• Rampage

    Nemáte už nikdo zkušenost s novejma Pythonama s MRC ,nejlíp v UST ? Vzorek po straně byl zvětšen takže by to mělo zlepšit jízdní vlastnosti v zátáčkách, věčná kritika Pythonů. Jestli někdo máte i loňský UST Pythony prosím napište zkušenosti také. Moc Díky

    P.S Jestli se někomu líbili ty stříbrný tak už je dělaj i v klasice.

    0 0
    • Seb  

      Na zadním kole mi loni vydržel UST 04 5tis.km.Ted tam mám duši a ještě něco najezdím,stejně ted to počasí na ježdění do lesa moc není.Na ty nové jsem taky moc zvědav,hlavně aby zustala kvalita.

      0 0
      • Rampage  

        Jak seš s nima na tom s defektama?

        0 0
        • Seb  

          Jeden defekt ke konci sezony,tak jem tam dal duši a jezdím dál.Spousta kamarádů je ma taky a až na jedno najetí na nůžky/uprostřed lesa rezavé nůžky/jsou spokojeni.

          0 0
          • Rampage  

            Tak já ty nový teda zkusim :-)) Váhal jsem ještě mezi Continentalama, ale neslyšel jsem na ně v ust žádný ohlasy. S Pythonama snad nemůžu sáhnout vedle, na suchý maratony budou v poho. Díky za ohlas!

            0 0
            • miťo  

              Hele, brzdi a zkus Schwalbe Racing Ralph 2,25". Ja jsem z nich nadsenej. A to je mam v dratu (kevlar za vybornou cenu jeste neni). Vali jako svine a v terenu se oprou lip nez Pythony (ty jsem vozil tri roky – tri pary).

              0 0
            • Meesha  

              Fakt se delaj sedivy normalni? resp. Air Lighty? To by se mi libilo! :-) Taky bych mozna zkusil ty Ralphy – delaj se v UST. Ale nevim jestli by ti ve predu prolez Skarebem.

              0 0
              • Rampage  

                Air Lighty bohužel šedivý nejsou http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… Ale normální Pythony (560g) se v černo/šedivý dělaj ust i normál. Dokonce na výběr kevlar i drát…

                0 0
                • Meesha  

                  v dratu 630g a 800Kč – to teda nic moc! :-/ Mozna bych zkusil po ralphech ten kevlarovej.

                  0 0
              • Rampage  

                Myslim že by se do Skareba určitě nevešel maximálně tak 2.1 a i tak by to byla stěrka na bahno :-))

                0 0
                • Meesha  

                  Nekdo tady RR a Pythona porovnaval a tusim, ze vysli rozmerama skoro nastejno – sou hodne vysoky.

                  0 0
                  • Rampage  

                    Mezi pláštěm a tim obloukem na vidlici tušim musí bejt podle návodu něco kolem centimetru. Myslíš že by 2.25 a 2.0 vycházelo nastejno?

                    0 0
                    • Meesha  

                      Nevim, jestli je rozdil jen v sirce nebo i vysce, ale spis jen v sirce. Muzem tam treba zkusit toho myho Ralpha, ale rek bych, ze by se tam meli oba v klidu vejit – zase takovej extrem to neni.

                      0 0
                      • Rampage  

                        Teď jsem to chtěl napsat :-)) Až někam pojedem, vyzkoušíme to.

                        0 0
                        • Meesha  

                          Mam 2.1 – ty pujdou urcite, spis sem myslel jestli nechces ty 2.25

                          0 0
                          • Rampage  

                            no jasne 2.25 :-))

                            0 0
                            • Meesha  

                              Takovej chrt a 2.25??? Bys mel dat spis Fast Fredy! :-)) Ty RR sou univerzalnejsi, ale zase ty Pythony ti budou vic sluset! :-) Tezka volba…

                              0 0
                              • Rampage  

                                Blázníš :-))) 2.25 Neee takhle sem to nemyslel, jenom sem chtěl dokázat že ty 2.25 se dopředu nemůžou vejít, jenom sem to chtěl zkusit. 2.25 bych na kolo nedal. RR sou bezesporu výborný pláště, ale v bezdušovim provedení u mě vyhrává ten Python. Nějak těm RR v ust nemůžu přijít na chu? :-)) Prodávaj se vubec někde?

                                0 0
                                • Meesha  

                                  to je rozumny! :-) V Bikeranchi je meli vystaveny na Sportpragu.

                                  0 0
                                  • Rampage  

                                    Jde o to že po zkušenosti s Ritchyem, chci bezdušový pláště od nějaký ,v tomhle oboru, profláklý značky, která už je nějakej rok vyrábí. Od mnoha lidí už sem slyšel ,že bezproblémový je puze Hutchinson + Mavic .Kdybych nevozil bezdušovky tak do nich určitě jdu. Pythony posadíš na ráfek snad i minipumpou, s Ritchiyem nestačil ani kompresor na benzínce :-)))

                                    0 0
                                    • igor  

                                      kup si Michelin com s light /XCR DRY/, v UST urcite lepsie nez Pythony, mal som oboje. Menej defektov, lepsi valivy odpor, a aj v blate sa celkom da…take univerzalnejsie. S Pythonom vpredu v blate…nic moc /jemne povedane/.

                                      0 0
                                      • Meesha  

                                        Comp S lighty byly luxusni! Hlavne ty zeleny! :-) Ty uz si mel XCR Dry? Jaky sou? Ten se mi na vystave moc libil, ale cena je tusim nekde kolem 1400 coz je za plast dost hodne penez resp. za plaste bych to nedal!

                                        0 0
                                        • Rampage  

                                          Teda vy mi motáte hlavu :-)) Na Sport-lifu se mi taky moc líbily. To sou takový ty zelený s černym bokem? Nemáš nějakou adresu kde jsou vyfocený na Bikestore je maj ale bez obrázku. Ty vypadaj taky parádně :-)))

                                          0 0
                                          • Rampage  

                                            Teď sem koukal na Bstore a maj tam XCR Dry Tubelles za 1280,–

                                            0 0
                                            • Meesha  

                                              Musis zatlacit na BL, ze nemas na cem jezdit, at neco hodej! :-))

                                              0 0
                                              • Rampage  

                                                No jasně takhle to udělám :-))) Řeknu že sem musel sundat pláště z tátový ukrajiny :-)))

                                                0 0
                                          • Meesha  

                                            Zeleny Comp S lighty nesezenes – to byly modely 03. Pak se delali cerny s takovym modro-zelenym prouzkem – www.quickshop.cz/…y/detail.php?… – ted je maj u Zitnyho za 690 coz je dobry…

                                            Ty XCR sou cerny se sedivym behounem – http://www.quickshop.cz/…y/detail.php?…

                                            Stejne je za chvlili sjedes nebo rozrezes, tak si pak muzes koupit ty druhy! :-))

                                            0 0
                                            • Rampage  

                                              Nestraš :-)) Doufám že ty Pythony vydržej minimálně tak 5000…

                                              0 0
                                              • Meesha  

                                                No, kez by! Este vypadaj dobre Maxxis Ignitor – delaj se i v UST, ale nikde sem je nenasel…

                                                0 0
                                                • Rampage  

                                                  Mě se celkem líběj ty XCR A/T (XA/T) sou taky na quicshopu. Kdyby ses chtěl na ně podivat zblízka sou dobře vyfocený ve Velu v tom článku o Tubeless (10/04) měl je Absalon na OH. Ale dát trojku za pláště mi přijde moc. Jestli se zbláznim tak je zkusim po těch Pythonech…

                                                  0 0
                                                  • Meesha  

                                                    To mi pripada uz fakt ujety! Za to mas dva a mozna i vic paru do ruznejch terenu…

                                                    0 0
                                                  • Rampage  

                                                    Vždy? řikam jestli se zbláznim :-)) 1400 je fakt na pláště darda, to je pro lidi který je dostanou zadáčo…

                                                    0 0
                                                  • Meesha  

                                                    …treba od podporujicich rodicu?! :-))

                                                    0 0
                                                  • Rampage  

                                                    myslim když maj michelin jako sponzora :-)) Jukni ma mail něco sem ti napsal.

                                                    0 0
                                                • Daník  

                                                  Mám tady dva nepoužité v kevlaru v 2,1 kdybys chtěl,za dobrou cenu. Má to snad 560g a v testu jedny z nejlepších proti proražení. V terénu super, ale na asfaltu (kam často musím) pěkně hučí,takže jsem tenhle pár ani nenasadil.

                                                  0 0
                                            • Daf  

                                              Nechapu co resite. Vzdyd XCR Dry maj uplne stejnej vzorek a velmi pravdepodobne je to stejnej plast jako lonskej Conp S Light, ktery ted stoji 690 kc

                                              0 0
                                        • igor  

                                          nie, ja som mal este comp s light s tym modrym pruzkom, XCR DRY, ma ten isty dezen akurat maju mat tusim pevnejsie boky..

                                          0 0
                                • jecnak  

                                  Jenze 2,25ka v kevlaru ma na sirku 2,09…

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    BTW videl jsi me na Sport Lifu – vepredu jsem tam mel 2,25, vzadu 2,1 – oboji kevlar.

                                    0 0
                                    • Meesha  

                                      Jo, videl sem to. I kdyz to neni realna 2,25 tak mi to pripada hrozne siroky – takovej sjezdovej slick! :-))

                                      0 0
                • raceface  

                  Racing Ralph 2.25 se do Skareba vejde v pohodě a ještě je tam místo. Je spíš vysokej než širokej.

                  0 0
    • Orbis  

      no nemam zrovna UST ale MRC High v kevlaru

      maximalni spokojensot:-) ja jsem teda byl spokojenej i s GE ale MRC se mi zdal fakt lepsi a ten stribrnej bok nadhera:-)))

      mam na nich 3000 km a zatim vypadaj OK min jeste tak 2000 vydrzi zatim bez defektu (duse Schwalbe XXlight :-)

      0 0
    • Alex  

      Chcem prejst na UST, ale neviem aky plast na zadne koleso (dopredu dam Racing Ralph 2.25 UST) Dozadu sa rozhodujem medzi Python UST '05 alebo Michelin XCR DRY (Comp S Light). Klasickeho Pythona Air lighta mam teraz, je to pomerne dobry plast, ale rychlo z neho ubuda. Ako je na tom s defektami a vydrzou Michelin XCR Dry? (v porovnani s pythonom) PS: Sorry za mensi offtopic.

      0 0
    • Daník  

      Mě by zajímalo, jestli nemá to zvýšení bočních výstupků na vzorku vliv na zvětšení styčné plochy a tím větší valivý odpor?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.