• ferda

    Jestli mate nekdo naladu,tak se podivejte na stranku www.mtbike.kgb.cz tam nejaky zaznam, fotky nic moc nejsou, ale nektera videa jsou docela fajn (teda myslim si to).Jakykoliv komentar uvitam …diky

    0 0
    • Gumicuk  

      Tak jsem zkouknul ty videa a docela parada… obvzlast to posledni je moooc pekny. Zatim jsem neshledl ty fotky, takze az za chvili…

      0 0
    • rich  

      kua chlapi a co tak prilbu na hlavu? to je hardcore!!! :-))

      0 0
    • X-biker  

      No videa sem videl uz kdysi, je to husty, ten drop je pekne udelanej. Brzy chystame udelat u nas (pobliz Ostravy) novou lokalitu vice skrytou pac nas nynejsi north shorek nice jeden vyjebany nedelni bezec, jakysi zastance rezimu kdy clovek ktery si nasel zabavu sam byl spatny. No raci by nas videl asi v hospode. No chteli sme mu rozbit uz parkrat drzku, ale jelikoz sme pred maturitou nechceme mit zadny problemy, ale po mature.........tes se *****. Pudes jako zaklad do dvojaku hehe. No ale abych se dostal k tomu podstatnymu, no taky chystame postaveni takovych dropu, nasel sem dlouhy siroky a vysoky kanon plny spadlych stromu, to narezem jako zaklad do dvojaku a bude jich za sebou tak 5 obrich a kolem nich pres steny kanonu husty transfery a zvrchu kanonu dropy, tesim se na to jak blazen.

      0 0
    • visby  

      kebyze tie videa nemaju mrte MB tak si to aj pozrem:-) ale obrazky su super… vyzera to na divoku drahu…

      0 0
    •  

      jo tyhle videa už mám delší dobu, před humanem smekám

      0 0
    • enjoy  

      na ty lavce co mate na uvodni strance jsem stal,lepereceno jsem se tam s bikem opatrne doplazil abych se podival zeshora,ale pak jsem si rekl ze ne,se skarebem fakt ne:-) no dobre,byl sem uplne posranej:-)

      0 0
      •  

        no ja sem se pokoušel skákat na Točný, jak sou od tamaď ty záběry, tak ten nejmenší – Metoda Komenského ;)

        0 0
        • enjoy  

          jak je to video z tocny,tak hned prvni skok kamarad zkousel na authoru s RSTckem komplet za 10000,– a daval to bez potizi.je teda fakt ze vzadu ma sjezdovej rafek:-) ja jsem zkousel ten malinkej hned vedle nej napravo:-),neni to na XC kole jen tak. taky daval ten co zacina na 32 sekunde a to uz nebyla sranda,fakt mel muj obdiv.ale co,kdyz jsem videl jak v zime sjizdi tobogan na hostivari…:-)

          0 0
          • fousac  

            ha konecne se to stahlo… ta tocna je super… „ten malinkej napravo“ sem si dal parkrat taky, ten vetsi vlevo, mhm… no po trech tejdnech mi tu sadru ze zapesti sundali a v helme dve diry… :))) holt vrozena sikovnost se nezapre…

            ty lavky v hostivari bych asi nesel ani pesky… ste cvoci, ale dobre vam tak… ;))

            0 0
          • Meesha  

            No, ja si vzdycky rikam, ze dneska je ten spravnej den a ze si tam dneska nekde skocim… Pak tam stojim jak posranej se strachem vo sebe a kolo a nakonec jedu domu… Mozna priste…

            0 0
            • enjoy  

              to tam nesmis jezdit sam:-) pro me je ten kamos s authorem a RSTeckem dostatecny povzbuzeni:-) ale mam ti takovej problem:-) jezdim tam okolo docela casto ale nejak to tam ted nemuzu najit:-) vyjedu nahoru pres 16:-) lavek pak po rovince podel letiste a pak tak nejak kolem toho letiste doleva a pak do obce tocna.kde se odbocuje na ty skoky jsem nejak zapomnel:-)

              0 0
              • fousac  

                strelim od boku: po zluty z komoran???

                no kdyz sem tam poprvy byl, mel sem akurat funglac novyho (dva dny staryho) fulla a videl sem tam dva teenage mladezniky, jeden na hi-ten pevnaku tak po dedovi, druhej fulla z hypersamosky jak si to docela huste davaj, a tak, pln sebevedomi a pocitu uspokojeni z novyho, biku sem si rek, ze se prece nenecham zahanbit… to bylo ostudy, kdyz sem tam ryl rypakem hlinu… aspon bike dopad do mekkyho az na me… :))) no ted uz se radsi jenom divam, kosti uz nesrustaj tak dobre jako driv…

                0 0
                • enjoy  

                  nahoru po zeleny,pak kousek po zluty a dal podel letiste.asi tam budu muset vytahnout kamose,pak se urcite budu tahat za vlasy ze jsem to mel par metru:-)

                  0 0
    • Vincent  

      abych rek pravdu, tak nicmoc.. Kdyz je na 1 videu 20× po sobe stejne skocka, tak se ani nedodivam do konce.. a pripada mi to tak nejak amatersky natoceny. a taky by to chtelo vetsi jumpiky.. ale asi sem moc zmlsanej :]

      0 0
      • zirecek  

        amaterske to je, zmlsany si tez…

        0 0
      • visby  

        sa ani necuduje ked doma 24/7 mlsas disordery a krankedy:-)

        0 0
      •  

        no víš ono je něco jinýho se nato koukad na videu a něco jinýho si to dávat… no amatérsky to zpracované je, ale na dobré úrovni a traily sou dobrý a skoky taky, až něco natočíš dej sem link…

        0 0
        • Vincent  

          Ja nerikal ze jezdim lip,, jenom ze by sly davat vetsi veci ;] ja sem jenom ubohej pozer co nic neumi a jenom keca.. A pokud sezenu kameru, tak mozna natocim muj oblibeny trik „5cm bunnyhop obrubnik out“ :]

          0 0
          •  

            ne ja to taky nemyslel uražene, sem an tom podobně ;), ale sanžim se

            0 0
    • zirecek  

      to zimni video je dost dobre. Kvalitni obraz, strih dobry, hudba vypecena. Kvalitka… :o)

      0 0
      • ferda  

        Aspon nekdo :) snazime se, aby to bylo lepsi a lepsi, jenze on je taky problem s tim,ze natocis velikej skok,relativne velikej, prijdes domu a ono to vypada jako skok ze dvou schodu … jak to v ty Canade delaj ? :)

        0 0
        • Meesha  

          To s tebou souhlasim. Ty skoky a polety v Modranech vypadaj v realu velky (alespon na me), ale na tom Vasem videu to zas tak velky nevypada. Ale je to husty!

          0 0
          • zirecek  

            hodne dela pozice kamery, chtelo by to zkusit tocit vice u zeme ci blize kolu…tim to bude vypadat rdsneji a akcneji.

            0 0
            • nadrazak  

              a hlavne sirokouhlym objektivem, to dela nejvic… kdyz to navic budes brat z podhledu, tak uz to bude vypadat jako profi videa :) chce to ale hooodne z blizka. tim nechci rict, ze sou ty videa blby – me prijdou super. tohle umet…

              0 0
              •  

                asi tak, tohle umět :)

                0 0
                • human  

                  Diky vsem. By me docela zajimalo jestli nekoho z vas znam :) Pod tema prezdivka si nedovedu nic predstavit. No nic. A nebojte vetsi veci se chystaji. Zase musime se setrit nejsme zadny vrazi :)

                  0 0
    • visby  

      konecne som si to pozrel…

      perfektne trate a dobri jazdci co viac dodat… :-)

      0 0
    • Dumbo  

      preco nefunguje link ? aj ja chcem vidiet :-(

      0 0
      •  

        protože kgb skončilo s webhostingem

        0 0
      • human  

        Stránky jsou ted na www.mtbike.webzdarma.cz

        0 0
        • Dumbo  

          no uz som ich videl, su to dobre videa aj fotky su pekne trat je perfektna nortshore je brutalny :-) dovolim si okomentovat stryhy tych videii, tiez som stryhac a kameraman amater.. tocim (bike videa).. myslim si ze niektore casti by mohli byt postryhane aj lepsie

          hlavne ma mrzelo ze v strede poletu je stryh a nevidno dopad… inac pohoda… trat je krasna…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.