• Luka

    http://www.lukabike.com/…n_globus.jpg

    vsimnete si poznamky o zaruce. A KDO TU RIKAL ZE TESCOPERA JSOU SHITY?!?!? :DDD

    0 0
    • Cejlon  

      To je bike:-)))Takový jsem chtěl vždycky mít:-)

      0 0
    • Hanz_Zlin  

      no a je to tady a japorad premejslel o poradnym fullu :) dlouho sme se rozhodoval mezi Sparem a a Globusem ale globus vitezi dava zaruku 12 let zatimco spar 3 roky ale pozor k tomu 3 garancni prohlidky zdarma :)))))

      0 0
    • cabbage  

      by me zajimalo na co se vztahuje ta zaruka, kdyz to kolo nema sanci prezit 12 let opreny o zed v garazi......

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No urcite ne na prvniho majitele. Spis je to zaruka pro obchodniky, ze jim to neschnije na skladu, protoze za tyhle prachy to pujde na dracku :)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Hmm. Kdyz jsem to vcera vyndal ze schranky, tak jsem si rikal: „Super!“ to zase usetrim za sjezdaka.

      0 0
    • Lance  

      jestli je ta cena v eurech,tak se mi to zda docela logicky

      0 0
      • Cejlon  

        Náhodou,je to nádherný fůůůl.Všimněte si těch komponentů,ko­toučovka by tam už ani nemusela bejt.V té ceně je to až až…:-)

        0 0
    • preacher  

      vážení, tak to je mazel…

      0 0
    • CZiko  

      všimněte si hlavně té promakané geometrie:)

      0 0
    • SavaH  

      Luko, a Fousáč pořád dumá nad tím, co na kolo ;o) Když tu má tu 12ti letou záruku na rám, tak bejt jím, do toho du

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Mam z tý geometrie takovej zvláštní pocit že při troše zhoupnutí by mi to zadní kolo zajelo mezi půlky…

      0 0
      • Cejlon  

        Že by ti to zadní kolo trošku přeleštilo krovky?:-))))

        0 0
        • Vymi  

          no musi to byt neskutecny pozitek na takovym kole vyjet… :-)))) ta kotoucovka tak to je maso… to bude asi nejdrazsi vec na tom kole… po tom ramu… :-)))

          0 0
    • marapara  

      Ano CHCI !!!! :))

      0 0
    • JirkaD  

      Rozhodně v těchto kolech vidím šanci pro vypsání nové kategorie závodu horských kol – sériové biky. Mělo by to několik výhod:

      1. levné – na start by se mohl postavit skoro každý
      2. stejné podmínky pro startující – přísný zákaz tunningu
      3. největší výhoda – pořadatel by nemusel připravovat ceny pro vítěze, protože by pravděpodobně nikdo do cíle nedojel.

      :-)

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        … aneb soutěž tzv. „Kdo donese kolo ze supermarketu do cíle první“, dostane pak za odměnu nové kolo ze supermarketu. :-))

        0 0
      • Pá-dlista1  

        By se asi museli pozmenit pravidla, pac na kole nemusis dojet. Staci prinest. A proti nazvu kategorie bych taky neco mel. Jsou seriovky na kterych se zavodi bez jedine upravy ci vymeny komponentu (ani nemusim jmenovat). Ale jinak se mi to libi, ale nesel bych do toho. To by byla vrazda… sebevrazda…no mozna i vrazda okolostojicich divaku. Asi takhle: http://www.scottmtb.cz/…y/n72/b1.jpg http://www.scottmtb.cz/…y/n72/b2.jpg http://www.scottmtb.cz/…y/n72/b3.jpg

        0 0
        • cabbage  

          divaci sou levnejsi bariera nez baliky sena a vetsinou jich neni skoda:-)

          0 0
          • duk  

            Na těch kolech z globusu by to mohlo skončit mnohem hůř jelikož při nárazu do stromu se rúzné součástky rozletí po okolí přičemž mohou dosáhnout ničivých rychlostí.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Pri narazu ano. Pri jizde to takovych rychlosti nedosahuje… ne ze by se nerozletavaly :)

              0 0
        • Twisp  

          ta slecna tam vystrihla pekny nuzky

          0 0
    • mosquito  

      byt vyrobcem/prodejcem tak si pri nakupu necham urcite podepsat reverz ze to dotycny kupuje na vlastni nebezpeci a pripadne skody a ujmy na zdravi i jinych lidi zaplati z vlastni kapsy :))

      0 0
    • strady  

      :o)))))))))))))))…

      0 0
    • sousedovicmalymirek  

      Si tady delate legraci, ale ja videl před dvouma rokama v Revnicich asi desetiletyho kluka jak vede, nebo spis vlaci za sebou fuula Olpran Maxxis jehoz zadni stavba visela na pruzine, cep nechal nekde po seskoku z chodniku. Prez oblicej se mu rinuly slzy jak hrachy – pravdepodobne si predstavoval co s nim provede jeho fotr, kdyz synacek znicil ten uzasnej bajk, kterej mu koupil za tezce vydreny prachy. A tolik nestastnejch deti bude…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Si řikám, že by možná nebylo zas až tak na škodu zavést nějaká technická pravidla co kolo musí při prodeji splňovat… protože takový kreace už zavání normálním ohrožením kupujícího. Elektrický spotřebiče taky musej bejt schválený, že jsou bezpečný. Auta musej mít technickou. Takový kolo sice třeba splňuje pravidla pro provoz na pozemních komunikacích, ale jak dlouho vydrží brzdy účinné? Kdy se co ulomí?

      0 0
      • saly  

        Myslim si, ze kola jsou docela potencial pro drobne podnikavce z Asie, kteri uz taky obchoduji s nahrazkami cehokoli… Mylsim si, ze by klidne mohli takovymhle vyrobkum konkurovat. A jetse by k tomu mozna byly nejaky ty „bajejski pantozle“ jako bobnus. :-)

        0 0
        • Vymi  

          nevim ale uz ten clovek co to sklada by mel vedet ze tohle neni kolo ale nemuzu najit ten spravny vyraz SHIT!!! mozna… promin te mi to ale jinak se to neda rict. Vim ze slusne kolo si za 5 000,– nekoupim ale co se da delat… prece nechci zabit sveho syna nebo nechat zmrzacit!!!??? Byt mnou stahnu vsechny tyhle „kola“ z prodeje a dam tam kola u kterych je opravdu kvalita ktera taky odpovida zaruce…!!!!

          0 0
          • saly  

            No takovy kolo si nokdo nekoupi znalej clovek. Nejhorsi je, ze tech neznalecjch je vic a jeste maji dobry pocit z dobre koupe. Tkaovych lidi je asi hodne – coz vyplyva z toho, ze kola v supermarketech jsou pravidelnym zbozim…

            0 0
      • kolombo  

        No, rozhlasové poplatky si platím a jistě nejsem sám. Tak by asi stálo za to, využít tuhle službu ČR Radiožurnálu: Vaše téma Každý den jeden vyřešený problém – tak právě těmito slovy by se dal charakterizovat pořad Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu Vaše téma. Každý den vybíráme z našeho záznamníku jeden konkrétní dotaz či námět, každý den se zabýváme jedním tématem, které pálí vás, naše posluchače.

        Zavolejte nám, co pálí právě vás – telefon se záznamníkem 221 552 222 je vám stále k dispozici.

        Své náměty a dotazy můžete zasílat také e-mailem na adresu vasetema@rozhlas.cz.

        Už tam tento námět valím mailem :-)

        0 0
        • saly  

          dej vedet kdy to budou probirat

          0 0
          • kolombo  

            Řekl bych, že se to bude probírat, až budou mít pocit, že by to zaujalo dostatek posluchačů. A proto telefonujte a objednávejte ..... A to se vyplatí :-D

            0 0
        • Smazaný účet  

          Dej pak vědět dyby něco odpověděli. Mně napadlo poslat to jako podnět na zamyšlení do Vela… ale on si to možná Martin Raufer přečte sám… ;o)

          0 0
          • Indian  

            Ty vole a já chtěl jít napřesrok do nového propheta:-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Nevim co vam na tom prijde tak srandovni, me se kamaradi smejou ze sem hloupej dyz tolik utratim za kolo, protoze voni maj daleko levnejsi a uz ho maj tri roky a porad jezdi. Ne kazdej najede rocne x-tisic, ne kazdej musi jezdit lesem, tydle kola obcasny vylety kolem reky uplne f pohode zvladaj :)))) podobne priklady zjinych oboru si jiste domyslite sami :)) samozrejme to nemeni nic na tom ze je to naprostej odpad ( ty kola )… :)

      0 0
    • pepino  

      To je chyba tisku,správně má být „12 let záruka na trám“-ten je jako bonus,jako v Monty Pythonech,kde nakupující dostal už nevim k čemu navrch mrtvýho indiána:-))

      0 0
      • Děcko  

        To byla ta scénka, jak tam prodávali ty mravence ne? Jo to bylo dobrý :§

        0 0
    • Romus  

      nedávno sem si něco takovýho pučil od kámoše… první kotoučová brzda co OPRAVDU nebrzdí a myslim že desky fastop to nespravijou!!! :)

      0 0
    • enjoy  

      vy si z toho delate prdel,ale ja dneska v novy hypernove na butovicich videl 3 prodany olprany behem par minut.

      0 0
    • DeX  

      No konecne kolo za slusny peniz! Tady vidite jak ostatni vyrobci zbytecne sve vytvory predrazuji :))

      0 0
    • Radek Broz  

      Kdyby si nas to par koupilo a chvili poctive reklamovalo (myslim, ze zivotnost by byla vzdy nekolik minut), mohli bychom Olpran zruinovat :D

      0 0
      • wroum  

        a v pristim letaku by bylo „zaruka na ram: 12 minut“ 8-D

        0 0
        • wraftler  

          skor si myslim ze by tam vypisali ciernu listinu ludi ktorym uz nikdy nepredaju bike:)

          0 0
      • RomanH  

        On to mozna ale ten ram vydrzi. Podle me daleko drive praskne to uchyceni tlumice a na to se uz zaruka vztahovat nebude.

        0 0
    • přišlapávač  

      www.penshop.cz/DetailPage.asp?… .....no nekup to :-)

      0 0
    • Tom New  

      Se dneska asi do Globu nedostanu, grrrr.

      A tak jsem chtěl kliknout na ten odkaz na Tvým webu.

      Píše mi to Chyba 404 – Stránka nebyla nalezena a o nedobrém čímsi vyspání:(

      0 0
      • Medunka  

        za ty dva roky to uz je stejne vyprodano ;-) a jsou na trhu novejsi modely ;-)

        0 0
        • Tom New  

          v Katalogu Globovém jsem viděl na obrázku krásné kolo Lucky. To asi Luka něco prodává … ale za dva a půl tisíce ? Tak draze??

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.