VIDLICE na mejch 110kilo do 8000 ?

45 nepřečtených
  • crom

    Prosim o radu s vidlici,vazim totiz 110 a na kole mam Manitou axel a ta to nezvladne,chtel bych bud Manitou nebo Marzocchi.Dik moc

    0 0
    • Martyss  

      A zkoušel si vyměnut pružinu?:-)

      0 0
    • crom  

      nezkousel ale jak jsem se docetl tak to stejne nema asi cenu ta nejtvrdsi je prej do 95kg

      0 0
    • speedy gonzales  

      tak s axelem bych se citil tak trochu napjate…kdy to konecne praskne

      proc ne mx comp?? cena na eshopech vyborna. vydrz jakbysmet. v tvem pripade radsi asi vzduch. jedina kritika, ktera na ni tady byla je, ze ji moc lidi chvali… (kritiku citlivosti nepocitam protoze si myslim ze ji muzes velice lehce nastavit na sve potreby-bez vymeny pruzin)

      0 0
    • crom  

      MX Comp o te jsem prave uvazoval a nebo jsem chtel manitou scareb-tak nevim?

      0 0
      • hanz  

        na skareba zapomen, ten nemá ani tu nejmenší šanci tu váhu vydržet.

        0 0
      • cabbage  

        muhehé, skareb:-))))))))))

        0 0
      • jonti  

        scareb :) na 110 kg skor Splice alebo Black, ak maju tvrdsie pruziny

        0 0
        • TinkTink  

          Splice taky ne…Splice na 110 kilo radsi taky ne…ten Black mozna…

          ale radej MX Comp…ten tech 110 kilo vydrzi.

          0 0
          • j-c  

            Zkus hodit na zada 40 litrovej camelback a projed tu splice jestli vydrzi.. pak dej vedet :)

            0 0
            • TinkTink  

              Ty se dneska nejak nudis :o)))

              Hmm…nechce se mi nicit si zada…to by me na prvnim skoku prelomilo :)

              0 0
            • blue  

              myslim, ze pod tim camelem by Tinkovi driv praskla sedlovka, nez splicka :-) krom toho by mu to jezdilo samo od sebe po zadnim, takze by se vidle tezko zlomila :-)

              0 0
              • TinkTink  

                Nevis co hovoris :)…

                po zadnim by to imho nejezdilo…geometrie je v pohode…jezdi to presne jak chci :)

                0 0
                • enjoy  

                  to ale neznamena ze je geometrie v pohode:-))

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Asi nema cenu Vas presvedcovat…ale myslim ze kdyz jste na tom ani jeden nesedeli, tak jsou todle moc rychly soudy…geometrie je uplne v pohode.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To sem zvedav co by rekli na moje kolo :) No radsi sem fotku jeste nedam dokud to nepoladim k obrazu svemu.

                      0 0
                    • enjoy  

                      ale vzdyt ja to nemyslel zle:-).nesedel jsem na nem a myslim ze bych se na nej ani nevyskrabal:-)

                      0 0
                    • blue  

                      dyt sem proti tvoji geometrii nerekl ani slovo… ze ty nezeres maso? ;-)

                      0 0
      • marapara  

        No to by sis dal se skarebem :). Ten by ti vydržel pár týdnů, párkrát by šel na doraz a bylo by po něm. To je lehká vidle na XC, rozhodně ne na váhu 110 kilo.

        0 0
    • crom  

      dik za radu:)))

      0 0
    • norman  

      Mám sto kilo a s MX Comp ETA si moc libuju, přišla mě na 9000,–.

      0 0
      • lubomir  

        Mám 106kilo a měl jsem i 113 a nedám dopustit na MX Comp ETA , vřele doporučuji .

        0 0
    • crom  

      Dik za rady:)MX Comp ETA stoji skoro 10 a to je uz moc ja se chtel vejit do 8,takze pujdu asi do MX Comp AIR 105 mm

      0 0
    • crom  

      tak jsem dnes koupil tu ETU,doufam ze bude stat za ty prachy:)dik vsem za pomoc ve vyberu

      0 0
      • wroum  

        jojo ETA je dobra znacka. koupils mixer nebo zehlicku?

        0 0
    • JMT  

      marzocchi mx comp

      0 0
    • stan222  

      Vozim MX Comp Air 85, mam kolem 115kg a prijde me to v pohode. Nekdo rika ze je mene citliva, ale me prijde akorat.

      0 0
    • D.E.O.R.E  

      Manitou Splice,Black,Mi­nute. Marzochi MX...........

      0 0
    • lenochod  

      Tož prodávám Fox RL 100mm – nová sundaná z nový Kona King Kikapu. Cena 13000,–Kč. Nastavení: tlumení odskoku, citlivost na nerovnosti, tvrdost pružení, uzavírání. Myslím že to by nebyla špatná volba. Já jdu do většího zdvihu.

      0 0
    • racker  

      Měl jsem stejný problém jako ty (naštěstí už nemám, sundal jsem skoro 30 kilo). V té době jsem jezdil na GF Sugar a používal jsem vidli Manitou Sherman 130 / 110, s titanovou pružinou (tou nejsilnější). Měl jsem s tím ty nejlepší zkušenosti, vidle je tuhá jako blázen a žehlí skvěle. Tlumení TPC+ taky super.Jasně, je trochu těžší, ale to ti při tvé váze nevadí (rozdíl proti skarebu je cca 95 dkg) Pokud bys měl zájem, ještě tu vidlia obě pružiny mám – prodám ti ji za pět tisíc, je po repasi a v pořádku.

      0 0
      • borda  

        hele, da se ta vidle trvale jezdit na 110?

        0 0
        • borda  

          jo a čepy na véčka asi nemá, že jo?

          0 0
        • racker  

          Takže k více dotazům. Čepy na Včka pochopitelně nemá. Jezdit na 110 trvale se dá, ale záhy přijdeš na to, že k tomu není moc důvod. A že je to skoro kilo navíc? No, když máš 110, k tomu nějakej bike a možná camel nebo tak, zpočítej si procento nárůstu hmotnosti. Sundat z bika kilo hmotnosti stojí většinou hodně peněz (záleží to na tom, z čeho vycházíš) – sundat ho z panděra je docela laciný a prospěje ti to víc, než drahé tunění nebo vidle, která je na tvoji hmotnost málo tuhá…

          0 0
      • lubos  

        Jenom kilo navic ? No, hmmm … :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz ma jezdec navic kil tricet, tak je to zanedbatelna hmotnost ;)

          0 0
          • náčelník  

            „Mohutná kola pro mohutné jezdce jsme začali dělat v minulém roce a vypadá to, že to má smysl. …alespoň je hodně jezdců, kteří si to myslí!“ (komentář firmy Kona k modelové řadě Hoss)

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.