Tretry (MTB) podle tuhosti podrážek

10 nepřečtených
  • Mamutt

    Potřeboval bych něco úplně nepoddajného :-) Zkuste si vzpomenout, co se dělá s karbonovými podešvemi, všelijakými výztuhami a podobně, a? se mi lépe vybírá. Do výběru by zřejmě patřily SIDI Dragon SRS nebo Spešl PRO Carbon, ale kdyby někoho napadla ekonomičtější verze, nezlobil bych se :-)

    0 0
    • Siddha  

      co diadora? nevim, dalsi znacka shitmano…

      0 0
    • BH  

      nemam pocit, ze se delaji nejake podajne podrazky na vetsine cyklisticke obuvi, vyjma vyslovene turistickych. Karbon je tam k vuli hmotnosti a ani ne tak tuhosti.Napr. SH maji podle meho dostatecnou tuhost plastove stelky v podrazce.Jinak si kup zeleznou botu (byva to vetsinou inventarem muciren na hradec, ta bude hodne nepodajna

      0 0
    • Pekáček  

      Tři roky jsem jezdil Shimana s karbonem v podrážce, když začaly dosluhovat (prakticky denně používaný), koupil jsem si jejich nástupce. Myslím že jsou druhý odshora.

      0 0
    • Beeda  

      Mam lonsky tripreskovy Pearl Izumi s carbonem a ani se nehnou… Shinama carbon za 5000 taky hodne vostry, a zato Diadory v tehlech cenach mi pripadly meky.. B.

      0 0
    • sosal  

      Northwave Iguana – maji titanovou vyztuhu, prodeji cena je (byla) okolo 5k.Ale mel jsem stesti a koupil je za 50%. Je to starsi model. Ani se nehnou. Od te doby co je mam na silnicce s Look-ama ten pedal v Sidi Genius citim. Chce to hledat, daji se koupit opravdu levne,ale u nekterych vzdriduchu stale za plnou cenu.

      0 0
    • náčelník  

      Mně připadají dostatečně tuhé moje postarší Adidas Niwot. „Ošahej“ i tohoto výrobce.

      0 0
    • Meesha  

      Sidi Eagle 5 – pripadaj mi fakt tuhy – chodit se v nich neda. Predtim sem mel Spesly comp (nebo sport?) a to byly oproti Sidum fakt backory.

      0 0
    • VA3  

      Mám nově SIDI MTB Action 2 srs, tuhost mě ale trošku zklamala – zdají se mi měkčí, než předchozí Adidas Gradient. Krom toho taky trochu míň větrají :-( Třeba je to jen otázka zvyku ;-)

      0 0
      • Daník  

        Dříve Adidas – jsem vůbec o pedálu nevěděl, teď Spešl Comp – pedál je cítit, ale není to nic, co by moc vadilo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.