• cztweety

    Avalanche 1.0 Disc. Chci si kupovat tohle kolo,máte s ním někdo nějaké zkušenosti ? Popřípadě poraĎte nějaké alternativní. Díky

    0 0
    • RomanP  

      Když jsme kupovali nový kola, vzali jsme pro přítelkyni právě tohle, akorát s véčkama. Možná časem sundám ty traktoristický pláště (2,1 a 1,95) a dát tam nějaký 1,8, ale jinak na její ježdění supr. Myslím, že to kolo je pro její jízdy i předimenzovaný a že by sneslo i tvrdšího jezdce. Je to poslušnej, hravej a dobře ovladatelnej stroj, možná vyměnit vidli, v týhle cenový relaci nemá nikdo zázračnou, ale jí to stačí. To? můj názor

      0 0
    • Nikdo  

      Ja mam Avalanche 2 z minulyho roku. GT tuhle radu smeruje na agresivnejsi (vice do terenu) XC. Neni to kolo pro chrty a pro lidi co jezdi vetsinou po cestach. Je zivy a dobre ovladatelny a ty traktory
      se v terenu hodi (ale na silnici zdrzujou). Bral jsem radsi 2 i kdyz jsem uvazoval o 1, protoze jsem nechtel priplacet za vidli Judy TT, ktera mi prisla lautr stejna jako Mozo R200 (akorat to Mozo je hezci :). Ted davaj na 1 nejakou Judy C, tu neznam, ale moc bych ji neveril, pokud by to slo tak bych ji nechal vymenit.

      0 0
    • tradic  

      kup si Meridu :)

      0 0
    • teebee  

      Mám Avalanche 1.0 ročník 2003. Jsem s ním moc spokojenej. Je ale pravda, že jsem měnil některý komponenty.Vidle Judy není to pravý, dostal manitou Axel Super. Pak jsem skoro nepoužil Tioga gumy, jsou hrozně hrubý. No a pak už jen takový drobnosti jako výměna vlaštovek za rovný s rohy, nový představec, sedlovka a sedlo :-). Ale ten rám je fakt super!

      0 0
      • Romain  

        Jakou sedlovku a pláště? Osvědčili se Ti jako lepší?

        0 0
    • cztweety  

      Tak jsem to kolo koupil. jdu si pro něj ale až v pátek,protože neměli na skladě tu velikost co jsem chtěl :-( Ale už se na něj těším,hned vyrazím někam do terenu :-) Čas ukáže jaký komponenty vyměním.
      Díky za rady.

      0 0
    • universal33  

      mam ho, a jsem s nim spokojen, plaste tam necham traktorovy, jenom jsem si vymenil sedlo za svoje na ktery jsem zvykly, delsi predstavec (120mm) a razeno od SRAMu.....vice na http://universal.vmoste.cz

      0 0
    • marapara  

      Je to slušný základ, ale vidle a brzdy nic moc. Vidlici bych dal určítě lepší a brzdy taky.

      0 0
    • JIRA  

      Kamarádka si ho koupila – líbilo se jí. Vidlice jí chodí max. 2 cm (!!!) a to kolo je dost těžký. Takk šíleně tvrdý sedlo co tam bylo se taky jen tak nevidí. Kdyby si koupila třeba SATISFY LX, tak to stálo stejně a výbava by byla lepší.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Tak eslis už ho koupil, taxi rovnou vyměň vidli a brzdy viz diskuze Hayes Sole. Jinak pohodovej stroj.

      0 0
    • enjoy  

      hodne penez za tak spatny kolo,jak si se tady uz dozvedel..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.