• Seveřan

    Zajímalo by mě, jaké jsou dle vás nejlepší hydrulické brzdy. Proč jsou nejlepší, zda je jezdíte nebo jste je jezdili (či je to zdoslechu), k čemu je užíváte (XC, enduro atd.) rok výroby, eventuelně které ne a proč.

    0 0
    • cabbage  

      MPH3, neni to zadna hi-endovka,ale je to asi nejblbovzdornejsi brzda. uzavreny system, nastaveni dotyku desticek, mam ji neco prez 2 roky a zatim se nezavzdusnily ani se nic nepos**lo(mimo vytrzene paky pri padu),ale jestli sou nejlepsi........ r.v.: asi tak 02.

      0 0
    • MartinS  

      Zvláštní dotaz, neco jako které auto do 600 000 kč je nejlepší?Jde o to jaké kritérium použít: cena, kvalita, design, použití…Jinak podle mně HOPE mono M4, protože jsem se je vybral na nové kolo.

      0 0
      • MartinS  

        Aktualizováno: včera jsem najel prvních 60 km na brzdách Hope a z nich daleko lepší pocit než z Julií, které mám na druhém kole. Ještě nejsou pořádně zaběhlé, přesto mají lepší chod, davkování. Uvidím jak budou vypadat za pár měsíců.

        0 0
    • Azagthoth  

      Takze podla mna je jasne ze su to nejake Hope, bud Mono M6Ti, ale uz spominane Mono M4. Ja osobne vozim M4 a kotuce z M6Ti, no este ich nemam poriadne vyskusane…(teda tu kombinaciu)

      0 0
    • Hi:peak  

      a co Hayes???nemuzu si stezovat..a kapalinu v brzdach rozhodne doporucuju vymenit casteji :)) jde to opravdu poznat…

      0 0
      • Vašur  

        Co si představuješ pod pojmem častěji? Mám je přes rok a zatím nepozoruju něco špatného.

        0 0
        • Hi:peak  

          oficialni udaj je po seti mes. poctiveho uzivani..ja bych tomu dal tak rok..opravdu se funkcnost kapaliny casem zhorsuje.a vymena nestoji moc..

          0 0
    • sipka  

      Vozím XTR a zatím mě nezklamali. Zastavil jsem vždycky, když jsem potřeboval. Používám je teda jenom na XC

      0 0
    • Seveřan  

      Jde mě o kvalitu – funkčnost, jak se hřejou – stálost, jaký mají krok, citlivost atd..

      0 0
    • kesu  

      magura marta sl,sice se prehrivaj ale maj poradnej nastup a navic sou krasny ale neunosne drahy…

      0 0
    • orca  

      Mám Magury , jsou dva druhy já mám sice ten horší model , ale brzdí jako děs.. jsem spokojenej. Jen mi chybí na jaké kolo v jaké ceně to chceš…ale asi jednotnou odpověd tady nedostaneš…

      0 0
    • zizu  

      mám deore M525 a jem s něma maximálně spokojen. za málo peněz hodně muziky. i v různých testech na ně byli velmi kladné ohlasy

      0 0
    • sousedovicmalymirek  

      Mám Hope mini a po 5000km naprostá spokojenost. Na začátku jsem je svojí chytrostí zavzdušnil, ale od tý doby bez servisního zásahu. Velmi příjemné dávkování brzdné síly, všechny části kovové – žádnej plast jako Hayesy a proto při rozhodování zvítězily, příjemná váha. Na xc dostačující.

      0 0
      • goofy  

        mne by zajimalo, kde na Hayesech je plast.

        0 0
      • omm  

        Uvažuju o Hope Mono mini na zadek a Hope mono M4 na předek.Máš knim i něco negativního po dalších kilometrech?Nebo je naprostá spokojenost nadále?

        0 0
    • JJ  

      Nemate nekdo zkusenosti s Grimecou System 1?

      0 0
      • Seadat  

        Magura HS33!! Jsou uz mozna v tyhle dobe trochu out, ale porad sem jim vernej! dobrej brzdnej ucinek i kdyz to nejsou zrovna kotouce! – Nak me ta kotoucova doba nechytla!!

        0 0
        • orca  

          Moje slova mám sice jen HS 11 ale uchvatili mne..a brzdeji-dávkujou dokonale :-)) neměnil bych a kotouče kvalitní jsou přeci jenom někde dál..a na to žel zatím nemám…

          0 0
      • TinkTink  

        Trosku pozde :)

        Mame. :)

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.