• BB

    v poslední době mám s tímto serverem problemy, objeví se mi horní banner, frame po levé straně s reklamama a jinak nic. Mám takový dojem, že to začalo s přechodem na ADSL. Používám MS IE. Nenapadá vás v čem to vězí ? Dík.

    0 0
    • Gumicuk  

      Tak tenhle proble me provazi taky… presne jak to popisujes. Parkrat jsem se tam dostal, ale bylo to strasne pomale a pak uz to neslo vubec. Mam Pripojeni prez kabelovku- UPC a prohlizec pouzivam vetsinou Firefox. Bohuzel musim rict ze mi s tim Firefoxem blbne i Bike-forum, proste se sem v pohode pripojim, ctu si a pak treba kliknu na nejakej prispevek a proste nic. U MS IE se mi to stava taky, ale ne tak casto, bohuzel netusim cim to muze byt a dost mi to vadi protoze na Firefox jsem si docela zvykl a hlavne nemusim vyplnovat hesla…

      0 0
    • vinca  

      jestli te to uklidni, tak mne to dela taky, ale proc to nevim

      0 0
    • biker007  

      me to chodi zcela bez problemu.. kombinace Karneval, Opera, Kerio Personal Firewall

      0 0
      • Seveřan  

        Dělaj to některý firevally a antiviry, zkus je vypnout a mělo by to naběhnout. Jo, ale pak je to bez ochrany :O(

        0 0
        • BB  

          dik, tak firewall a antivirus me nenapadl, ale je fakt, ze jsem si v inkriminovane dobe naibstaloval nejaky antivirovy program od MS a ten by to mohl blokovat.

          0 0
      • 2-czech  

        to je zajimavy, mam stejnou kombinaci a obcas mi pod operou neustale zezacatku nacita pouze obrazky veci ve sleve… a tech je asi 400:) takze to chvili trva, pod IE v pohode…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.