• pipinX

    Co tomu říkáte ? http://www.korinekbikes.cz/redsys/cl37.htm

    0 0
    • wroum  

      nechapu v cem je ta nabidka dobra.

      0 0
    • funtomas  

      jo dobrý kolo, mám jeho plagiát resp. super prior 940 asi měsíc a pořád se mazlíme.jen na tu olympiádu to zatím nevypadá :-) měl sem ke značce nedůvěru ale mít větší garáž dám je vedle sebe.

      0 0
      • zapi  

        dám 45 000

        0 0
        • zapi  

          já dám 46000

          0 0
          • zapi  

            poprvé, podruhé, je vaše

            0 0
            • Indian  

              Ten rám bych rozžezal a dal k rajčatům aby se nelámala když rostou. Ojeté erko má cenu tak 10táců (hydra) a to musím prohlédnout mikroskopem než ho koupím.Zbytek tak 4litry. To znamená že to je nabídka uplně o ničem. Můj názor a třeba mě ukamenujte:-)

              0 0
              • Lada1  

                400km jete kolo ? cena noveho muze byt ca 80–100 tis. a ty bys to videl po 400km na 14 tis. ???

                0 0
                • wroum  

                  mas recht, spis na tech 12 tis :-)

                  0 0
                  • Indian  

                    80–100tisíc ?!?! To bych měl ještě v lepším osazení RM Vertexa, Klein Atitude nebo S workse. Pokud bych to teda nekupoval za MOC v našich kamených obchodech,kde je na tom x% navrch. No pravda že 14tis by bylo opravdu málo. Tak 16 by šlo.Ovšem pokud by to mělo opravdu 400km,to se ale nedá dokázat,opravdu by se to muselo řádně prozkoumat do hodně velkejch detailů. Znám pár takovejch co prodávali biky s tím že maj 600km a ve skutečnosti měly tak 10 000 a to se na nich řádilo. Ale to je fuk,to není můj problém,já to kupovat nebudu…

                    0 0
                    • wroum  

                      ja taky ne. co bych s tim delal?

                      0 0
                    • Feďa  

                      Taky bych se rozmýšlel zda-li má dát 16.000 za tohle kolo, když můžu mít za stejný peníze funglovku od renomovaný značky – např. Scotta na Aceře s elastomerovou Suntorkou:-))))

                      0 0
                    • Lada1  

                      ty muzes sehnat novy napr. S Works Epic za cenu 80–90 tis ??

                      0 0
    • Siddha  

      ale jo, proc ne. je to od Korinka, neni blbej, nepodepsal by se pod neco, co by byla vylozene vysirka…

      0 0
    • McBlacky  

      asi půjdu trochu proti proudu, ale já bych za něj dal tak 35000 max, je to kvalitně osazený. To že je to po Rádesovi mu cenu nepřidá ani neubere. ps: ta objímka na sedlovku je vtip nebo co?

      0 0
    • Corbett  

      Pěkný kolo to je, ale pro normálního smrtelníka na hovno. XTR by šlo časem do prd.. a stejně by se nahrazovalo nišíma řadama, tak proč si nekoupit raději nové kolo za ty samé prachy na XT s dobrou vidlí.

      0 0
      • enjoy  

        ze by XTR vydrzelo min nez XT?:-)

        0 0
        • BB  

          jak co, napr. kazeta XTR diky titanovym pastorkum se sjede drive nez XT, naopak prehazovacka XTR je kovana a oproti XT vydrzi vice. Je to komponent po komponentu, celkove si myslim, ze ta kazeta je spise vyjimka.

          0 0
    • Lister  

      Tady vůbec nejde o to jsetli to je dobrá nabídka nebo ne. Nakonec to koupí nějaký snob, který najede tak 200 km za rok a bude ho ukazovat všem kámošům a říkat, že to je kolo co ho měl Kořínek na Olympiádě. Jezdit na tom asi nebude, protože by nedošáhl na řidítka.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.