• Orbis

    Ahoj kupuju skareba a nemusu se rozhodnout, jestli koupil super 05 s uzaviranim z riditek, nebo elita s uzaviranim na vidli:-) Coz ja bych mel jasno, ale nejak se mi moc nelibi ta packa na riditkach, nevozite ji nekdo? Rad bych slysel nazory, tech, co s ni maj zkusenosti, popripade bych uvital i fotku(nasel jsem jich par ne netu, ale je to vetsinou dost rozmazany, nebo spatne videt) tak moooc diky:-)

    0 0
    • enjoy  

      packu na riditkach nemam,ale je peknej opruz sahat pri jizde na vidli.ale stejne bych ho nepouzival protoze se zamcenou vidli neumim poradne jezdit:-)

      0 0
    • gummo  

      no nevim ja mam skareba s LO a rikal sem si ze si ho proste budu vypinat ale tak nejak sem ho vypinal tak dva dny kdyz sem ho mel novyho. LO je dobrej tak mozna na silnici do kopce jinak je vpodstate napi*u. takze mi prijde uplne jedno jakyho vemes :D

      0 0
    • Jenca  

      no tak ja kdyz porizoval sida tak jsem si rikal na co lo na riditkach bohuzel v zavode jsou obcas mista kde ho radi zamknete a pak nastava problem s prechodem do silnejsiho terenu kde je potreba ho odemknout a v tom rozjeti je dost nemyle kdyz sahnete po lo na vidli a nestihnete ho otevrit

      se me takhle stalo ze jsem to nestihl tak zaprve jsem vletel do terenu se zamcenym a jeste jsem malem vyjel z trate jak jsem se drzel jednou rukou.

      na letos jsem pordil lo na riditka a nemuzu si stezovat je to parada koukate jen pred sebe uchop pevny proste super

      tak podle me jedine ln na riditkach na vidli je to nebezpecny

      0 0
      • Extremist  

        No ja si myslim, ze ten kdo se dokaze za jizdy napit z bidonu, ktery taky neni umisten na riditkach, ten by nemel mit problem ovladat LO z korunky. Ten dalkac na Scarebku je navic pekne trapny!

        0 0
    • cabbage  

      no, mam remote lockout na rebe a moc ho nepotrebuju(spis kroutim zdvihem:). je dobre udalanej- zamknuti packou a otevreni tlacitkem, snadne a hlavne rychle bez zadrhelu. taky sem testoval lock na skarebovy v progresu- ten je absolutne na P***, packa, kterou to jde obstojne zakmnout ale slouzi i pro odemceni takze musis trochu natocit ruku abys zabral k sobe- proste nevychytany.

      0 0
    • SNAIL  

      Poslal jsem ti obrázek mailem

      0 0
    • Seadat  

      myslim ze to mas uplne jedno ja sem chtel taky Skareba a nevedel sem taky co vzit! Ale byl sem spis pro packu na korunce, zas tak by me nevadilo sahnout ne korunku a u remote to mas dalsi bowden na riditka! A daksi vec, co se muze ******! Nakonec sem byl rozhodnutej pro Skareb S packou na korunce a vyskytla se dobra nabidka na Blacka 100mm SPV tak sem to vzal a nemuzu si to vynachvalit!

      0 0
    • MARIN  

      LO mam na korunce a pouzivam ho dost casto ale jeste jsem se nedostal do situace ze bych ho nehohl zapnout.Vzdycky ta chvilky na sahnuti po korunce je. Umisteni na riditky se mi nejak nezda. Uz takhle mam riditka zaflakany computerem a tepakem. Navic ta packa na riditka neni u Manitou tak zmakla jako u RockShox.

      0 0
    • Daf  

      Me se skareb v sede nehoupe, takze vidli zavirem hlavne tesne pred tim nez jdu ze sedla. To ale neni moc casto takze mi stelovani z korunky zas tak moc nevadi. Lock na riditka bych asi taky snes, ale nemam tam pro nej moc mista :)

      0 0
    • Orbis  

      no takze nakonec mam objednanyho Skareba Elite LO hold manitou musi jeste to zavirani z riditek promakat, byl jsem si to vyzkouset, a neni to nic moc, na korunce je to jistota:)))

      jinak vsem moc diky za nazory:-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.