• BoB

    Před časem se tu řešilo, že mají rámy o 30% levnější než celá EU – asi umějí počítat kurz dolaru. Ale otázka je – když dojedu do zakopaneho k distributorovi tak mi ho objedná nebo je to jen velkoobchod – nevíte?

    0 0
    • senožrout  

      http://www.santacruz-pl.com/ Tady máš ten velkoobchod

      0 0
    • hajnej  

      uz sem mu psal a rikal ze nemuzou prodavat kola cizincum nebo co ale do zakopaneho by se dalo dojet a nakoupit zatin sem nezkousel nejakou distribucni sit ale bydlim kousek od hranic a kdybych tem polskejm czs rozumel zkusil bych se v bikeshopu zeptat kazdopadne by stalo zato se preptat nakejch polska bikerska no ale treba hekr je uz za koruny taky dostupnej coz se neda rict o bulitovi hmm kdyz nase krasna zeme nevyhlasi bankrot nebo si gros nekoupi nakej novej ostrov nebo ropnej vrt tak budou jeste kapanek levnejsi

      0 0
      • senožrout  

        Ne, že memůžou prodávat cizincům. Můžou ale jen na území Polska. Tam můžou prodávat komu chtějí. S těma cenama to bude asi tím, že když si u nás objednáš Blura, tak oni ti ho zabukujou v USA, pár tejdnů si počkáš a on ti přijde. Rozhodně není k mání hned. A na skledě nemají dvacet rámů. Jen jeden, dva jako vzorky. Je to kusovej dovoz. Asi proto je to tak drahý. Polsko je větší tak holt toho berou víc a tím je to i levnější. Další věc je, že cena je obchodní prvek a odpovídá saturaci trhu. Je to taková hra ne exkluzivitu. A když má obchodník pocit, že i při tom kusovým dovozu mu přez danou komoditu protejká dostatečnej obrat, tak co by se namáhal se snižováním ceny. Měl by jen víc práce za podobný prachy. A další věc. Při kusovým dovozu nemá v tom matroši utopený prachy.....

        0 0
    • Dumbo  

      noneviem cim to je ze su v Poľsku lacnejsie ramy… ale musim zareagovat… ram DaBomb CR8 polska znacka stoji doma 1000zlotych to jest 10 000sk v cechach ten ram dovezeny stoji 5000kc to jest 6000sk :-) tak kde sa oplati nakupovat ramy ? este ze vas mam bratia Češi bo by som inac na ram nenasetril hehe

      0 0
      • BoB  

        No nevěděl jsem že DaBomb je polská značka :-)). V každém případě na VP-Free je rozdíl cca 25000 a to znát rozhodně je. Mě se zdá, že poláci si jediní všimli, že dolar za uplynulý rok spadl o 30% a ostatní s pod křídly unie myslí, že jsme blbci. Mě šlo právě o to, jestli když tam prostě přijedu a zaplatim zla?ákama tak mě to prodaj nebo jestli bych musel shánět polského frienda.

        0 0
        • Volf  

          Nechápu proč by ti v Plosku neměli něco prodat. Prostě přijdeš do krámu vybereš si a zaplatíš.

          0 0
    • Tommy  

      Nevim jak SantaCruz, ale o Fuji to platí na 100%. Teďkdyž jsme c Unii tak to není tolik, ale předtím to bylo fakt skoro 40%. Kupoval jsem ho přímo u zastoupení Fuji a nebyl nejmenší problém.Jinak jak tam kolega ze SR počítal ty jeho kurzy, tak to je nějak špatně – to jsem asi chyběl :-)) V SR mám pobočku firmy a tak to docela sleduju – při jeho kurzu bych to už dávno zavřel.....

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.