• Želwmaister

tak sem si koupil botky a pedaly: boty-Diadora Aspide SPD-Author A-comp CRN

• widlicka  

ta ked si si uz kupil tak nam povedz ty:D

• Lister  

bych řekl mooooc bajker a moooooc málo mozek

Smysl tohodle příspěvku mi někam unikl a schovává se pořádně mrcha šikovná :-)

• JMT  

ja sem si v patek koupil noviny.....

• grafik  

sem si v patek koupil novy retez sram s rychlospojkou … :)

• cat  

sem si v pátek nekoupil nic.:-((

• Mamut  

Pisem si ta do Jarinlistu.

• Vrci  

já si včera koupil rukavice a zejtra si jdu pro c10

• BH  

pokud cekas, ze te tu nekdo za to bude chvalit… Mel ses zeptat nez jsi to koupil, te d je pozde se ptat.

• corse1  

Nic jsem si nekoupil. Nevadí?

• nachti  

Já si taky koupil nové tretry. Řekl jsem to manželce a bylo zle. Teď když si něco koupim, tak to řeknu jen Vám.

• Pebe  

Manželce nikdy nic neříkat, teprve když začne mít podezření na novou věc, dělat blbýho, že už to máš půl roku a že si tě vůbec nevšímá :-))

• Lister  

kup si u ?amana sandály za 100 Kč, nech si vystavitdoklad a a? ti tam napíše MTB tratry ( stějně česky neumí tak mu to bude jedno) a pak to doma předhoď manželce jak jsi to skvěle nakoupíl v novém šopu Čajnaspotr :-)

• Shamick  

Já byl včera s kámošem venku.Ačkoli byla neděle vešír,taky sem dobře nakoupil… :))))))))

• Želwmaister  

cha,cha , cekal sem reakci na to,mimochodem sem tu rozproudil debatu o retezu Sram jinak je to good:) ale je to podobny jako: koupil sem si Suntour Axon bla bla bla. ale jelo se mi dobre, je to celkem vo necem jinym nez jezdit bez naslapu:)))

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.