• makar

    Chci se zeptat na kompatibilitu řetězu se sadou.Mám sadu XTR s kazetou CS-M 960 a v servisu mi namontovali řetěz HG-73. V prospektech k této sadě patří řetěz CN7701.Na obalu od řetězu HG-73 není moje kazeta uvedena. Ta je uvedena až u řetězu CN7701. Mohu mít u této sady řetěz HG-73?

    0 0
    • Azagthoth  

      Sorry za off topic, ale tiez by ma zaujimalo ci moze byt retaz sram a kazeta shitmano.thx

      0 0
    • Twisp  

      bez problemu

      0 0
    • Lister  

      HG-73 je taky na devítku tak v pohodě. Já jsem řešil opačný problém jestli mám na kazetu Deore namontovat vyšší řetěz. Prodavač mi tvdil, že ten řetěz na to bude moc tvrdý a bude ji sjíždět. Nakonec jsem nasadil XT(HG-93) a zatím bez problémů.

      0 0
      • Cejlon  

        Mám HG 73 na Sram 9.0 a je to fajn.

        0 0
      • zac  

        Vcera mi to v servisu taky rikali. Chci na deorku kazetu retez sram PC99 a ten je pry na tu kazetu hrozne tvrdej a rychle ji sjede, takze asi pujdu do XT kazety a deore pujde do sveta.

        0 0
        • Azagthoth  

          no ja som prave dosiel zo shopu a kupil som kazetu Deore a retaz Sram PC49, dufam ze to nebude ******…???

          0 0
          • pavelr  

            Nebude, ale nejpozději po 800km řetěz překontroluj, jestli není vytahanej.

            0 0
      • makar  

        Díky, zkusím to HG-73 sjet. Jak píšete tak asi míň vydrží. Ptal jsem se v obchodě a tam mi prodavač řekl, že na XT dal řetěz XTR a moc mu to nechodilo. Sám mi na kazetu XTR doporučil HG-73 nebo HG-93. Proto mi to tam taky namontoval. Bál jsem se opačného problému, že mi HG-73 nebude moc chodit na XTR kazetě.

        0 0
        • hydrant  

          prodavač překvapuje, místo aby z tebe vytáhl prachy, doporučí levnější řetěz, zřejmě dobrej oddíl :o) . Tak a? Ti to chodí.

          0 0
      • hydrant  

        na silnici jsem vždycky ke kazetě SHI 105 ( HG 70 ) nebo SHI Ult. ( HG 90 ) vždycky řetězy doporučované výrobcem k Ultegře nebo DuraAce a žáden problém. Jen když jsem dal Sedis, tak to moc dobře neházelo na větší pastorky, musel jsem přetahovat Dual Control páku ( SHI Ultegra ), tak tam šel zpět Shimano řetěz.

        0 0
        • Bobo  

          Výrobce vždycky doporučí, co se mu hodí. Před čtrnácti dny jsem dal novou kazetu Ultegra a k tomu C9 řetěz a chodí to jak divý.

          0 0
          • Indian  

            Od Deore po XTR je v řazení a pohonu vše naprosto kompatiblní a záměné. Teda (placky,kazeta,ře­těz,šaltr i smyk) můžeš to mezi sebou měnit jak se ti zachce a nebude sebemenší problém. Můžeš k tomu volit i kazetu,nebo řetěz od Sramu,také plně kompatibilní.POZOR, musí být všechno 9spd.

            0 0
            • pepek  

              Mám XTR přehazku, kazetu LX devítku, řetěz Sram PC 48 (osmičkový): všechno chodí jak po másle.

              0 0
          • Clodman  

            Jo taky sem prdnul na ultegru řetěž C9 a běhá to v pohodě

            0 0
          • enjoy  

            takze to nepasuje?:-))

            0 0
            • Bobo  

              :-) Chodí to super. Hlavně si od té kombinace slibuju dlouhou životnost. Vzájemné nekompatibility je potřeba se dopředu moc nebát a trochu experimentovat. A to ještě ani neříkám, co k tomu mám za převodníky :-).

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.