Kolo ma v pohode, Gianta v alivku. Proste nevim jak to udelat,aby ji to chytilo. Neb kdyz to chyti,tak uz to jde samo. Vyjizdky s ni delam klidne,naplanuju zastavky, kofolku ale porad je to boj. A pak vytasi zenskou zbran-urazi se, proseni, presvecovani, argumentace je razem v hajzlu…

          0 0
          • Bak0nuk3m  

            hehe to je presny, nedej boze abych se po vylete zminil o tom kam priste pojedeme :)))

            0 0
            • R.1  

              Tak to v zadnem pripade! :)) Ale mam problem, na leto mame naplanovanou turu,Sumava a Rakous, ona ze rada,ze jo, jenze ted musim na ni opatrne tlacit,aby mela neco najezdene,chytila nejakou formu.Jinak budu hned prvni den ten nejvetsi magor a co vod ni chci… ufff :) Doufam, ze nezna tohle forum :))

              0 0
        • gilby  

          u nas stejny pripad. akorat znacka kola je jina:)

          0 0
      • orca  

        Jedina rada , hned napoprve ji neustvat a skousnout ze s ni jedes v klidku bez zapoceneho dresu :-)) Take praktikuji ze vyjedu a za cca 2–3 hod se vratim a vyrazime ve dvou cili ma vykonost se hodne priblizi jeji a je to fajn…

        0 0
    • Lister  

      Sem ji k tomu přivedl. Sice nenajezdí moc ale lepší než nic. Jinak pokud chci jet na kolo tak mě vůbec neomezuje. Chce mít přece doma chlapa se sportovní postavou :-) Tohle ale momentálně u mě nehrozí :-).

      Najezdí tak 300–500 km ročně takže fakt málo. Většinou se spakujem e jedem někam na chatu a tam spolu jezdíme. Už jsem se dopracovali i k nákupu přilby ( ale fakt jsem musel hodně přemlouvat) a širokého sedla aby se jí líp sedělo, i když se jí fakt nelíbilo.

      0 0
      • R.1  

        300–500? Tak to snad ta moje taky najezdi,tak to jako ze muzu byt rad? :) Sedlo ma siroke a prilbu ma lepsi nez ja.

        0 0
        • Lister  

          Bu? rád. Já teda jsem. Ono těch 500 km pro netrénovaného člověka je celkem dost a znamená to tak 15 výletů, což je třeba častěji než se někteří dostanou na lyže a taky o sobě tvrdí, že jsou lyžaři.

          Takže já jsem vcelku spokojený. Celkem se těším na dobu až si pořídíme nějakého prcka a hodím ho na vozík. To se pak srovná ten rozdíl ve výkonosti a bude to v pohodě.

          Předtím na kole nidky nejezdila takže byl ze začátku obrovský problém s technikou a dostat ji na kamenité cesty bylo nemožné, teď už je to lepší a rychlost ve sjezdech v terénu máme teď tak dvojnásobnou – správně vysloveno z 10km/hod na 20km/hod :-)

          0 0
    • Vymi  

      u me je to takove ze mi do toho nemluvi jen sem tam pripomene ze bych ji mohl vzit sebou ale nechce jezdit to co ja… takze to spise je takove vyvenceni Honzika na Maestro… :-))) jinak moc taky nejezdi ale uz pripravuji taktiku aby zacla… :-)

      0 0
      • orca  

        Ano Ano ted jsi rekl to prave :-)) cil cesty s maminou :-)) jedno dobre chlazene pivo Maestro to mamina zboznuje :-)) a tak jezdime na pivo 20km tam a 20 zpet a pekne v klidku ..ale jedem spolem…

        0 0
    • slavekRM  

      Mizerie, koupil jsem jí kolo za 20 litrů, za 5let na něm najela 700km a letos jsem se š?astně rozvedl(i když důvod byl jinde než v kole).

      0 0
      • R.1  

        Popis co a jak, taky nas to jednou ceka (jeste jsem se ani neozenil)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        To jsou poudačky. Duvod je vzdycky v kole! ;)

        0 0
        • hydrant  

          To by ses divil. Moje žena byla k mýmu ježdění tolerantní určitě mnohem víc než jiný. Sama však nejezdila vůbec, ani na malej vejlet na zmrzlinu a zpátky. Hlavní důvody k rozvodu byly jiný, kolo za to mohlo jen minimálně. Ale příště si budu určitě hledat babu, která na něm jezdí aspoň trochu. A bez přemlouvání :o)

          0 0
    • E.I.M.S.  

      Já mám naštěstí možnost jezdit tak ty dvě až tři hoďky v rámci pracovní doby, takže o tom ani žena neví. S víkendy už je to horší, ale jak sama říká snaží se to tolerovat. Když je nejhůř vyrazím i se synem. Aspoň pak má chvilku sama pro sebe.

      0 0
      • Krutor  

        Tjo…Co děláš, že můžes dát 50-ku v pracovní době? Děláš messengera nebo rozvážíš rohlíky :-)?

        0 0
        • E.I.M.S.  

          Menší firma (skladování a logistika) a hlavně fungující podřízení.

          0 0
    • Vymi  

      nevim ale kdysi mi rekl kamarad ze rika svoji pritelkyni ze „i muzi maji sve dny…“ :-))) prej to parkrat takhle rekl a pohoda… mel klid.. pak ho kdosi naprasil ze jednou nevyjel sam ale s nekym… a od te doby s nim jezdi… :-)))

      0 0
    • Volf  

      Když si mě brala tak jsem jezdil na kole, takže nebyl důvod za celý roky cokoliv měnit. Jinak dneska už jezdím jen pro radost a tak dost často jezdíme spolu a myslím si, že i u ní je už dneska kolo velkým koněm.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Pohoda. Asi tak: http://www.k3rt.com/…JPG.jpg.html

      0 0
      • R.1  

        A jezdite na tandemu… :))

        0 0
      • grafik  

        k tomu neni co dodat :) OFF TOPIC: fotogalerka z prerova – na te (puvodne) ‚bikrosce‘ sem najezdil na BMX hodne slusnou porci kilometru …

        0 0
      • MartinXC  

        Zmastili ti jméno na dresu. Přece se píšeš Pá-dlista … ;-)

        0 0
    • MARIN  

      Co by, kdyz obcas zacne, ze jsem porad na kole zacnu ja ze jakmile s tim prestanu budu porad v hospode

      0 0
    • adco  

      Ja sa o to ani nesnazim, na kolo ju nedostanem, ale casom si zvykla, ze jazdim. Vacsinou jeden den vikendu sa venujem rodine a druhy den vypadnem na svih. Maratony riesim tak, ze si v piatok zoberiem pol dna dovolenky, vyluxujem byt, nakupim – ani mi to nerobi problemy, ked viem, ze za odmenu dalsi den mam cely pre seba a ani zena mi nemoze vytykat, ze kaslem na rodinu. Ale tato tolerancia sa nerodila lahko, clovek musi byt vytrvali a urobit aj nejake ustupky (napr. to upratovanie).

      0 0
    • RapMan  

      Ahoj, ja te svoji nechal postavit kolo, aby bylo funkcni,dobre se ji na nem jezdilo a HLAVNE se ji libilo… (viz. foto bajku, spyder moji berusky) Mlada je uplne nadsena a rada jezdi se mnou (a ja rad jezdim s ni) a pochvaluje si, ze lehce ujede treba 35km, ze to by nikdy predtim neujela… Ted si uz dobrovolne koupila kratasy Author s vlozkou, helmu jsme vybrali uz loni… Co nevidet prijdou naslapy a pak ji to bude bavit i do kopce… Na to ze ji to bavi maji taky vliv mista kam jezdime, v Brdech je hezky, a kdyz se nejdriv jede chvili po nejaky zpevneny ceste po rovince a pak teprve zahneme nekam do terenu, tak to je idealni… Pak se vzdycky tesime kdy vyjedeme priste. Tak asi tak… :)) No ale na zacatku mi to dalo taky dost prace presvedsit ze to MTB kolo je lepsi nez to trekingovy… :) Pak to trekingovy ukradli, tak aspon k necemu to bylo dobry…

      0 0
    • Jenda  

      No ted zaciname – zacali jsme koupi prilby a cyklistickych kalhot – coz pritelka okomentovala „no jo to kdyz jsem ted do toho vrazila tolik penez to se mi to musi libit i kdybych nechtela:-)“ zatim 3 kratky vylety ale spis proto ze jsem ted nemel absolutne cas a preci jenom samotna si jeste vyrazit netroufa. Co je dobry ze nema moc zabrany takze si myslim ze casem se pusti i do solidniho terenu – zatim jezdime spis cyklostezky:-) toz uvidim po vikendu – ten hodlame stravit na kole:-)

      0 0
    • climber  

      Hele leckdo z vás tady píše jak se snaží přívést družku k biku. Ono je to sice hezký, ale má to i svoje úskalí. Nevím jak vaše polovičky, ale moje když jede, tak mám pocit, že jede tak pomalu, že co chvíli začne couvat nebo že ztratí kvůli nedostatečné rychlosti rovnováhu. Prostě nuda. Jakmile jedu s družkou, tak si sice uděláme výlet, ale nezajezdím si.

      0 0
      • grafik  

        nejde o to aby sis TY zajezdil, ale VY , ne?

        0 0
        • climber  

          No to my si zajezdíme, podle ní až moc a podle mě málo. Jinak ale jsem samozřejmě rád, že to není jen taková barová krasavice, s kterou se nedá nic (teda v oblasti sportu) podniknout.

          0 0
      • Smazaný účet  

        To je pravda, ale mně to nějak zvláš? neva.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Vymenit druzku! Te svoji nestacim uz skoro nikde. Skoro mam strach, aby me priste vzala sebou.

        0 0
        • climber  

          Zkus příště šlapat oběma nohama.

          0 0
        • Lister  

          Tak pokud to vezmu z druhé strany tak se dostáváš na velmi tenký led. Takže rada je jesná: Vyměnit Pád-listu :-)

          0 0
          • Lister  

            Omlouvám se za špatně zařazenou pomlčku, že by to byl už ten nástupce :-)

            0 0
        • lubos  

          Chce to min psat do fora a vic jezdit :o))

          0 0
      • R.1  

        No jo, to vis, ,kdybys byk teplej, bylo by to jinac

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Pánové, uvědomujete si vůbec, k čemu by mohlo dojít, kdyby vaši drahou polovičku začlo kolo opravdu bavit? Že byste si od ní nemuseli ani na chvíli odpočinout, bo by vás doprovázela i na biku? ;o) Třeba byste neměli ani chvilku jen pro sebe a kámoše. Opravdu to chcete? ;o)

        0 0
      • Krutor  

        Tak se taky přidám – u mě to je taky v pohodě, ale vývojem. Postupně ta moje poznala, že bez kola už vpodstatě nemůžu bejt a ona, i když ráda jezdí, mně nestačí. Takže jdu cestou kompromisů, v tejdnu tak 2× po práci, jeden den z víkendu si vyjedu pořádně, druhej se věnuju rodině a pojezdím večer. No, když se jeden den z toho víkendu pos… tak mám přednost já. Zas na druhou stranu, ona občas vyjede s manželkama mejch kámošů, na pivínko a kafíčko, takže se taky nenudí. Navíc každej rok jezdíme s dalšíma 5 rodinama na dovču s kolama. Popravdě, hlavní problém byl dřív v děckách, my chlapi tý výchově moc času nevěnujem, co si budem povídat. Teď už jsou víc a víc samostatný (11+14), takže má i ta moje víc času na sebe. Prostě to je teď v pohodě … Hlavně a? jsme na to kolo všichni zdraví !

        0 0
    • Luka  

      No, ja svyho muze diky biku (velo konferenci) poznala. Najede toho vic, ale „krade“ kilometry diky dojizdeni do prace. Jinak vikendy travime co to jde na biku a spolu ladime jak kola tak formu a techniku. Je na me ale moc hodnej, musi pritvrdit co je myho strachu ze sjezdu tyka :)

      A to co tu zaznelo o ty postave sportovce – to joooo, na tu jsem pysna (na jeho postavu, ne na moji) :)

      A porad lepsi kdyz nekdy (jednou za pul roku) jede sam se vychrtit, nez aby bydlel v hospode(beze me). Taky se vyradi na zavodech, na ktery ja moc nejsem.

      Sam rika ze si ve me poradnyho bikera vychova a pak bude radost se mnou bikovat :) Tak pet, set let a urcite mu natrhnu prdku pri nejakym svihu. Ted se spokojuji s tim, ze stacim jeho ohleduplnemu tempu :)

      0 0
    • dalimil  

      Nechtějte z holek dělat chrtky.Buďte rádi, že jezdí s Vámi na výlety.Koupit dobrý kolo,pohodlný sedlo,nějaký hadřík a pozvolna.Podmínkou je hezký počasí,cestou dostatek zastávek,je potřeba aby cesta měla cíl.Nepřepínat,jez­dit v pohodě.

      Moje drahá si včera koupila Gary Fishera Wahoo,brzo dám fotku.Jezdí docela často a ráda,ale pouze výletní tempo.Takto ale zvládne i týdenní dovolenou na kole na těžko…

      0 0
    • Daník  

      Jak tady koukám, ještě jsem na tom dobře: Sice v ní nedokážu vzbudit přímo nadšení typu „honem vyrazit“ a vybavení musím poněkud sponzorovat, protože hadříky, botičky a kosmetické serepetičky mají holt přednost a na cyklo jí nezbývá, ale loni dala přes 3000 a letos už 500 + pravidelný spinning. Hlavní je nezprotivit to hned v začátcích, hezky pomalu, hlavně ne s někým extrémně dobrým a žádné dramatické terény.Nejvíc ji motivuje, když jedeme s někým, komu může ukázat…loni jsme dali výlet přes 100km s kamarádem „Cyklistou“ a když na něho splaveného čekala na 90tém km na vrcholu kopce, byla spokojená jak blecha:)) Bohužel to aplikuje i na ženský, co s námi vyrazí, protože si myslí, že to bude pohoda a tihle jedinci už s námi podruhé nejedou…

      0 0
    • kankrlicek  

      Ta moje je úplně skvělá – můžu jet kdykoliv (teda skoro). Ona prakticky vůbec nejezdí, jen na dovolené (kola máme vždy s sebou) ji vytáhnu někam na výlet. Ale určitě s nějakým cílem. Naposledy ujela 80 km a to přitom celoročně sedí v kanclu! Řeším to tak, že ji do každého kopečku tlačím a domů přijedeme oba stejně zničení a oba jsme spokojení :)

      0 0
    • cholis  

      Pane boze, ja kdybych mohla, tak jezdim porad. Od rana do vecera. U nas je to spis naopak, nikdo se mnou nechce moc jezdit, protoze vzdycky jedu hlavne do kopce, at je to kdekoli. A taky se nechci vracet po stejne ceste, kdyz nahodou ztratim cestu (to by byla potupa), tzn. primo vpred porad. Tak radsi jezdim sama, nikdo mi do toho neremca. Tohle vsechno jeste pritel nevi, jen matne tusi:) Ale i tohle jednou pozna a urcite se mu to bude libit:)

      0 0
      • orca  

        Ty jsi snem každého cyklisty..... kde tě je možné potkat že bychom se přidali ??

        0 0
        • cholis  

          V Jesenikach a okolo. Tak to mate trochu z ruky… A stejne, do party beru jenom toho, kdo mi nemrci vzadu za kolem a chce trochu pojezdit…:)

          0 0
    • Jirik123  

      moje dtraha polovicka je bajkem uplne posedla, skoro vic nez ja. kdyz muzem tak jedem spolu na kolo, ale jezdime jen o vikendu, jindy sme oba v praze na studiich. v pohode davame 50–70km. jen teda spolu jezdime jen po silnici, pac ma silnicku. na druhou stranu ma ale pochopeni, kdyz chci obcas vyrazit sam a trochu se vyradit v terenu. takze ja si nestezuju:-)

      0 0
    • Buzz  

      A co říkáte na todle? :-) http://www.nova.cz/tvarchiv/?… je to ten příspěvek neuvěřitelný výkon

      0 0
    • SavaH  

      Moje drahá polovička mě v jízdě na kole podporuje. No a když zmizim na celejden den na kolo-se až tak často nestává, tak zmizí taky ;o) Občas se stane, že vyjedeme spolu a to s velkým vypětím sil drží moje(šnečí) tempo…

      0 0
    • jakub  

      mnoo minulej rok me proklinala, pak celou zimu jezdila na spinning a ted dostala celopero.. je uplne nadsena a furt by bikovala… super…

      0 0
    • norman  

      Vypadá to pořád blbě, zatim nestačí. A to si ještě ve volných dnech ( kdy jsem v práci) nakládá 20 – 30 kiláků na in-linech. Nemůže být přetrénovaná?

      0 0
      • SavaH  

        Nemůže, holky nejezděj jako kluci… In liny je úplně jiný pohyb. Taky jsem jezdila a předloni jsou touhle dobou měla tak 500 km na bruslích a 300 na biku

        0 0
        • norman  

          Tos mě uklidnila. Bude mít k tomu ještě tak minimálně 500 km na lyžích, ale to snad nevadí.

          0 0
    • vili  

      vcera sme byli na kolech,poprve mela naslapy,napred sme chteli dat jenom silnici ale nakonec sem se nechal unest peknyma cestickama a mazali sme vetsinu lesem…trosku nadavala, ale zvladla to celkem ok.akorat kdyz sme uz jeli domu a stavili se n a pivko na prehrade tak jak zastavovala na kraju silnice tak sice si vypla nohu,ale prevazila se na druhou stranu a liskla sebou do silnice kde zrovna projizdel biker s deckem v sedacce.trefila helmou primo prevodnik,celkem pecka tak sem ju chvilu sbiral ale v poho.odneslo to koleno,sedlo a krapet helma,ma tam obtiskly asi 3 zuby tak pul centaku do hloubky,nemit helmu tak to ma v hlave.....

      0 0
    • Eila  

      no tak teda taky jezdi:-P co mu zbyva kdyz ma doma ziletku:-)

      0 0
    • black.horse  

      Ale jo, učí se… přídavný kolečka už nemá, zatáčet už po rovince taky umí, takže celkem pokrok…:-D

      0 0
    • WSH  

      U mna je to fajn. Akurat, ze za 2 mesiace sa nam ma narodit maly biker, takze teraz polovicka chodi pesi a tisko (a obcas aj hlasnejsie) mi zavidi.

      0 0
      • merunka  

        no je to docela sranda si tu cist jak vetsina z vas musi jezdit „jako snek“ se svejma drahejma polovickama:-)))snad nikdo tady nenapsal, ze ma slecnu, ktera jezdi tak, ze si taky v pohode zajezdite.to budu brat jako takovou malou motivaci – uhnat na kole nejakyho chlapa.myslim, ze to urcite jde.uz se na to tesim:-))))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Te svoji nestacim uz skoro nikde. Skoro mam strach, aby me priste vzala sebou.

          Jen pro poradek :)

          0 0
        • orca  

          To si piš že to jde…na závodech mě mnohé předjíždějí a já jen supím…a koukám…neb jejich hezké pozadí se velmi rychle vzdaluje…

          0 0
        • McBlacky  

          přijeď někdy na pražské víkendové akce a budeš mít příležitost to zkusit :)

          0 0
          • merunka  

            no pravda, ze uz jsem to jednou tady s vama zkusila.bohuzel chrti tempo mi nejak nevyhovovalo.teda me se jelo v pohode,jen chrti museli vzdycky chvili pockat.:-))

            0 0
          • merunka  

            nemam rada kdyz se hroti a panove se navzajem hecujou a neustale zvysujou tempo,nejde mi o to rychle toho hodne ujet,ale o to neco poradnyho sjet a vyjet a to vsechno pekne v klidecku.ne ze makam jak magor ze strachu, ze mi ten prede mnou ujede a ja nebudu vedet kam dal.to si misto stovky dam 70km pekne v hezkym terenku a jsem spokojena.na druhou stranu chapu, ze kdyz to nekdo bere jako prupravu na zavody,tak asi nema cas koukat moc kolem sebe a jen smazi a smazi.

            0 0
            • McBlacky  

              no a právě takový jsou tyhle víkendový akce. Do kopce a po rovince pohoda, z kopce každý dle svého gusta :)

              0 0
              • merunka  

                no tak to s vami teda nekdy vyrazim,no

                0 0
                • SavaH  

                  Bych mu moc nevěřila… Posledně jsem jela na víkendovou vyjížďku a v 1. kopci díky šílenému tempu odpadla. Snad Fousáč něco na tuhle neděli zorganizuje a možná, když tam budou 2 baby, tak „chrti“ laskavě počkaj ;o)

                  0 0
                  • hydrant  

                    přijeďte do Hradce a když na mě budete na kopci čekat, tak s váma pojedu

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Voni chrti zas třeba předvedou elegantní trhání řetězů a defekty, takže počkaj… :o)

                    0 0
                    • SavaH  

                      To narážíš na Beedův výkon v Lípě???

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ne, na tu vyjížďku. Defekty já a fousáč + fousáčův řetěz eště než se vyjelo, a Otaku defekt na karlštejně. docela pěkné skóre. :o)

                        0 0
                • fousac  

                  prijed v sobotu.. chrty zpacifikuju, neboj… ;) to ja zas umim..

                  0 0
        • dafe  

          Ta moja mi to minuly rok skarede nandala ve Francouzskych Alpach na tech nejvetsich kopcich,mno nakonec jsem to zkousnul ale lehke to nebylo…dobre bylo ze kdyz mela krizi tak ja sem cekal, jel s ni, jak jsem zvykly, pohoda. Pak mel krizi ja a ona mi jeste nastoupila, bo myslela ze si delam srandu :-)

          0 0
        • Jirik123  

          moje draha polovicka je fakt dobra a spolu si zajezdime uplne skvele, s nikym jinym uz me ani nebavi jezdit pac vsichni mi kamosi se proti ni neskutecne vlecou…

          0 0
    • Shamick  

      Nechce se mi to číst všechno,nebyla tu něgde rada,jak dostat mladou na DH???Pádlisto?Co?Ne­vim proč,ale potom co viděla Cedrikův výstup v New world disorderu V,tak semnou moc nemluví,dyš du jezdit.A nevys­větlim ji,že dyž jemu spadne na startu řetěz,bude fur rychlejší než já… :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A posledne vypadala tak nadsene. Ani sis nic neudelal. Dokonce na kole prijela… ja bych to videl optimisticky :)

        0 0
        • Shamick  

          Zato dneska při zkurvenym basketě sem si vyhodil palec…S ní je to asi marný…Budeš f sabath v čachovicích?

          0 0
    • dafe  

      Jo, to je zivotni tema. Ja mam stesti, moja je na tom fyzicky dobre a na holku se vubec neboji a tak jezdime vlastne furt spolu, vazim si toho.. Chce to aby se ji vsecko libilo – jak kolo, tak helma, obleceni. A jste technicka poznamka z cerstveho XC – pro holku to chce plaste nejake lehke rychle, v terenu stejne vetsina holek nejde na doraz a v bahne a mokru to taky nemaj rady, toz tak.

      0 0
    • Medi  

      Manželka jezdí na kole ráda. Zatím spíš roviny a mírné kopce , větší kopce plánujeme až časem ( teď má GIRO doma s dětma). Příští týden kupujeme sedačku a jezdit budeme všichni, už se na to těším. Když jsem včera vyjížděl, měl jsem připravé v krabičkách jídlo na cestu a po příjezdu jsem měl připraveného Kozla premium v ledničce, normálně bývá ještě teplá večeře, ale tu jsem pro včerejšek už nechtěl.

      0 0
    • Medunka  

      Ja s polovickou odmitam (mam strach) jezdit, pac jezdi 100× lip nez ja a me sneci tempo mu jen zpusobuje omrzliny.

      0 0
    • Elwing  

      Moje drahá polovička mě k bajku dotáhla, způsobil, že sem se do ježdění zamilovala a než sme si stačili užít společných vyjížděk, tak jsme se rozešli :)

      0 0
      • Lance  

        krasny pribeh

        0 0
      • MattsSpeed  

        … asi ted zadana??? :-))))

        0 0
        • Lance  

          se ti libi co?:)

          0 0
          • rich  

            ved aj si aj sam odpovedal …asi zadana… :-)

            0 0
            • Lance  

              ja viem,ale to by bylo to posledni:)

              0 0
              • vili  

                kazda holka nekoho ma…dokud neni s tebou, a nebo spis se mnou :-)))

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Kdyby vás slyšely ty vaše kočky :o)

                  Nezlobte se, že vás obtěžuju máte sklep, já jsem se vás nezeptala jestli máte sklep, máte sklep?

                  0 0
                  • Lance  

                    To je ale pekna pudicka......

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tady se mi to bude věšet :)

                      0 0
                    • Peslezedirou  

                      Jsem vám chtěl jen zazpívat kousek jedné písničky, no tak nic :o( Jdu domů tak se mějte.

                      P.S.: zkus Elwing něco pěknýho nakreslit, určitě ti neodolá :o)))

                      0 0
                      • Lance  

                        myslis?ale dik:)

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Možná jsem to někde už napsal, ale byla to věc která mě na B-F za rok 05 pobavila uplně nejvíc :o)

                          Mějte se ahoj.

                          0 0
                      • Elwing  

                        cože ??? :)

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Nediv se, Lance je lamač srdcí.

                          Bikerek je málo a hezkejch je asi tolik kolik je prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka práce s pilama všeho druhu, tak bacha na zdejší opičáky :o)

                          0 0
                          • Elwing  

                            jo tak :) a jak víš to s tím malováním? ale máš pravdu mě by to určitě potěšilo :)

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              Lance tady jednou něco namaloval a stal se tak slavným :o)

                              0 0
                            • Mamutt  

                              No páni, takhle svolná už kolem poledne :o) Stejně singles rulezzz :o)

                              0 0
                              • Elwing  

                                svolná? no dovol :)

                                0 0
                                • Mamutt  

                                  Mně se dovolení prosit nemusíš :o) Dospělá ženská ve svobodném státě, dneska už se to toleruje :o)

                                  0 0
                                • Mamutt  

                                  Žjů, ale má to parádně bílé koleško… jsem chtěl stavět něco velmi podobného loni, bílý MountainCycle Zen, bílá Marz Marathon Race, měl jsem už i bílé náby :o) Ale pak se to nějak zvrtlo :o/ No ale je vidět, že máš vkus :o)

                                  0 0
                                  • ddd - andy  

                                    Hele, hele moc ji tu nerozmazlujte.. :-) Ja vim ze jich je malo, ale stejne..

                                    0 0
                                    • Mamutt  

                                      To tvrdíš jen proto, že v tomto konkrétním případě už jsi věkově mimo sféru zájmu :o) Ta závist :oD

                                      0 0
                            • Lance  

                              Hezky den El:))))

                              0 0
          • MattsSpeed  

            … som ako hovorim, stastne slobodny. myslel som len ci nehlada niekoho na obcasne jazdenie :-)))))

            0 0
      • rich  

        to je rovnovaha sveta – nemozes byt zamilovana naraz do jezdeni aj do nej

        0 0
      • Johy  

        Tak to me taky moje draha polovička ukazala jake je to milovat kolo a toho kdo ti ukazal jezdeni nez mi ho nekdo vzal a zpusobil bolest…

        0 0
    • SELMIRA  

      vy zas řešíte blbosti! :o)) Mezi váma, pánové, se též najdou šnečí kousci bez smyslu pro biking. Nejdřív vás prudí, že jezdíme pomalu a když se polepčíme a začnem vám ujíždět, tak to je teprv oheň na střeše. Rači nemachrujte, jó? Chichi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.