• liki

    Poznate nekdo nejaké bikehry? Odkial ich máte? Z akej stránky sa dajú stiahnu?? Dik

    0 0
    • Pekáček  

      Elastomania. Už nevím odkud, tak hledej, šmudlo :o) A když uhraješ všech 55 levelů, seš dobrej ;o) (pokud ti neva že je to motorka).

      0 0
      • Mata.Lan  

        Dohrát ji nebylo problém, horší to bylo s těmi 14000 dašími levely, co sem stáhl z netu… to už pak člověka ani netěší

        0 0
      • liki  

        Nevadí. Z akej stránky to možem stiahnu??

        0 0
        • Rozumik  

          http://gnet-sk.com/…programy.htm nebo si sezen dave mirra freestyle bmx, mat hoffman pro bmx a pak je aj nakej sjezd, ale jenom pro PS, maximalne to pujde pres emulator.

          0 0
          • satan123  

            co je to emulator?

            0 0
            • Rozumik  

              takovej program co simuluje prostredi playstationu na pocitaci.

              0 0
              • TinkTink  

                V zasade to nemusi byt pouze PS, ale klidne i 486 :)…

                PS: kdyby mel nekdo stary dobry UFO, tak sup sem s nim…rad bych zaparil :)…ja to mam jakysi divny :)

                0 0
                • biker007  

                  nahodou ho mam doma:).. sem taky takovej herni gerontofil:)), nejnovejsi vec co mam doma je asi z roku 2000..pak uz to slo jen z kopce.. jestli tvuj email zkousne 3,5MB prilohu tak te to poslu:)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Hele – jeste dotaz – Crusader no regret – nemas? :)…ja to hral asi hodinu a od ty doby uz nikdy :)

                    0 0
                    • biker007  

                      ne ne, tohle doma uz nemam.. ale kdysi davno sem to hral:) jeste v dobe kdy moje Pentium 100 byl nejrychlejsi komp siroko daleko:)). jo a ted sem si stahnul Transport Tycoon Deluxe predelanyho pro DirectX.. takze uz muzu konecne vyhodit starou ISA zvukarnu co sem mel v kompu jen kvluli tomu:))

                      0 0
                    • rock  

                      Myslím, že toho Crusadera mám – a s trochou štěstí jedničku (No Remorse) i dvojku (No Regret). Podívám se, až přijdu domů, ale jestli to chceš, vymysli nějakej způsob, jak by Ti to mohl Naprostý laik (já) poslat …

                      0 0
                • Pavlos  

                  Ja ted parim Spellcross:D

                  0 0
          •  

            na to ps se to menovalo No Fear Downhill Mountain Biking, ale je to stary jak… a nic moc

            0 0
      • myc  

        nekde jsem videl obdobu elastomanie na BMX, ale uz si nevzpomenu kde to bylo

        0 0
    • RapMan  

      Matt Hofman BMX – jedna z mala her, kterou jsem dohral do konce, je to super hra a dost me to bavilo, asi nekdy zavzpominam, pokud ji nekdy jeste nekde najdu.. :)

      0 0
      • Freestyle MTBer  

        Me se o dost vic libi Dave Mirra Freestyle Bmx.Mat hoffman je na enginu tony Hawka takze je to takove nic moc treba v cele hre neni jediny poradny funbox.A navic v Mirrovi je vic triku a muzes je kombinovat.Ale oboje dokaze pobavit :-)

        0 0
    • okodak  

      ahoj, existuje super hra na ps2 Downhill domination. vyberes si kolo, komponenty, hraje super muzika a je tam spousta trati a volitelnych rezimu hry, jako tech. downhill, freeride aj. Ale sehnat ji je problem, to fakt vim!

      0 0
    • Tomcat  

      Všeobecně Bike hry nejsou. Není totiž tolik lidí co by si jí koupilo (počítám stím, že si jí stejně od UK na východ skoro každej zkopíruje) aby se vyplatilo je programovat.

      Prostředí PC Seriozní hra z prostředí kol je simulační strategie TdF a serie DaveMirra PRO BMX nebo Hoffman BMX. Pak tu je je ještě Trek Downhill a jedna Freeride hra. . Zpracováním to jsou spíš dema a úroveň 486.

      Pokud se jedná o prostředí jedné stopy v terénu je to lepší. Pro adrenalin tu sou hry MTXtrax a MotocrossMadnes 2

      Pak tu je ještě spousta blbostí (2D) hříčky (Elastomania, Freestyle BMX…)

      Pokud se je podíváme na svět konzolí („Micro&Soft-Xsock, Sorry-PainStation and Ni tě do-GayCube“) je tu:

      BMX: DaveMirra a Matt Hoffman

      MTB: No Fear Downhill Mountain Biking, Downhill domination,

      MX: MTXtrax

      Důležitý upozornění na emulátory na PC, nic není na 100%. Takže reálně použitelném emulátor Boxu , PS2 nebo Gcube není. U Gcube to trochu lepší , ale emulátory PS1 sou nejdál, ale i tak to sou betaverze. Jinak i ze sebe výkonnějšího počítače udělají uslintanou 486ku.

      stranky ne spíš hledej na P2P

      0 0
      • Richie  

        To No Fear Downhill Mountain Biking a Downhill domination je primo na PC nebo jenom na PS?

        0 0
        • Tomcat  

          Ne je to na PlayStation (painstati…)

          No fear Downhill je na PS1 takže s nějakým emumátorem by to bylo trochu použitelný.

          Pokud se jedná o DHD na PS2 tak na emulator zatim zapomeň

          0 0
    • tradic  

      neni to sice bikehra, ale blbost je to pekna http://flashgames.borec.cz/…ec-drunk.swf

      ja jsem usel 31 metru. :)

      0 0
      • Twisp  

        74:)

        0 0
        •  

          seš asi nakej trenovanej, ja jen 32 :( asi na sobe budu muset zapracovat

          0 0
          • Sethi  

            64m :)

            0 0
            • sepp  

              55 metrů

              0 0
              • zac  

                zatim vedu! 78metru! ale myslim ze az to najde Fousac tak nemame sanci… :)))

                0 0
                • Jogador  

                  Já mám 72,ale znám člověka, který dal nejakých 90, podle mě ale po 70 to jde nějak do háje, 70 mám asi 15krát,pak prostě spadne:)

                  0 0
                • fousac  

                  pro ja?? proc zase ja ?:-| co si furt myslite, ze sem jako imrvere nalitej nebo co?? to ze si clovek rad posedi v hospudce na pokec, neznamena hned, ze je nejakej notor nebo co.. pcheee.. jenze tak to vubec nejni.. a kdo neveri, ma ve ctvrtek jedinecnou sanci se u pigiho ( http://www.e-stranka.cz/pigi )presvedcit i za doprovodu zive country kapely ( sok.webpark.cz).. ;))) (ano, toto je reklama ;)

                  P.S. neukazu vam nic, na AMD K5-II kloknuty 266@300MHz se to hrat neda.. :(

                  0 0
              • Mata.Lan  

                164m … jak se dostanete za 70m musíte hodně rychle kmitat myší:) Teď už mi to jde, ale už mě to nebaví. Každopádně hned po elastomanii nejlepší hra s cyklistickou tématikou:)

                0 0
                • Jogador  

                  Už to nepij:)

                  0 0
                  • Mata.Lan  

                    Já sem střízlivej, ale nevypadalo to tak, podle toho, jak se ten paňác celou dobu motal:)

                    0 0
                    • Jogador  

                      no nevim, máš to zřejmě dobře natrénováno na ostro:)

                      0 0
                    •  

                      hele co to je to co mas na strankach ja sem tam krom toho divnyho nic nenasel, a nejako sem to nepochopil, vlastne vubec, co to jako ma bejt

                      0 0
                      • Mata.Lan  

                        To je kaleidoskop. Známej dělá design a webdesign, já mu k tomu dodávám kód, tak že je to taková reklama na nás. Ještě to není úplně dodělany, časem tam budou fotky, kresby, informace a kaleidoskop bude mít víc funkcí. Zatím můžeš jen jednotlivy segmenty otáčet a barvit je:) http://http:\www.dabraka.com

                        0 0
    • Dumbo  

      „PRE VSETKYCH PRIAZNIVCOV ELASTOMANIE“

      vcera som sa dostal k nejakemu DH biku do elastomanie… podobne kangaroo red soil…

      no ak ste este niekto prerobyli v LGRKite… povodnu motorku na MTB… tak PLS dajte vediet… a ked tak… tak poslite na moj mail :-) dikes…

      0 0
    • Dumbo  

      www.onlinehry.sk/hra.aspx?… doporucujem zahrat masaker downhill :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.