• kubin21

    Chtel bych poridit novou vidli s timhle zdvihem ale davat 20 se mi nechce..koukal jsem na foxy, daji se i za 13 sehnat, na x fusiony, na lyriky ale to spis bazarovy kolem ty 10, duroluxa ani storma se mi tam moc davat nechce. Nejaky dalsi rozumny tipy? Diky za napady

    0 0
    • goofy  

      Toz to jsi to celkem vsechno vyradil :o)

      moznosti mas:

      Fox 36 (Van), RS Lyrik, Bos Deville, Magura Wotan ⇒ drahe :o)

      X-Fusion Veagance ⇒ taky neni nejlevnejsi, ale nemuselo by to byt spatne

      Durolux a Storm ⇒ nechces :o)

      Takze pokud nechees Duroluxe, tak bud zkusit Veagance, nebo treba trochu stesti a mozna nekde narazis na slevneneho Vana nebo Lyrika, coz jsou overene klasiky

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dal bych tunenyho duroluxa a za zbytek koupil zvykacky:) Fox je sracka:)

      0 0
    • Baba-Ji  

      Vyhni se Foxům Float a Talas

      0 0
      • vojtechposmourny  

        Float na tom snad není až tak zle, ne? Měl jsem za to, že hlavní kurvítko u 36 je Talas.

        0 0
        • Baba-Ji  

          Je to sice dost subjektivni, no, ale treba kamos ma 160 Floata a neni s nim moc spokojeny, ted zkousel v bikeparku i 180 verzi a pry to same. Treba v korenovce ten Float moc nestihal a ten chod je takovy zvlastni, ale jezdit se na tom urco da, zalezi na ocekavani, stylu jezdeni apod. Myslim, ze nejaka Marzoska(mimo rocniky 08 a 09), Totem nebo Lyrik bude asi lepsi volba.

          0 0
    • Bysto  

      lyrika máš nového za 15, tam nemáš čo riešiť

      0 0
    • logoman  

      Duroluxy jsou zvlastni, na pinkbiku ho chvali, bikeradar ze se jedna o kram a az 2012 je udajne dobry. Treba pero lyrik je o dost citlivejsi nez vzduch a 2 step lyrik. Foxy jsem nejel tak nevim … Ja mit hromadu prachy tak beru marunu rc3 evo ti … Ale to nemam a musim doufat, ze budu vubec mit na opravu lyrika …

      0 0
      • Smazaný účet  

        hlavne nebrat 2-step…

        0 0
        • Jenda  

          tak zase kdyby ten 2-step byl za nejakou super cenu tak proc ne a zainvestuje ca 1200 do predelavky na pruzinu ci U-Turn. Ja ted na svyho U-Turn lyrika zvedlyho na 170mm se zlutou pruzinou pri mych 85 kg nemuzu rict jediny krivy slovo. Super citlivej, vyuziva na moje jezdeni optimalne celej zdvih, kvalitu tlumeni asi nejsem uplne schopnej posoudit ale rozhodne to nebude nijak tragicky :-)

          0 0
    • mr.antik  

      jinak osobně bych poptal tuněného duroloxe v nějaké lepší a lehčí verzi, pokud teda milan1 má takové k dispozici. Máš to se záruku, než nějaké pochybné foxy nebo RS z bazaru.

      0 0
      • Tomínos  

        Tuněnej je výbornej, ale potřebuje aby ses o něj dobře staral, takže pokud by tohle nechtěl podstupovat ať se mu radši vyhne, protože jinak bude na milana bezdůvodně naštvanej, stejně jako někteří jedinci zde.

        0 0
        • Jenda  

          tak ona kazda vidlice potrebuje aby se o ni clovek dobre staral, nerekl bych ze Milanovy vidle jsou v tomhle nejak vic narocny. Jedinej problem je ze nektery vidle novy chodej tak mizerne ze zhorseni jejich vlastnosti uz ani nepoznas nebo se to kompenzuje zajetim vidle. Proste na vidli ktera ma odtrh kolem 15 kg nepoznas ze se ti uz dostala na 20 zatimco na tunenym duroluxu je narust 5 kg na odtrhu kolem 100% prirustku. U duroluxu bych spis videl problem ze starsi modely nemam Milan s tapered krkem, tedy jen s ocelovym a ty jsou uz dost tezky, no a novy jeste nejsou, cena bude opet vyssi a hlavne asi jeste nedoresil HS expanzi :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.