• oggy

    ahoj nemate nekdo zkusenosti s jednou z tehlech vidlic ktrrou si vybrat spis na nejaky to blbnuti popripade maraton moc dik za radu

    0 0
    • Pekáček  

      Pilota jsem zvažoval, ale rozmlouvali mi ho v Lucky biku že na mojí váhu (85kg) se bude kroutit. Myslím že pokud RS, tak Duke. Black tu vozí hodně lidí, určitě se rádi podělí o zkušenosti. Zajímá to i mě.

      0 0
    • Orbis  

      Urcite Balcka Pilota jsem vozil do ted a nic extra. Black je super vidle je tuha a zehli good:)))

      0 0
      • oggy  

        mas nejaky zkusenosti s tuhosti pruziny staci na 80 kg ta co tam je od vyrobce ??

        0 0
        • Orbis  

          nejsem si jisty, ale najdes to urcite v historii, o pruzinach se tady mluvi docela casto:-))) jinak ja bych si priplatil a koupil vzduchovyho blacka:-)))

          0 0
          • oggy  

            ja jsem slysel ze pruzinovy chodej trosku lip ale nevim vzduchovou vidli jsem nikdy nejel

            0 0
    • Martyss  

      Pokud trošku řešíš váhu, tak bych doporučoval ještě mrknou na scareba. Pokud ne, tak mrkni na duka

      0 0
      • Orbis  

        vdzuchovej black je jen o trochu tezsi nez skareb ale black je zase vo dost tuzsi:-))

        0 0
      • oggy  

        je teda lepsi black sepur na pruzine nebo black super air al oba maj na bike storu o vahu zas tolik nejde

        0 0
        • Santus  

          To nevim, ja mam cerstvyho Super Air a jsem spokojenej. Ze zacatku nebyl moc citlivej, ale po asi 200km se pekne rozchodil. Mam ho na kotoucich a nejakyho krouceni jsem si nevsiml.Rozmyslel jsem se mezi Skarebem,MX Comp a Blackem a myslim ze jsem zvolil dobre. Vaha 1700g a cena 7tkc(bikestore). Pri jizde pekne odfukuje:-)

          0 0
          • oggy  

            no jo ale to si k nemu musis jeste za 990 koupit punpu nebo je v ty cene ? s pruzinou uz bych tohle resit nemusel

            0 0
            • Santus  

              pumpu koupit musis, ale da se i levneji.Ja mam pumpu Merida za 520kc, ale musel jsem ji trochu upravi, je to v historii. Vem to tak, ze ji budes mit nafurt.

              0 0
              • Lister  

                To je ten samí problém, který je u skarebů versus pumpa BBB a Merida, něco jsem tady takového četl, já mám právě tu BBB.

                0 0
          • Lister  

            Od kdy ho tam mají za tuhle cenu. Já na to koukám jak na zjevení. Scháním vzduchovou vildici a už jsem byl rozhodnutý, že vezmu Duka, ale tohle je velmi silný argument proč ho nevzít :-)

            0 0
            • oggy  

              jak trochu upravit ?a ten super tam ma navic zmenu zvihu ja fakt nevim

              0 0
            • Santus  

              Minimalne mesic, uz se to tady probiralo, ja jsem ten Air kupoval jeste za 7tkc, ted je za 7390kc.

              0 0
            • homat  

              tak taky jeden argument pro Duka http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

              0 0
              • oggy  

                ted to je jen otazka black nebo duke

                0 0
              • Lister  

                Teď už jen aby to bylo to SL, na obrázku je podle mě pružinovka XC U-Turn, tak kdo ví co tam mají, když to ani nevyfotí.

                0 0
                • homat  

                  ta fotka nesedí, ale asi se tam dá zavolat

                  0 0
                • JirkA  

                  Asi jsem uplne blbej, ale ani z webu RS mi neni jasne jak to vlastne je…SL je vzduchovka?Takze nema U-turn ale ma motion control? A XC je pruzinovka, takze ma U-turn? A jak je to u XC s tim motion control? Aby se v tom prase vyznalo…

                  0 0
                  • Martyss  

                    SL.....vzduch s lockem XC.....vzduch bez locku XC U-turn…pružina s možností nastavení zdvihu

                    0 0
                  • oggy  

                    motion control ma jen sl xc je negativni pruzina +hydra air nevimale zatim mi z toho vychazi ze se koupim blacka na pruzine muzu ho mit za 7400 prijde mi ze je to nejjednodusi system na kterym je nejmin zkazit black air mi krome vahy neprijde v nicem lepsi

                    0 0
                • oggy  

                  to je prave to z bikestoru je to overeny ale po moji nedavny zkusenosti s akcebikem se mi jinam nakupovat nechce

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.