• Pavlos

Shimano bude opet delat rapidfire:)

• enjoy  

uz jsem to tu psal,ale nikdo se nechytil.tak treba na tebe jo:-)

• Pavlos  

Uvidime ja to ted zjistil a pred chvilkou prisel z venku takze..

• enjoy  

akorat nechapu co mysleli tim ze bude nekde mezi XT a XTR,tak co to teda bude?:-)

• ravo  

Pravděpodobně jen T :-)

• Pavlos  

ja myslim ze to nebude vnejake rade ale jenom tak

nektere veci shimano dela mimo rady

• enjoy  

no XT 03 razeni ma oznaceni SL-M750 a tohle ma SL-M751.takze to bude proste XTecko a je to:-)

• Pavlos  

hmmmm asi mas pravdu

• JirkA  

Co to je rapidfire?

• Pavlos  

rychlopalna zbran na kolo:)

• JirkA  

Jsem to myslel vazne, no tak jo, najdu si to sam…

• Pavlos  

Sory

je to packove řazeni od shimana

• enjoy  

co to je sory?:-)

• Pavlos  

Sory=promin Nekteri lidi by potrebovali kurz angliny:) a nekteri zase cestiny:))))

• JirkA  

To jsou snad vsechny, ne? Teda asi krome tech novych dualu.

• Pavlos  

Bingo

• ravo  

Rapid Fire jsou ty, které se mačkají palcem a ukazováčkem. Jejich předchůdci se mačkali jen palcem.

• JirkA  

Sorry chlapi, bud jsem uplne blby nebo ospaly, ale proc potom ta uvodni veta „Shimano bude OPET delat rapidfire“. To uz snad dela 100 let ne? Co pamatuju, tak ta dvojpacka na palec se delala tak v roce 92?

• Lišák  

Jen pro upřesnění-rapidfire se začaly dělat po jednopáčce umístěné shora na řidítku a ovládaly se pouze palcem. Po nich následovaly rapidfire plus, které se ovládají palcem a ukazovákem. Aspoň pokud si vzpomínám :-)

• djano  

Dobre si spominas :-), jazdil som aj RF aj RF+, musim povedat ze zatial som nic lepsie ako RF+ nejazdil (vratane radiacich rukovati-tam sa mi rata mikroindex na radeni vpredu).

• lubos  

Aaa, Pavlos & enjoy zacinaji vecerni radeni na fore :-))), ze bych se pripojil ? Urcite zas jde o prekonani nejake prispevkove hranice … :)

• Macik  

To je sice hezký, ale pokud nebudou dělat i neinverzní přehazku, tak je to stejně k prdu. Zvykat si na obrácené řazení??? (palcem dolů, ukazováčkem nahoru) Nevím proč bych to dělal.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.