• HLAVA

    tak me jeno ze zvědavosti zajma jestli vice bikeru ma spis pro kolo jenom nějake mistečko nebo třeba celou garaž nebo nějaky pokoj a tak podobně

    0 0
    • rhuman  

      kolo mam vedle postele a kdyz neco delam, tak v sini, kdyz neco vic spinavyho, tak na chodbe (panelak)

      0 0
      • duk  

        Jedna dilna mistnost 5×4m a pak uschovna takova spizirna 2×4m.

        0 0
    • jakub  

      primo dilnu kerou se v posledni dobe snazim vybavit aspon tim nejdulezitejsim, jinak prave tam mam asi 5 kol z toho 3 rozdelany… je super mit na biky dilnu (to sem nepatri, ale dyz kouknes doleva tak v ankete uvidis domecek kde ta dilna je … vsechny zvu ) aaaaaach to bude nadavek...... ((((-:

      0 0
    • vlk  

      mam plně vybavenou dílnu, ale kvůli strojům a štelářům tam není tolik místa aby se tam celé kolo vlezlo a zároveň ho bez omezení opravoval.Tak si vždy vynesu nářadí ven a dělám to na dvoře na dlaždičkách-v zimě v garáži nebo ve sklepě.

      0 0
      • Seveřan  

        Drobnosti v předsíni a větší věci v garáži. Jinak žena pořídila báječný kufřík na nářadí a já ho postupně zaplňuju :O)

        0 0
    • mastihuba  

      v dílně, v garáži, na dvoře …

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Pokoj, ale vetsinou expanduju i do ostatnich mistnosti. Nenajde se jedina, kde by nebyl aspon kus kola :)

      0 0
      • wraftler  

        som na tom podobne… v izbe mam 2 biky a suciastky tiez roztahane po byte… kludne sa mi stava ze mati zakopne o naky naboj alebo o nice v obyvacke:) a rafikmi mame dekorovanu zas chodbu… a samozrejme na chodbe sa povaluju chranice helmy a pod:) sakra neviete kde som dal retaz?

        0 0
    • Belial  

      Takže to u tebe vypadá jako u kamaráda, který měl jednu dobu, v jedné části manželské postele, rozdělanou motorovou pilu. Vypadalo to drsně :-)

      0 0
    • MARIN  

      Jako dilnu pouzivam nejcasteji kuchyn kde mam trvale umistenyho svyho zavodaka.Skrinka s naradim a druhe kolo je v predsini

      0 0
    • wroum  

      ja si muzu vybrat. bud ve sklepe, nebo v garazi, ale vetsinou to stejne delam v dilne, v lete na zahrade.

      0 0
    • fousac  

      doma maj kola vlastni malou garaz.. ;) udrzba nejnutnejsi na dvore, ale jinak se vsechno snazim smerovat do fabriky, kde je komplet vybavena dilna a spousta prostoru na skladovani „starych“ dilu.. ;)

      0 0
    • ToBo  

      male veci spravim v izbe pri posteli. pokial idem robit nieco vacsie(naposledy skladanie biku), sused ma v pivnici spraveny servis, tak zaklopem a zoberiem kluce, nieco pomajstrujem, vratim kluce a idem domov zas do izby, kde pri posteli sidli bike.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.