• JMT

    Chci si kopit nove sedlo na xc (celodenni svihy) mam pells rx a to mi fakt nesedi, rozmejslim se mezi: selle italia slr xp, fizik gobi a nisenne, jake sou vase zkusenosti ? nebo nejake jine ? prosim poradte !!!

    0 0
    • BB  

      dobra zkusenost se slr xc gel flow, lehke a prekvapive pohodlne, minusem je pry kratsi zivotnost. Me zatim rok drzi.

      0 0
    • igor  

      ja som teraz najspokojnejsi s Flite gel, Gobi bolo na mna moc prehnute, Nissene s gelom ok, ale dost tvrde.

      0 0
    • aortacek  

      Doporučuji WTB Speed V ProGel, najeto cca 600 km max. spokojenost.

      0 0
      • Quake 9.0  

        Přikláním se k WTB. Mám Podium a maximální spokojenost! Jezdil jsem i Speed V Comp steel a opět maximální spokojenost.

        0 0
      • RapMan  

        Ja mam WTB Speed V race, a taky dost v pohode, pohodlny… Nekdo ti muze psat ze to je v podstate Velo, no a co, me se na tom sedi dobre, to je hlavni…

        0 0
    • wroum  

      nisene TI – bez jakychkoliv problemu, ale kazdej ma jinou prdel.

      0 0
    • McBlacky  

      flite ti, mám ho jen krátce, ale první švih na něm a 100km na pohodu, pro mě lpší volba než nisene, ale to jsem měl jen crmo, takže to není férový srovnání. Pells je fakt prkno, potvrzuju :)

      0 0
    • mh  

      Mám nisene , najeto 700 km a v pohodě

      0 0
      • Volf  

        Pro mne bylo toto sedlo naprostým utrpením a tak velkým, že jsem ho dal známýmu po 2 000 km zadarmo. Na kolo jsem dal Selle Italia Trimatic Gel a naprosto si chrochtám, ale ten můj kámoš taky.

        0 0
    • biker007  

      Selle Italia SLR XP s vanadiovyma lyzinama. Mam najeto na nem na silnicce zatim cca 1100km a je to nejlepsi sedlo co sem kdy mel. od te doby co ho mam sem uz zapomnel co je to kdyz boli zadek:) a k tomu ta vaha.. krasanych 165g:) na biku mam pells RX Ti a to je pohodlne o trochu mene, ale taky v pohode. Jen na pellse musim mit kratasy s vlozkou, na SLR-ku necitim jestli jedu s vlozkou nebo bez..

      0 0
    • Rolei  

      Mám asi 2000km nisene a průšvih to není ale nic moc, ohlížím se pomalu po jiném…

      0 0
      • pavelr  

        Mám nisene cp magnesium asi 12000km a není to žádná sláva. Vloni po celodenním švihu vesměs v terénu jsem si nemohl týden sednout. Zadek jsem měl úplně sedřenej.

        0 0
    • Meesha  

      SLR Ti nebo XC

      0 0
    • adco  

      Ja som s Fizik Gobi spokojný, minulý rok som s nim prežil v pohode aj 250 km za deň, teraz v nedeľu 140 km na úvod sezóny a zadok v poriadku.

      0 0
      • Seadat  

        di do Nisene je v poho!Jezdim ho uz dost dlouho abych ti rek ze je vopravdu super! Mam to celokozeny cerny na titanu bez zadnych gelu atd a sem max spokojenej!mam ho uz 2 roky a nic jinyho nikdy nechci, ale je to na tobe-kazdymu sedi neco inyho!

        0 0
    • Twisp  

      SLR TT

      0 0
    • enjoy  

      neodsuzuj hned:-) ja jsem si po svezeni na testovacim RBcku znicil prdel o nisena s titanovyma lizinama a rikal jsem ze tohle nikdy!!!a co ted asi na kole mam ze jo:-).ps:s CrMo:-)

      0 0
      • JMT  

        toho pellse odsuzuju uz roky… :-) takze tim ze si na nej clovek musi zvyknout to nebude…

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.