• Jirik123

    na dnesnich cestach, ktere jsou po zime plne der kameni, sterku a pisku? pritulka ma silnicaka a dost se na soucasnych silnicich boji. daji se koupit treba nejake odolnejsi plaste?(ted ma nejaky galusky) na jaky tlak by se melo foukat? dekuji vsem za rady, ja se v silnickach vubec nevyznam.

    0 0
    • Daf  

      Ty kaminky jsou potvory. Nekdy nepomuze ani tlustej bikovej plast :( Co zkusit sehnat tohle http://www.schwalbe.com/index.pl?…

      0 0
    • Lance  

      Nejezdit?

      0 0
      • Jirik123  

        ano radeji budeme sedet doma a divat se z okna na to jak sviti slunicko:-) dekuji nechci

        0 0
        • Lance  

          Jo uznavam to byla blba rada:) Je hezky,vsechno se paruje,tak co treba PANARACER FIRE XC PRO 2,1?

          0 0
    • grafik  

      co myslis, bylo driv vejce nebo slepice – anebo kohout ? :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      I na biku se tezko odolava :) http://www.scottmtb.cz/…y/n74/a1.jpg

      0 0
    • wroum  

      delej to jako ja a na silnicce nepichnes.

      0 0
    • martt  

      vittoria robi plaste, ktore vraj vydrzia viac.

      Ja som ich pouzival preto, ze boli pomerne lacne a dobre.

      O tych technologiach si pozri tu: http://www.vittoria.com/index3.asp?…

      0 0
    • Quake 9.0  

      Tip: Jezdi na válcích ;-)

      0 0
      • Jirik123  

        takze ja budu na horaku jezdit na valcich, ale jak to pomuze mi pritulce??

        dekuji tem kteri odolali pokuseni byt za kazdou cenu vtipni a snazli se mi poradit, byl to opravdu vazne mineny dotaz. zkusim se mrknout po tech vittoriich nebo schwalbe.

        0 0
        • Lance  

          sorry nemoh jsem odolat:), jinak jezdim MICHELIN PERFORMANCE – teda aspon myslim,ze se tak jmenujou, jsou to cervene kevlary,predtim jsem mel vittorie. zatim jsem nepoznal rozdil

          0 0
    • Jirik123  

      tak sem zjistil ze ty schwalbe stelvio jezdi i hana ebertova http://www.kpo.cz/…ebertova.htm a to uz neco znamena:-) nevite kde se daji sehnat v praze? zatim sem je pres web nenasel, ale jeste budu hledat.

      0 0
    • Vrci  

      Teď má galusky? Přilepený k ráfku. V tom případě tam pláště nedáš. Ráfky jsou úplně jiný. Jsou dvě možnosti – přepletení ráfku + pláště nebo zkusit nějaký Tufa s nárazníkem a vozit tmel.

      0 0
      • Vrci  

        K tomu tlaku, já mám takovu zkušenost, že častěji píchnu pokud mám kolem 6 bar než při 9 nebo 10. Při 10 kamínky odletujou a to docela rychle a daleko při nízkým zůstanou pod pláštěm.

        0 0
      • martt  

        teraz ma galusky? To som prehliadol. V tom pripade jej kup co najtazsie, najlepsie zimne (s vzorkom) galusky. Kedysi sa volali „celoprotektor“. Alebo galusky na cyklokros, tie sa robili pomerne siroke. Ci sa to ale bude dat kupit aj dnes a kam sa pohli ceny, to netusim. Ja som mal galuskac od 1977 do 1984.

        0 0
      • Jirik123  

        tak prej ma galusku jen na zadnim, na predku ma plast s dusi, prej tam menila rafek po naky nehode. dekuji vsem za rady.

        0 0
    • vas  

      ja pouzivam od tufa plastovky(galusky na normal rafek) hi composite carbon, do nich nacpu tufotmel,foukam na 11 a neco atmosfer (160psi) vic mi neda pumpa, nevim jestli jsem mel stesti, ale najel jsem na nich zatim asi 3000km a nepichl jsem nebo o tom nevim, jen zadni je trochu sjeta. Ale pravda po sterku ani kamenivu nejezdim, tak nemuzu hodnotit. Momentalne cekam az cesty uklidi sberaci stroje a odprasni neaky ten destik :)

      0 0
      • PEP/\N  

        Nejspis jsem netechnickej typ, ale mam pumpu s manometrem a prijde mi zajimavy, ze vzdy pri „vefuku“ to ukaze raficku na urcitej tlak a pak pri „natahovani pumpy“ zas raficka klesa, az by klesla mozna na nulu. Takze mam pocitat s tim tlakem pri foukani? Jinak mne prijde, ze kdyz foukam tak kolem 100PSI, tak kolo ty mensi kaminky odhodi do strany…

        0 0
        • vas  

          no nevim jestli jsem to pochopil, to co popisujes mi to myslim nedela.Ja pumpuju tak ze nejdriv vsechen vzduch vypustim nejsem si totiz jist jestli pumpa ukazuje po nasazeni spravne numero, no a pak tam natlacim co se vejde. Jo kaminky to odhazuje pekne kdyz se dobre trefi tak to jsou pekne pecky na kolemjdouci :)

          0 0
    • Rychlej turista  

      Pláště bez vzorku a nabouchat je, co se do nich vejde :-)

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.