• dalimil

    teď tam běží reportáž v češtině o prvním letošním MTB maratonu někde na Kypru…

    0 0
    • grafik  

      vime, vime, az na to jsme v praci … :/ nahrava to nekdo ?

      0 0
      • dalimil  

        nenahrál ale mohl jsem.sakra.není repríza ?

        0 0
        • grafik  

          v patek

          0 0
          • Pebe  

            8:30–9:00

            0 0
            • MARIN  

              takze to vlastne neuvidim 2× :(

              0 0
              • Pebe  

                Když si to nahraješ na video, třeba 100× (potom už to bude trochu zrnit) :-))

                0 0
                • dalimil  

                  můžu to vypálit na DVD,jestli někdo chce…

                  0 0
                  • vlk  

                    a co tak udělt z doho mpeg 4, divx nebo něco podbnýho a hodit to na net.

                    0 0
                    • dalimil  

                      tak to toho chceš po mě moc.Na počítači umím tak ledat plkat na B-F,nebo čučet na hambárny… jedině to můžu někomu předat (praha)

                      0 0
                      • climber  

                        Nápodobně, na b-f plkám trochu a na hambárny koukám hodně.

                        0 0
                  • Otík :-)  

                    já by bych to chtěl. Jestli jsi schopen to vypálit tak to beru. Kdyžtak se mi ozvi na bike.road@seznam.cz Díky

                    0 0
                    • dalimil  

                      no tak jsem to zapoměl nahrát,když to budou dávát přište a já to nezapomenu,tak to snad proběhne…

                      0 0
                • MARIN  

                  video nemam takze o to opravdu prijdu – treba to priste budou davat nekdy vecer nebo o vikend

                  0 0
    • grafik  

      vcera se mi do rukou dostal zaznam z toho to zavodu a muzu vam rict, ze to stoji za velkou belu. Je to cca 30 min. zaznam a co fakt stoji za to, je ze pri kazdem zaberu na jednotliveho bikera pred nej umisti OBROVSKE(!) graficke info se jmenem cislem a podobnymi ‚doslova picovinama‘ , ze zakryva temer 1/2 obrazu, takze misto lahudkovych zaberu na biky a zavodniky se muzete kochat jen krajinou a oblohou – tomu CURAKOVI (grafikovi) z eurosportu bych dal okamzite padaka a utrhl ruce !! ZLATEJ mtb zaznam na ct1 z olympiady 04 (mam nahrano :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.